ما تولید پرش به عقب در ماه ژوئن در reopenings

توسط مت OTT

SILVER SPRING, Md. (AP) — ایالات متحده تولید دوباره در ماه ژوئن به عنوان بخش عمده ای از کشور باز کرد تا پایان سه ماه از رکود در این بخش ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

موسسه مدیریت عرضه یک انجمن مدیران خرید داد و گفت: در آن شاخص تولید گل رز به 52.6 ماه گذشته پس از ثبت نام 43.1 در مارس و 41.5 در ماه آوریل است. هر مطلب زیر 50 سیگنال است که در ایالات متحده تولید کنندگان در حال انقباض است.

سفارشات جدید و تولید و استخدام و جدید صادرات سفارشات همه شروع به پریدن کرد در ماه ژوئن و پس از همه آنها در ماه مه کاهش یافت اما در سرعت آهسته تر در ماه آوریل است.

“همانطور که پیش بینی رشد چرخه بازگشت پس از سه ماه COVID-19 اختلال گفت:” تیموتی Fiore صندلی شاخص تولید ISM کمیته. “تقاضا و مصرف نهاده ها در حال رسیدن به برابری و قرار برای یک تقاضا محور توسعه در چرخه همانطور که ما وارد نیمه دوم سال است.”

اما فقط به عنوان ژوئن اعداد منعکس گسترده تر اقتصادی بهبود به عنوان بخش عمده ای از کشور باز برای کسب و کار سنبله در coronavirus موارد بالا در جمعیت ایالات مانند کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس است دلیلی برای نگرانی است.

گرگوری Daco اقتصاددان ارشد در اقتصاد آکسفورد گفت که در حالی که در گزارش ماه ژوئن مثبت تقاضای ضعیف, طولانی زنجیره تامین اختلالات و اطمینان بالا در میان دیگر عوامل می تواند برای بازیابی کند.

“بیشتر با تعداد coronavirus موارد در حال حاضر رو به افزایش در بسیاری از نقاط کشور از جمله چند کشور که در آن فعالیت های تولیدی است متمرکز نوپای بازیابی خطرات بودن محدود توسط re-اعمال مستندات,” Daco گفت.

از 18 صنایع تولیدی, 13 گزارش رشد در ماه ژوئن. در میان شش تا از بزرگترین بخش های صنعت مواد غذایی و آشامیدنی و دخانیات انجام بهترین در حالی که کامپیوتر و الکترونیک و شیمی بازگشت به رشد است. حمل و نقل تجهیزات و محصولات فلزی ساخته شده هنوز قرارداد “اما در خیلی نرمتر سطح” Fiore اشاره کرد.

نظرات از پانل در این ماه بررسی شد مثبت تر محتاط معکوس این روند آغاز شده است که در ماه مارس زمانی که شیوع کروناویروس موثر توقیف اقتصاد ایالات متحده.

هفته گذشته وزارت بازرگانی آمریکا گزارش داد که سفارشات به آمریکا کارخانه ليزينگ محصولات تقویت بیش از حد انتظار در ماه گذشته به عنوان اقتصاد ایالات متحده به آرامی شروع به بازگشایی شده است. سفارشات برای کالاهای تولیدی به معنای گذشته حداقل سه سال شات 15.8 درصد در ماه مه پس از غوطه وری 18.1 درصد در آوریل و 16.7 درصد در ماه مارس به اقتصاد جهانی به حرکت آمد.

در گزارش مشابهی در مقیاس جهانی, J. P. Morgan گفت که در سراسر جهان تولید انقباض “به شدت کاسته” در ماه ژوئن و خوشبینی کسب و کار افزایش یافت و به چهار ماه اخیر رسید.

در ایالات متحده تولید شد, افتادن حتی قبل از شیوع ویروس فلج اقتصاد در ماه مارس است. شاخص ISM ساخت دارای نشانه های انقباض در هشت گذشته 11 ماه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین را مطرح کرده و از هزینه ها و ایجاد عدم اطمینان است که پیشتر سرمایه گذاری باعث دنیای اقتصاد به از دست دادن برخی از حرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>