بودن در بیمارستان: ستون فقرات عملMultitasker, رهبر, مربی, معلم کمال گرا مبتکر.

اینها تنها برخی از ویژگی های که یک آشپز بزرگ است. دقیقه به دقیقه خرد کردن یک آشپز است همیشه در حال تغییر. آنچه که آنها پیش بینی می کنند در شروع روز است 99 درصد از بار کامل کار بیهوده.

این مردان و زنان انطباق و تنظیم به هر چیز و همه چیز, همه در حالی که در ادامه به انجام همه چیز را به یک خشکشویی لیست آیتم در یک لیست بی پایان از وظایف. این هفته من را یک گام به عقب و به ادای احترام به این سرآشپزها که ستون فقرات هر رستوران و باشگاه و یا دیگر.

امیدوارم که شما لذت بردن از دیدگاه من در آنچه که من در یک روز به صورت روز و رغبت در این واقعیت است که شما بعد ناهار خوری تجربه گردد با سخت کوش ترین مردان و زنان در کسب و کار. من می توانم نوشتن یک کتاب با شرح خود را روز به روز rigors از چشمان من در مورد داستان من دیده ام و شنیده ام از طریق سال اما چسبیده به آنچه مهم به دنبال از طریق چشمان من است این داستان ما را از طریق رفتن امروز.

آن همه از بالا شروع می شود.

هر رهبر بزرگ دارای ویژگی خاصی دیگران ندارند.

طرح رهبری در راه مثبت در حالی که گرفتن بهترین نتیجه از هر مادر متفاوت است و در هر سناریو. با تغییر پرواز به یک آشپزخانه توسط دقیقه هر استاد از آشپزخانه که به خوبی توسعه یافته کار ارتباط با کارکنان خود باید توانایی برای تنظیم در پرواز است. این کیفیت است که می تواند در راه های مختلف.

خاص و پیچیده هیئت کلیدی است و با بهترین از بهترین انجام آن را در با کیفیت بالا ، شما هرگز نمی دانید که این مردم فشار 12 ساعت از وظایف به 10 ساعت شدید خسته کننده ساعت پر زحمت از خدمات. وارد ساختمان که دانستن آنها ناهار خوری سرویس catered رویدادها و احزاب با تمام است که در برنامه ریزی شده برگزار می شود در همان زمان هیچ بازی برای این جانبازان چاشنی.

با هیچ محدودیت آنها فقط انتخاب کنید تا یک چاقو و شروع به کار. احساس فوریت برای تکمیل وظایف خود را پوشانده حرفه ای از این رهبران بزرگ را به مطمئن شوید که مربوطه آشپزخانه طراحی شده در راه است که در آن زمانی که آن را نزدیک به زمان بحران همه چیز را با هم می آید کاملا سازمان یافته و آماده است. سپس شام خدمت کرده است!

ارتباطات ثابت و به روز رسانی بسیار مهم برای هر کس در آشپزخانه.

هر کسی که تا به حال مشغول به کار در یک آشپزخانه باید درک کنند که سرآشپزها خاص روانی تایمر در سر خود را همیشه کوک کردن به زمانی که آنها باید شروع به پخت و پز وعده های غذایی خود را. این تایمر را قادر می سازد آنها را به مطمئن شوید که مواد غذایی خود را آماده زمانی که شما آماده هستند.

همچنین روان تایمر برای مواد غذایی خود را ندارد تنها چیزی که در ذهن خود را. آنها همچنین پخت و پز سه دیگر میز غذا, دو, دیگر میز شام و رقص در میان دیگران در خط و در تلاش برای همگام سازی زمان را به مطمئن شوید که مواد غذایی خود را آماده است در همان زمان به عنوان شرکای خود در سمت دیگر خط.

عملکرد چند تکلیفی است که اساسی ترین بخش کار است. درک این ارتباطات از خدمات کارکنان و مدیریت بسیار مهم است در زمان خود را. برخی از مردم نمی خورند و به سرعت به دیگران است. برخی از مهمانان برای لذت بردن از یک استراحت بین خود را در سوپ یا سالاد و شام. و فقط مخالف (مثل من) برخی از مردم می خواهم به پرواز را از طریق وعده های غذایی خود را. سرآشپزها کور به چه خدمات کارکنان در اتاق ناهار خوری. شما به طور معمول نمی دیدن آنها ظاهر سر خود را به اتاق ناهار خوری به دلیل رک و پوست آنها لازم نیست که زمان برای انجام آن است.

این تایمر است که ابزار خود را به می دانم که دقیقا همان زمانی که استیک شما باید در کوره اما مهم ترین بخش از تجربه ناهار خوری شما است که ارتباط بین سرور و آشپز. اگر شما می دانید یک محل است که به شما می دهد به طور مداوم مطابق تجربه آرامش در این واقعیت است که که تیم در آشپزخانه می داند که چگونه به آن را انجام حق!

تماشای این افراد از طریق کار مشغول جمعه یا شنبه دید شگفت انگیز است. جریان از طریق بلیط پس از بلیط به طور مداوم به “صحبت کردن” به دیگر کارکنان آشپزخانه به دقت مدیریت زمان خود را از تجربه ناهار خوری شما است که چیزی نزدیک به تماشای یک تیم هماهنگ با دقت یک بازی رانندگی به سمت نهایی زمین نشستن کامل هواپیما در انتهای یک شب.

یادگیری خود را مختصر زبان و گوش دادن به آنها در برقراری ارتباط پیام ها در همه دو کلمه به من می گوید این افراد در همگام. این تیم در آشپزخانه است که ریز کوک و همگام است که وعده غذایی خود را به شما در کامل ترین راه ممکن است. نه تنها استیک خود را به درستی پخته شده سیب زمینی خود را اما در هر وعده غذایی خود را در جدول شده است کاملا به پایان رسیده و متعادل بین هر پارتی در آشپزخانه خود را تمام احزاب تجربه ترین و لذت بخش است.

این چیزی است که من به تماشای هر روز! بهتر است از تماشای تلویزیون!

آن را همیشه یک احساس بزرگ در پایان یک شب بزرگ برای دیدن کارکنان آشپزخانه خندان. تماشای فیلم به خوبی آموزش دیده و سازمان یافته کارکنان اجرا از طریق تولید به کمال است و همه چیز آنها در تلاش برای در کسب و کار ما. پس از یک شب بزرگ, دیدن این افراد نشسته اند و اطراف خود را در آشپزخانه صحبت کردن در مورد کامل اتفاقاتی که گشوده شد آن شب چیزی است که همه باید ببینید.

خود کارکنان آشپزخانه کار می کند سخت را برای شما. اگر چه درک نیست و همیشه وجود دارد, آنها نشان می دهد تا در روز و روز را برای برآوردن نیازهای شما و می خواهد. آنها در تلاش برای رسیدن به کمال. آنها پیش از ناهار خوری منحنی. آنها انجام این کار به دلیل آنها آن را دوست دارم و آنها را دوست دارم که شما عاشق مواد غذایی خود را.

جان Lahr است clubhouse مدیر در Westmoreland باشگاه. او در ستون هفتگی به نظر می رسد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>