می تواند برگ برنده ضد mail-رای گیری جنگهای صلیبی به او صدمه دیده است در کلید متحده ؟

توسط توماس BEAUMONT

DES MOINES, آیووا (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و متحدان مسدود کرده اند و تلاش ها برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری وادار بی دست و پا رویارویی با اوباما در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان که در حال ترویج مخالف در کشورهای خود را.

نادر ناهماهنگی بین تهمت و دیگر جمهوری خواه به مقامات منتخب نیز نشان دهنده واقعیت دیگر رئیس جمهور نمی خواهد تن: بسیاری در حزب بر این باورند گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری در نهایت می تواند به او کمک کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مداخله مستقیم در اوهایو در حالی که متحدان را معلول در آیووا و گرجستان با هدف در حد جمهوریخواه وزرای امور خارجه در مکان هایی است که می تواند رقابتی است .

“وجود دارد یک بعد به قانونگذاران underfunding یا undercutting انتخاباتی است که می تواند جالب اینجاست که نتیجه معکوس و صدمه زدن به جمهوری خواهان گفت:” مایکل مک دونالد یک دانشگاه فلوریدا استاد و مدیر حزبی ایالات متحده پروژه انتخابات.

اقدام این سه وزرای امور خارجه که در حال بالا انتخاباتی در شان متحده طراحی شده بود به رای دسترسی آسان تر در طول . مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ساخته شده که رای گیری از طریق پست می تواند منجر به تقلب بسیار گسترده آن می تواند به تضعیف یکپارچگی انتخابات ریاست جمهوری.

در اوهایو در ماه گذشته ارشد تهمت کمپین مشاور باب Paduchik وزن در دولت فرانک لاروس پیشنهاد و اصرار به ایران قانونی رهبران که آنها رها کردن یک ماده به رای دهندگان اجازه می دهد به فایل absentee ballot برنامه های کاربردی آنلاین, به گفته مقامات جمهوری خواه درگیر در بحث. ایران با مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد ارتباطات داخلی با توجه به قوانین.

اوهایو در حال حاضر اجازه می دهد تا وزیر امور خارجه برای ارسال absentee ballot درخواست برای هر ثبت نام رای دهندگان. ارائه شد و هدف اجازه می دهد سریع تر پردازش گزینه در حالی که ساخت ایمیل در نرم افزار پردازش در دسترس است.

Paduchik تهمت را 2016, آیووا, کمپین کارگردان اصرار داشت هیچ تغییرات اساسی پیش از انتخابات نوامبر در اوهایو که با 8 درصد تحت قوانین موجود با توجه به مذاکرات مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

“این لایحه نیست همه چیز من می خواستم آن را به انجام. در واقع وجود دارد چند چیز من می خواستم به انجام آن گنجانده شده در این لایحه” لاروس گفت: در بیانیه ای در این ماه امیدوار کننده را امتحان کنید “برای به دست آوردن برخی از کسانی که از دیگر تغییرات ایجاد شده در آینده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر گسترش رای توسط ایمیل استدلال بدون شواهد که این عمل با وجود اینکه رای گیری اولیه روش در کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا رسیده است به صورت گسترده تقلب شده است.

روز یکشنبه او تجدید انتقاد تویت “پست الکترونیکی-در رای گیری از سوی دیگر منجر به فاسد ترین انتخابات تاریخ ایالات متحده آمریکا. چیزهای بد اتفاق می افتد با ایمیل-Ins.”

که ادعا می کنند بخشی از یک الگوی. او همچنین دارای یک دولت به طور گسترده ای توزیع absentee ballot درخواست را با آراء خود را در میشیگان.

هفته گذشته پس از رای دهندگان ایالت آیووا را شکست 26 ساله ایالت اولیه انتخابات مشارکت ضبط آیوا آمریکا و ایران با اکثریت فشرده به نوار وزیر امور خارجه پل کله از ارسال غیابی به همه 2 میلیون رأی دهندگان ثبت نام شده در پاییز امسال به عنوان او قبل از ژوئن 3 اصلی.

