زندگی از دست رفته: برزیل کودک نو پا بود گفت: او اولین کلمات

لئو کوریا و آلن CLENDENNING

ریو دو ژانیرو (AP) — ویتوریا گابریل crawled شده در همه زمان ها شد و شروع به راه رفتن در این سال با کمک کمی حلق آویز در به او 4 ساله و برادر بازو در حالی که کاوش مادرش آپارتمان کوچک بر روی سنگ فرش خیابان در شهر ریو دو ژانیرو طبقه کارگر تقوا محله.

دختر با ثابت لبخند جشن اولین سالگرد تولد خود در ماه فوریه خواب و خوردن به خوبی و با شوق و ذوق گفت: اولین کلمات: “mamãe” و “vovó” (مادر و مادر بزرگ) گفت: مادر, Andréa de Sousa.

اما پس از دوره نقاهت بعد از ویروسی مننژیت Vitoria گابریل دچار مشکلات گوارشی است که او را فرستاده از او و مادرش به سختی مبله تپه خانه برگشت به بیمارستان چندین بار برای درمان. آن را در طول یک مارس بیمارستان بماند که ده سوسا مظنون دختر او با آلوده coronavirus است که تنها با شروع به گردش در ریو و برزیل.

Vitoria درگذشت گابریل ماه گذشته — 1 سال, 2 ماه و 21 روز پس از تولد او — به عنوان COVID-19 نفر رسید در آمریکای لاتین بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور است که در حال حاضر سخت ترین-آمار کشور در سطح جهان پس از ایالات متحده آمریکا برای ویروس موارد و مرگ و میر.

___

یادداشت سردبیر: این بخشی از یک سری در حال انجام از داستان به یاد کسانی که فوت کرده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

___

تنها ده سوسا و کودک ناپدری اجازه داده شد برای حضور در ویتوریا گابریل مراسم تشییع جنازه در یک گورستان که در آن gravediggers مراجعه کننده به کودک و دیگران به تازگی به خاک سپرده شد وجود دارد به عنوان “فرشتگان کوچک” از آنجا که زندگی خود را کوتاه قطع شد قبل از آنها می تواند گناه است. هیچ کلمه ای بودند گفت: در این رویداد نگه داشته شود برای جلوگیری از عفونت بیشتر; تنها برای تلفن های موبایل شد ده سوسا را sobs.

“قلب من نابود شده است با از دست دادن پدر” de Sousa, 20 گفت: بعد از آن در یک مصاحبه. “شما آماده برای از دست دادن کسی اما یک کودک ؟ من استفاده می شود به بودن بدون او. من او را از دست زیادی است.”

در خانه این روزها de Sousa از دست می دهد و خودش را به عنوان اگر او در جهان دیگر هزینه های زیادی از زمان او زل زده در یک نمایش به صورت اسلاید بر روی تلفن خود را از تصاویر از دختر خود را به مجموعه آهنگ “قانون زندگی” توسط برزیل پاپ موسیقی ستاره سابرینا Lopes.

“همه چیز است که به دنیا می میرد. همه چیز را که می آید و می رود. امروز یک رویا شده است. در جاده زندگی ما در حال مسافران است. اما خدا محافظت هر اضافی ستاره در آسمان” لپس آواز می خواند.

آن را در 9 آوریل هنگامی که ویکتوریا گابریل بستری شد به عیسی شهرداری به بیمارستان تحت آزمایشات برای تعیین اینکه چرا او تا به حال شده است استفراغ.

آوریل 20, de Sousa گفت: او متوجه شد که دختر او به طور مداوم خسته و دچار مشکل تنفس یک بیماری او رنج می برد هرگز قبل از. فرزند قرار داده شد در بخش مراقبت های ویژه در آوریل 24, تشخیص یک زمان کوتاه بعد با کروناویروس و درگذشت on May 4.

یک گواهی فوت که ده سوسا نشان داد به آسوشیتد پرس گفت: دختر او باعث مرگ شد “دو جانبه پنومونی آلوده COVID-19” همراه با تجمع مایع در مغز و تورم کبد و طحال است.

در حالی که ده سوسا معتقد است دختر او آلوده در بیمارستان ریو بهداشت شهری دبیرخانه گفت: در بیانیه ای گفت: نبود امکان شناسایی منشا عفونت از آنجا که این ویروس تا به حال شده است در سراسر برزیل که Vitoria گابریل آلوده شد. در این بیانیه اضافه شده است که کودک دریافت مراقبت های مناسب در حالی که در بیمارستان بستری است.

ده سوسا گفت: او پسر جبرئیل همواره بسیار نزدیک به خواهر و درک نمی کند که چرا او را ندیده است او برای مدت طولانی. او فقط می خواهد به بازی با او.

“او می پرسد در مورد او در تمام طول روز. او می گوید: “مامان من از دست گابریل به همین دلیل است که او با زندگی عیسی مسیح است؟”

ده سوسا افزود: “و من به او می گویند: خدا در زمان او خدا می خواست او را نزدیک به او.’ سپس او می گوید: “وای, اما من می خواهم به دیدن خواهر من.'”

“من از خدا درخواست برای قدرت و این آسان نیست” ده سوسا گفت. “بنابراین من به دنبال در عکس های خود را و من واقعا از دست رفته خود را.”

____

Clendenning گزارش از ریو دو ژانیرو. آسوشیتد پرس ارشد تهیه کننده تلویزیون Yesica Fisch کمک به این گزارش از ریو دو ژانیرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>