یک پشت صحنه نگاهی به قوانین غیر معمول خبرنگاران باید به دنبال در پوشش ورزشی در سال 2020

بری جکسون

COVID-19 را به طور چشمگیری تغییر چگونه خبرنگاران پوشش ورزشی و گسترش فراتر از محلی گوینده اغلب تماس ها از یک استودیو به جای یک ورزشگاه.

برای اولین بار در تاریخ, ترین, ورزشی برای روزنامه نگاران ایستگاههای رادیو و تلویزیون و وب سایت های صورت احتمال از هیچ فرد و مصاحبه با بازیکنان و یا مربیان باقی مانده از سال 2020 است.

قفل اتاق, محل که در آن تعداد بی شماری از داستان اصلی ایده ها تخم از گفتگو با بازیکنان بسته خواهد شد به رسانه ها برای آینده قابل پیش بینی به احتمال زیاد حداقل تا یک واکسن تولید شده و به طور گسترده ای توزیع شده است.

نگاهی به در چگونه این لیگ در حال دست زدن به دسترسی برای چاپ و پخش ورزشی خبرنگاران در طول یک بیماری همه گیر:

— NBA: بیش از 10 خبرنگاران در سراسر کشور ممکن است صحبت با بازیکنان و یا مربیان در فرد (و تنها در کنفرانس خبری تنظیمات) در طول سرگیری فصل است که گروه را انتخاب کنید باید به پرداخت قیمت سنگین برای امتیاز.

کسانی که خبرنگاران را دریافت خواهد کرد “گروه 1” دسترسی در هزینه 550 دلار در روز را پوشش می دهد که یک اتاق هتل در دریاچه Buena ویستا دانشگاه روزانه COVID-19 تست سه وعده غذا در روز و حمل و نقل بین هتل و محل تمرین.

کسانی که خبرنگاران را دریافت کنید “فرد از نظر جسمی فاصله دسترسی به یک postgame اتاق مصاحبه و تعیین رسانه صندلی.”

اما گروه 1 خبرنگاران مورد نیاز خود-قرنطینه در خانه حداقل هفت روز قبل از ورود به دریاچه Buena ویستا (با استثنا برای فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی) و سپس قرنطینه در NBA پردیس هتل برای یکی دیگر از هفت روز شروع و یا در اطراف جولای 13 بدون توانایی خود را به ترک اتاق باقی می ماند در NBA پردیس به عنوان طولانی به عنوان آنها وجود دارد و با ثبت نام در فرم های حقوقی.

اگر یک خروجی تغییرات آن “گروه 1” خبرنگار بین اواسط ماه جولای و پایان فصل در اواسط اکتبر است که می تواند انجام شود در اوایل ماه سپتامبر در هزینه در حدود $4,500.

هیچ خروجی می توانید بیش از یک گروه 1 خبرنگار معنی ESPN باید تصمیم بگیرد که nongame گوینده شامل از فهرست خود را از ده ها تن از NBA خبرنگاران رهبری آدریان Wojnarowski برایان Windhorst ژاک لاو و رامونا Shelburne. ESPN نشان داد که تصمیم گیری نشده است.

آنچه در مورد ضرب و شتم ده ها تن از نویسندگان که پوشش NBA به صورت روزانه ؟ بسیاری از کسانی که خبرنگاران دعوت شده برای پیوستن به گروه 2 اما دسترسی بسیار محدود است و بیش از 12 خبرنگاران مجاز خواهد بود در منطقه ای در هر زمان.

که گروه 2 پوشش — که میامی هرالد داده شده است دسترسی — شامل توانایی برای حضور در این بازی ها در بالا رسانه صندلی اما هیچ فرد دسترسی به بازیکنان یا مربیان است.

این گروه 2 خبرنگاران که حضور در این بازی ها نمی تواند حضور postgame اخبار همایش ها, اما آنها می توانید گوش دادن و سوال از طریق زوم فقط به عنوان آنها می تواند اگر آنها در خانه هستند. یکی از کوچک خود را گرفتن: گروه 2 با خبرنگاران اولویت داده خواهد شد برای پاسخ به سئوالات در اخبار همایش ها از طریق زوم بیش از خبرنگاران که بر روی نیمکت خود را در بازگشت به خانه. بنابراین وجود دارد که.

روزنامه ها در سراسر کشور صورت این سوال که آیا آن را به ارزش ارسال ضرب و شتم خبرنگاران به اورلاندو راه اندازی مجدد اگر آنها نمی تواند مصاحبه هر کسی در فرد است. آن را دشوار تماس در یک اقتصاد دشوار.

گروه 2 NBA خبرنگاران نمی خواهد که دسترسی به دادگاه سطح و یا عرصه راهروها و مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره و پوشش در تمام اوقات در محوطه دانشگاه. اتفاقا عکاسان نیز قرار است در این افزایش رسانه های ناحیه و نمی خواهد اجازه دسترسی به دادگاه منطقه. بنابراین انتظار نداریم که هر پویا courtside عکس.

