جوان آمریکایی, مهمانی, و, پخش كردن, COVID-19 سرعت

توسط راشل آدامز-شنیده

COVID-19 است که به طور فزاینده بیماری های جوان با پیام به ماندن در خانه به خاطر از عزیزان پوشیدن به عنوان همه گیر می پوشد ،

انداختن سن آلوده در حال تبدیل شدن به یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن برای مقامات محلی که ادامه داد: روز شنبه به مجموعه حکومت و مکان های که در آن جوان جمع آوری شده است. ایالات متحده کارشناسان بهداشت می گویند که آنها به احتمال زیاد به طور فعال و بدون علامت ارائه گسترده موضع محصور دفاعی کوچک برای coronavirus که به کشته شدن تقریبا 130,000 آمریکایی است.

در آریزونا نیمی از تمام موارد مثبت مردم از سنین 20 تا 44 با توجه به دولت داده است. متوسط سن در فلوریدا است 37 از 65 در ماه مارس است. در تگزاس را هیز شهرستان, مردم در 20s خود را تا 50 ٪ از قربانیان.

در شروع این بیماری همه گیر جوان به مردم گفته شد به ماندن در خانه به عنوان یک عمل از خود گذشتگی: آیا آن را برای پدر. برای مادر بزرگ. برای همسایه خود را. سپس متحده آغاز شده بازگشایی و تقریبا بلافاصله عکس ها شروع به گردش از بسته بندی باشگاه ها و رستوران شلوغ. وجود گسترده خیابانی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. مورد شمارش افزایش یافت و به سطح رکورد.

“ما پرش تفنگ در بازگشایی بیش از حد به زودی” گفت: Ian Grimes, 27, آستین, خانه تگزاس گل سرسبد دانشگاه نمرات از شرکت های فن آوری و خود آگاهانه غیرمتعارف پارتی فرهنگ است. “به خصوص ما Austinites ما بی تاب وقتی که می آید به داشتن سرگرم کننده است.”

گرایمز که در املاک و مستغلات می گوید او نشسته در خارج از زمانی که گرفتن یک آبجو و می پوشد یک ماسک اگر او را خارج و در مورد. اما خود را با نام تجاری بينايی است جبران افراطی همسالان سرشار از مستند.

“تاپیک کامل فرسودگی شغلی” گفت: سندی Cox شهردار لیکوی یک Austin حومه. هفته گذشته Cox ارسال شده زنده ویدیو در Facebook هشدار ساکنان که دانش آموزان برگزار شده بود “بسیار بزرگ حزب” فقط در خارج از شهرستان خود را. پس از آن تعدادی از کسانی که حضور داشتند باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به Austin بهداشت عمومی.

“شما جوان هستید شما شکست ناپذیر شما فکر نمی کنم آن را به اتفاق می افتد به شما و اگر آن اتفاق می افتد به شما فکر می کنم شما در حال رفتن به خوب” کاکس در مصاحبه ای گفت:. “پیام این است که برای مراقبت از همسایه تو اما آن سخت است برای دریافت از طریق به مردم است.”

مقامات در سراسر کشور در تلاش هستند تا خود را به بهترین. روز چهارشنبه ساحل میامی نهاد 12:30 صبح مقررات منع رفت و آمد. کالیفرنیا بسته, رستوران ها, میله, موزه ها و سالن های سینما در 19 استان ها از جمله لس آنجلس.

آریزونا و تگزاس در حال حاضر بسته شده خود را به میله های زندان. مدیسون ویسکانسین و اطراف Dane County همین دوشنبه پس از افزایش موارد است. بیش از تقریبا دو هفته در ماه ژوئن 614 نفر در شهرستان آزمایش مثبت تقریبا نیمی از آنها از سنین 18 تا 25 است. از این موارد 132 مردم ترسیم عفونت خود را به میله های زندان.

“گردهمایی در میله های خاص یک نگرانی است چرا که گروه های از مردم مخلوط میله اغلب با صدای بلند در فضاهای که نیاز به صدای بلند صحبت کردن به برقراری ارتباط (که می تواند گسترش قطرات عفونی دورتر) و الکل باعث اختلال در قضاوت کاربران و مردم اغلب قادر به شناسایی و یا ارائه اطلاعات تماس برای مردم آنها در تماس نزدیک با” محلی بهداشت عمومی دفتر در بیانیه ای گفت.