کالیفرنیا ، کیم رینولدز یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد هفته گذشته نیاز به سر و جانشینان او به دنبال تایید از یک حزبی شورای قانونگذاری برای شبیه اقدامات آینده. ایران-کنترل شورا به اتفاق آرا رد Pate درخواست به طور گسترده ای ارسال absentee ballot این برنامه قرار می گیرند.

“هدف من این بود که برای حفاظت از رای دهندگان ایالت آیووا و نظرسنجی کارگران در حالی که پیدا کردن راه هایی برای انجام یک تمیز و عادلانه انتخابات” Pate گفت: در ماه گذشته. “من موضع گیری من.”

او گرجستان همتای براد Raffensperger در مواجهه با سرنوشتی مشابه پس از او هم جلوتر از دولت ژوئن اولیه. اگر چه Raffensperger اعتراض به محدودیت های پیشنهاد شده بودن قرار داده بر اقتدار قانون به انجام است که وقتی مجلس موکول و پس از او گفت که او نمی خواهد تکرار این حرکت قرار می گیرند.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام گرجستان, آیووا و اوهایو به راحتی در 2016. را به نفع خود دوباره او را به احتمال زیاد نیاز به مطابقت خود را ملاحظه برنده حاشیه در روستایی شهرستانهای خانه را به بسیاری از خود را در خانه سفید پایه.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت: آن را آسان تر برای مردم به رای دادن در این ماه نوامبر میان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از دیرین ایران با فعالان می گویند گسترش رای توسط ایمیل ضروری است برای رای دهندگان که عادت به رای گیری در فرد اما مردد به طول همه گیر و کسانی که آشنا هستند با این روند است.

ان Trimble ری جانباز آیووا ایران فعال رای دادند و در ماه ژوئن از طریق پست و می گوید سر راست تماس بگیرید به خصوص برای بسیاری از رای دهندگان مسن تر در خانه های روستایی در ساس شهرستان که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده با 72 درصد از 2016 رای دادن.

“کاهش قرار گرفتن در معرض رای گیری غایب ما فکر می کنیم یک ملاحظه چیزی که به انجام,” او گفت:. “من سپاسگزار برای وزیر امور خارجه Pate پستی و تشویق برای رای گیری غایب.”

تحکیم روستایی رای گیری مکان جهانیان انتخابات ستاد و صف های طولانی ممکن است به جلوگیری از رای دهندگان روستایی حیاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دانشگاه کالیفرنیا ارواین پروفسور ریچارد Hasen, صندلی یک کمیته از ایالات متحده دانشمندان است که توصیه می شود تغییرات پیش از سال 2020 انتخابات است.

“رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن است صدمه زدن به احتمال زیاد خود را زمانی که او را در ساخت این دیدگاه در برابر پست الکترونیکی-در انتخابات گفت:” Hasen “به دلیل آن را امن و به طور کلی راه های موثر برای بازیگران یک رای گیری به خصوص در میان یک بیماری همه گیر.”

این بررسی در انتخابات درخواست مراحل در آیووا و گرجستان نیز می تواند تهدید روستایی از آرا در حال شمارش بر اساس مک دونالد مطالعه است.

هر چند اوهایو شمارش تمام پست-در برگه های رای شهریور روز انتخابات تعداد رای غیابی آمد و در اواخر مارس 17 اولیه از جمله 4000 نفر در شهرستان گرین در جنوب شرقی اوهایو, شهرستان که در آن تهمت موفق به کسب 60 درصد آرا.

Understaffed انتخابات دفاتر و دیگر پردازش زمان بین مناطق روستایی و مترو پستی مراکز ترک می تواند برخی از رای دهندگان روستایی قادر به ایمیل خود را از برگه های رای در زمان مک دونالد گفت.

“من کاملا متقاعد شده است که رای گیری درخواست گام صدمه زدن به روستایی رای دهندگان” مک دونالد گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان بن Nadler در آتلانتا دیوید پیت در Des Moines, آیووا و جولی Carr Smyth در کلمبوس, اوهایو, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>