واتکینز گلن باز دوباره خوش برای نسکار آخر هفته

توسط جان KEKIS

سر و صدا پشت در نیویورک تندر جاده ها است.

سه ماه پس از افتتاح آن روز لغو شد توسط coronavirus همه گیر واتکینز گلن بین المللی میزبانی باشگاه ماشین دوباره به عنوان NASCAR آخر هفته بافندگی در اواسط ماه اوت است.

“همه هیجان زده در مورد گرفتن پشت به زین. من می دانم که ما” پیگیری رئیس جمهور مایکل Printup گفت. “ما تا به حال برخی از مردم کردند و ما قادر به بازگرداندن تقریبا هر فرد به طوری که خوب است. آن را خوب به فعالیت دریافت آهنگ داغ است.”

باشگاه ماشین بازگشت به گلن دو هفته پیش و Printup انتظار این باشگاه ماشین و برنامه را به سرعت خواهد بود رزرو از طریق Nov. 1.

و است که می تواند یک چیز بسیار خوب است.

“آن بوده است بسیار آرام” Printup گفت. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد باشگاه های ما تبدیل این مسیر اجاره سه بار در هفته. شما در حال تغییر 150 تا 400 رانندگان یک هفته است که در حال رانندگی و اقتصاد این جامعه است. آن را بشدت از دست رفته است.”

WGI عمده اقتصادی راننده در منطقه دریاچه انگشت از شمال ایالت نیویورک است. نسکار آخر هفته فروخته است مستقیم پنج بار. حضور و غیاب آمار و ارقام منتشر شده توسط ماشین سهام سازمان اما مقامات محلی میخکوب کردن محکم کردن آن در بیش از 90 ، 000 سالانه پس از 2015. جودی مککیننی گیلاس اجرایی, مدیر محلی همکاری برای توسعه اقتصادی, آمار و ارقام, شماره اقتصادی, حداقل $275 میلیون نفر سالانه بر اساس مطالعه اخیر.

Printup ارقام این عدد ممکن است تا آنجا که 75 درصد این سال است. “این تعداد بسیار بزرگ” او گفت:.

مرکز شهر واتکینز گلن کسب و کار شده اند ضربه سخت است.

“این یک چالش وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن گفت:” اسکات بل مدیر کل بندر هتل که باقی مانده است باز در طول بیماری همه گیر. “ما شاهد سطح اشغال که حتی نمی تواند توضیح داده شود. ما نمی ایجاد تقاضای ما از تقاضا بنابراین به مسیر باز و باشگاه ماشین در آینده وجود دارد یک پالس در منطقه است که فوق العاده برای دیدن.

“این درایوهای اقتصاد هیچ تردیدی در مورد آن. ما باید تمام سیلندر تان شدیدا به منظور جذب هر چه ما می توانید بقیه از تابستان است.”

بسیاری از این برنامه در واتکینز گلن شده است حوصلگی. IMSA سالانه ورزشی اتومبیل مسابقه استقامت این Sahlen شش ساعت از گلن منتقل شد و از اواخر ماه ژوئن تا اولین تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر و در حال حاضر روشن است برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر. باشگاه ماشین ورزشی آمریکا در رشته سوپر تور در اصل قرار است در ماه ژوئن و انگشت دریاچه جشنواره شراب در ماه جولای شده است به تعویق افتاد تا 2021.

دست نخورده تا کنون نسکار است. آن جام و Xfinity سری میله میله به مسابقه Aug. 15-16 شاید قبل از اینکه هزاران نفر از طرفداران.

Printup گفت WGI پیشنهاد به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو خواهد شد اجازه می دهد تا مردم فقط از دولت و عرض 150 کیلومتر از مسیر را برای حضور در.

“ما فکر می کنم ما باید یک طرح بسیار خوب است که قادر به اجازه می دهد تعداد محدودی از طرفداران” Printup گفت. “ما می دانیم که به درخواست او را به طرفداران از خارج از دولت بود و احتمالا رفتن به یک کشش.

“این همه در مورد اجتماعی فاصله دما طول می کشد از هر فن” Printup اضافه شده است. “ما می توانیم فاصله اجتماعی آنها را در grandstands. ما مقدار زیادی از آن.”

و مطمئنا مقدار زیادی از فضا به گسترش است. WGI را پوشش می دهد بیش از 1800 هکتار یکی از بزرگترین 12 آهنگ نسکار صاحب.

“ما احتمالا می تواند 30 ٪ تا 50 ٪ (ظرفیت) اما من فکر می کنم به معقول ما در حال رفتن به به احتمالا به ارمغان بیاورد که تعداد پایین فقط به فرماندار و تیم خود را راحت” Printup گفت. “اگر آنها از 30000 در بریستول (در اواسط ماه جولای) که احتمالا خارج از آنچه که ما می تواند انجام دهد.”

تا کنون coronavirus به سختی لمس Schuyler شهرستان های اطراف مسیر. تنها 14 مورد در میان آن 17,800 ساکنان شده بود مستند در اواخر ماه ژوئن با بستری شدن در بیمارستان و مرگ.

این شهرستان یکی از مهمترین آسیب پذیر از لحاظ اقتصادی در منطقه به دلیل آن را به شدت متکی بر گردشگری مککیننی گیلاس گفت.

“از آنجا که این فصل واقعا نمی نورد تا اواخر مارس, ما در موقعیت بهتری نسبت به سایر جوامع از آنجا که بسیاری از کسب و کار ما هنوز در hibernating زمانی که تعطیلی اجباری رخ داده است,” او گفت:. “این جامعه است که احتمالا می تواند رسیدگی به بازدید کنندگان از آمدن در آنجا که آنها در حال بدست گرفتن ایمنی بسیار جدی است. … هر کوچک و sniffle که آنها (WGI) را ایجاد سرد برای بقیه از ما در جامعه است.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>