بسته بندی باشگاه های و دبیرستان ragers آشکار خطرات. اما بسیاری از cooped تا مردم در اواخر نوجوانی و 20s را درگیر در آنچه که آنها فکر می کردند کمتر بود-خطر فعالیت تنها به unpleasantly شگفت زده کرد.

سکویا گرگوری a 17-year-old در یوجین اورگان کردم به دیدن دوستان خود را برای اولین بار دو هفته پیش. او در انزوا به مدت چهار ماه. آنها را در خود حفظ فاصله به ویژه به دلیل گرگوری را تا مرحله 4 سرطان روده بزرگ و گرگوری نگران ساخت او مریض تر هنوز هم. او خوشحالم که او انجام داد: معلوم است که دوستان او شده بود حلق آویز کردن با مردم که تست مثبت پس از یک حزب خانه.

افراد جوان به مراتب کمتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از کسانی که 65 ساله و مسن تر. و از آنجا که آزمایش شد و در ابتدا محدود به کسانی که در بیمارستان بستری کاهش متوسط سن ممکن است تا حدی مربوط به افزایش دسترسی به آزمایش.

“این سخت است برای تعیین علیت به برخی از جنبه های این, اما شکی نیست که این یک چشم انداز مثبت در موارد و که نه تنها بازتابی از تست گفت:” کارولین Buckee دانشیار مدیر مرکز بیماری مسری پویایی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

در هوستون که در آن بیمارستان شده است تیره و تار با هجوم بیماران بسیاری از مردم جوان در بخش مراقبت های دیوید Persse این شهر مدیر اورژانس خدمات پزشکی گفت: در یک کنفرانس رسانه های دوشنبه است.

“آنها بسیار بد” Persse گفت. “اگر آنها فکر” من مریض و پس از آن من بیش از آن را دریافت,’ تشخیص دهد که 15 درصد از مردم در Icu در حال حاضر در 20s و 30s.”

Simran Bal 23 ساله در شیکاگو ساکن ترس تنها راه برخی از همسالان خود خواهد شد پیام است که اگر یک دوست نزدیک می شود به شدت بیمار است.

“این بسیار دلسرد کننده است که می گویند که من احساس می کنم مانند اقدامات شدید تنها راه مردم در حال رفتن به دریافت ایده” گفت: Bal که به حرکت شلوغ بارها هنگامی که او بر میدارد سفارشات درب داش.

که بخشی از دلیل 21 ساله کیت Capitano قصد دارد به خصوص مراقب باشید هنگامی که او بازگشت به دانشگاه کارولینای شمالی در پاییز امسال حتی اگر او را احاطه شده توسط دانش آموزان و پیری نیست ،

“ما بزرگترین چیزی است که مردم قادر به اجتماعی فاصله داخل خانه گفت:” Capitano که رئیس جمهور Alpha Delta Pi خواهری فصل. هر اتاق را در خانه فقط دو زن در مقابل معمولی, چهار, او گفت:, و وجود خواهد داشت نه هر گونه توابع اجتماعی در میله های زندان.

یکی از راه های مقامات بهداشت عمومی می تواند کمک به جلوگیری از این نوع مستند-شغلی که ممکن است منجر به به کافه ها و احزاب با تاکید بر کاهش خطر گفت: کاترین ترویسی متخصص اپیدمیولوژی در UTHealth دانشکده بهداشت عمومی در هوستون.

“همانطور که می دانیم با آموزش جنسی پرهیز کار نمی کند, که, خوب,” او گفت:. “این واقعا در مورد کاهش خطر نیست holing خودتان را در اتاق خواب خود را برای هفته.”

اما لیلی اسکات, 18 سال, پیر Austinite گفت: او احتمالا رفتن به لغو یک سفر با دوستان به ساحل شهر Port Aransas به عنوان موارد در تگزاس صعود.

“این سخت است برای دیدن نسل ما نشان داده این ترتیب از آنجا که بسیاری از ما در حال محتاط بودن و تلاش برای پهن کردن منحنی,” او گفت:. “من در تلاش برای یک بازیکن تیم.”

©2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-جوان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>