در اینجا خبر خوب برای گرما طرفداران مشتاق به شنیدن از تیم: از طریق زوم جلسات آغاز جولای 1, NBA, تیم های مورد نیاز به حداقل دو نفر از سازمان در دسترس هر روز به خبرنگاران در روز تیم شیوه ها و بازی های روز.

اما به احتمال زیاد خواهد شد در کمتر از یک در یک مصاحبه به این معنی وجود دارد ممکن است بیشتر شباهت در محتوا بین رسانه های مختلف.

— MLB: بر خلاف NBA, MLB تیم بازی خواهد کرد در خانه خود ballparks و نمی تواند در حباب مانند شرایط.

مانند NBA همه مصاحبه انجام خواهد شد از طریق زوم و یا با تلفن هر چند MLB حاکی از آن می تواند دوباره این ایده در شخص مصاحبه در برخی از نقطه در این فصل است.

بنابراین بیس بال و NBA نویسندگان در همان قایق: شما می توانید با حضور در این بازی (ماسک پوشیدن مورد نیاز است) برای دریافت دیدگاه های مختلف به سادگی از تماشای تلویزیون است. اما شما قادر نخواهد بود برای به دست آوردن نزدیک به هر یک از بازیکنان یا مربیان/مدیران — اجازه دهید به تنهایی با آنها صحبت کنید — هنگامی که شما وجود دارد.

MLB اجازه خواهد داد که رسانه های داخل ballpark را حداقل چهار ساعت قبل از بازی, اما آنها باید فورا به یک منطقه محدود در اطراف جعبه مطبوعات و نمی خواهد که زمینه دسترسی آنها را به حال برای سال. خبرنگاران نیز باید ترک 90 دقیقه پس از پایان postgame زوم جلسات. پس عجله کنید و فایل خود داستان!

— NFL: لیگ و فوتبال حرفه ای نویسندگان آمریکا — که نشان دهنده NFL روزنامه نگاران — در حال تدوین یک سیاست رسانه اما هیچ انتظار از فرد مصاحبه های این فصل و قطعا هیچ اتاق قفل دسترسی داشته باشید. برای سال خبرنگاران پوشش NFL شده اند مجاز به صرف 45 دقیقه در رختکن سه یا چهار روز در هفته.

به جای همه دسترسی به احتمال زیاد خواهد بود محدود به زوم سوالات. کالج, فوتبال, دسترسی رسانه ها به احتمال زیاد مشابه خواهد بود.

یکی حل نشده NFL موضوع مورد بحث این است که آیا خبرنگاران خواهد بود قادر به حضور در 14 یا 15 اردوگاه آموزشی شیوه های که توسط حکومت به طور سنتی شده است به رسانه ها و عمدتا به طرفداران و در نتیجه صدها توییتهایی که مسدود کردن توییتر خود را تغذیه.

یک احتمال این است که NFL اجازه یک استخر خبرنگار برای حضور در آن شیوه و نوشتن اعزام به اشتراک گذاشتن با دیگر خبرنگاران. آیا اجازه می دهد تا خبرنگاران برای تماشای اردوگاه آموزشی — و چگونه بسیاری از — تعیین خواهد کرد که چقدر طرفداران یادگیری در مورد چه کسی خوب و چه کسی نه در اردوگاه های آموزشی.

— NHL منتشر شده رسانه ای سیاست اما همه مصاحبه ها انتظار می رود انجام می شود از طریق زوم.

قابل توجه

— با NBA اجازه می دهد به شبکه برای تماس های از اورلاندو TNT را مرو آلبرت (سن 79) نمی خواهد شرکت و ESPN Hubie قهوه ای (86) ممکن است یا نه چرا که سن خود را باعث می شود آنها را بیشتر در معرض خطر برای COVID-19.

ما از شنیدن قهوه ای خواهد بود برای رفتن اما ESPN خواهد شد که تصمیم گیری.

TNT را از میان کوین هارلن برایان اندرسون و ایان عقاب به تماس خود را در کنفرانس نهایی پوشش در آلبرت محل.

هارلان یا عقاب خواهد نیاز به ترک اورلاندو حباب به تماس NFL بازی برای CBS در سپتامبر. 10, 17, 24 — در قلب دوم و سوم دور پلی آف. و اندرسون تلویزیون صدای Milwaukee Brewers. اما شبکه تلویزیونی گوینده خواهد بود بخشی از فوق NBA “گروه 2” و در نتیجه مجاز به ترک دیزنی پیچیده بدون quarantining.

این طرح برای شبکه گوینده به نشستن در حدود ده سطر بالا به اعلام بازی اما هیچ تماس نزدیک با بازیکنان و یا مربیان است.

— TNT را “در داخل NBA” را هوایی 8 p. m. به نسخه های پیش نمایش فصل در روز سه شنبه, جولای 7 و 14 و پنج شنبه, جولای 9 و 16. Dwyane Wade, در میان دیگران خواهد بود در روز شنبه را نشان می دهد; Charles Barkley & Co. کار پنج شنبه برنامه های خود را.

©2020 میامی هرالد

بازدید از میامی هرالد در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>