برادوی ستاره نیک کردرو همسر امید او می تواند دو پیوند ریه پس از coronavirus عوارض

توسط پیتر Sblendorio

از برادوی ستاره نیک کردرو امیدوار است او قادر خواهد بود برای دریافت یک پیوند ریه عوارض زیر که ریشه از نبرد او با کوروناویروس.

کردرو در بیمارستان بستری شده است برای کمی بیش از سه ماه. او پس از آزمایش منفی برای COVID-19 است و دیگر در پزشکی ناشی از کما اما قادر به حرکت بدن خود را چرا که عضلات ضعیف شده همسر آماندا Kloots گفت: “فردا صبح” در روز پنج شنبه.

Kloots گفت: دو پیوند ریه برای کردرو است”, نهایی, هدف نهایی.”

“ما فکر می کنم آن است که به احتمال زیاد امکان” Kloots گفت: CBS لنگر گیل پادشاه. “99% شانس است که او خواهد بود و نیاز است که به منظور زندگی نوع زندگی که من می دانم من می خواهم به زندگی می کنند.”

او ادامه داد: “این یک راه طولانی و دور و بسیاری از چیزها را به خط تا در جهت نیک به یک نامزد برای آن.”

کردرو, 41, او راست پا قطع شده در مارس و دچار حفره در ریه ها Kloots گفت. در ماه مه, بازیگر قرار گرفتند tracheostomy برای او منظور جدا شدن از دستگاه تنفس مصنوعی.

Kloots روز پنجشنبه گفت که آن را سخت به بگویید که آیا کردرو درک آنچه اتفاق افتاده است به او گفت: او می تواند پاسخ به دستورات به دنبال بالا و پایین زمانی که او را هشدار.

او به او گفت که پای او قطع شد.

“من به او گفتم چگونه وجود دارد شگفت انگیز پروتز” Kloots گفت. “و من به او گفتم که من صحبت کردن به جانبازان … و سعی کنید او را تشویق.”

کردرو به دست آورده تونی نامزدی برای “Bullets Over Broadway” در سال 2014 و همچنین به نظر می رسد در تولیدات “داستان برانکس” و “پیشخدمت.”

او و Kloots پدر و مادر به 1 ساله پسر الویس.

Kloots گفت که او بازدید شوهر او را در بیمارستان هر روز و به او کلمات تشویق.

“هر روز قبل از اینکه من ترک من بگو خوب, در اینجا چیزی است که شما باید به تمرکز بر روی. دو نفر از ما نشستن در خانه جدید ما, … الویس در بستر است و ما در حال گوش دادن به ‘خانه ما’ در ما, شما می دانید, در خانه لورل دره عمیق و باریک.'”

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>