ایلینوی شیکاگو مقامات تماشای COVID-19 معیارهای اما می گویند که آنها هیچ برنامه ای برای تشدید محدودیت

توسط Dan Petrella و گرگوری پرات

شیکاگو — با همسایه ایندیانا و کشورهای دیگر توقف بازگشایی مجدد برنامه یا حتی در حال حرکت رو به عقب به عنوان موارد جدید از coronavirus خروش مقامات در شیکاگو و ایلینوی گفت: آنها هیچ برنامه ای برای تغییر سست قوانین است که در اثر ایالت هفته گذشته است.

زمانی که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر خود را اعلام کرد “بازگرداندن ایلینوی” بازگشایی طرح در اوایل ممکن است او اذعان کرد که موج در بستری شدن در بیمارستان و یا در صد از مردم تست مثبت یا کمبود فشرده-واحد مراقبت تخت یا هواکش می تواند منجر به تشدید محدودیت یک بار دیگر.

پریتزکر سخنگوی اردن Abudayyeh در بیانیه ای گفت شنبه که فرماندار و کارشناسان پزشکی در ایلینوی وزارت بهداشت در حال تماشای داده ها از نزدیک ببینید که آیا looser محدودیت های جدید در این مرحله هر اثر بر دولت سیستم مراقبت های بهداشتی.

“فرماندار بوده است و روشن است که او را به دنبال راهنمایی از کارشناسان پزشکی و اگر آنها توصیه reinstituting قبلی mitigations او را دریغ نکنید برای انجام این کار” Abudayyeh گفت.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: آهنگ شهر داده های خود را از نزدیک خواهد شد و “دریغ” به اقدام اگر آنها را به یک نوسان رو به بالا.

اما او گفت: در طول یک نامربوط اخبار کنفرانس شیکاگو در یک موقعیت خوب در حال حاضر.

“هر روز ما در یک مجموعه بسیار خاص از بهداشت عمومی متریک. ما نگاهی به بستری شدن در بیمارستان. ما در ICU تخت. ما در تعداد زیادی از مردم در هواکش. ما در مقدار تست ما انجام می دهیم% مثبت” Lightfoot گفت.

“اینها معیارهای ما در حال حاضر شده است صحبت کردن در مورد هفته و آنچه ما می بینیم در شیکاگو و من نمی توانم حساب برای بقیه ایلینوی است و ما همچنان به سیر نزولی روز بیش از روز در هفته بیش از هفته,” او گفت:.

“اگر ما نیست,” Lightfoot افزود: “ما نمی تواند باز کردن. در حال حاضر ما به دنبال این به معنای واقعی کلمه هر روز چند بار در روز. اگر ما می بینیم که ما در حال رفتن در جهت اشتباه من رفتن به تردید به عمل آورند.”

به عنوان همه گیر نزدیک شروع آن ماه پنجم مقامات دولتی روز چهارشنبه اعلام کرد 828 جدید تایید موارد COVID-19 آوردن ایالت مجموع به 144,013 پس از وقوع آغاز شد. با 30 اضافی مرگ و میر نیز اعلام کرد مرگ و میر می ایستد در 6,951, مقامات گفت.

هفت روز نورد متوسط از موارد جدید که مقامات نگاهی به صاف کردن روز به روز نوسانات در اعداد بود 782 که از روز شنبه با توجه به تجزیه و تحلیل از وزارت بهداشت داده است. که کشف شده است روند رو به بالا از یک نقطه کم از 596 موارد در ژوئن 18, اما آن باقی مانده است و زیر نقطه بالا 2,565 روزانه به طور متوسط موارد در مارس 4 و 7.

تعداد تازگی تایید موارد تا حد زیادی تابعی از چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش برای coronavirus و دولت بسیار گسترده آن تست ظرفیت از اوایل روز از این بیماری همه گیر. هنگامی که موارد اوج در اوایل ماه مه کمتر از 20,000 نفر در حال آزمایش در هر روز به طور متوسط. بیش از هفت روز گذشته متوسط بوده است نزدیک به 30 ، 000 نفر در روز است.

حتی به تازگی تایید موارد علامت تا بیش از دو هفته گذشته, درصد از آزمایشات بازگشت به نتایج مثبت شناخته شده به عنوان مثبت رای — نسبتا پایدار باقی مانده است, با هفت روز نورد متوسط معلق در هوا بین 2% و 3% در سطح ایالت.

دولت وارد شده در جمعه فاز چهار این طرح است که اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها برای باز کردن به صورت محدود داخل صندلی و فرد در آموزش به سر در مدارس در پاییز در میان دیگر تغییرات است.

در طول کنفرانس خبری Lightfoot در زمان استثنا به این سوال در مورد امکان دولت برای رفتن به عقب متهم خبرنگاران از ترساندن مردم است.

“شما می توانید این کار را برای خودتان زمان واقعی, هر روز فقط خودتان آموزش و سوالات درست بپرسید. اطلاعات مناسب است وجود دارد. … آن را سخت به شکل” Lightfoot گفت. “اما شلاق مردم را به دیوانگی بیش از حدس و گمان در مورد مکان های دیگر که شما را آزار واقع نگاهی به داده ها در شیکاگو که مفید نیست.”

پرسید: در هفته گذشته در مورد متحده که شاهد موج جدید موارد پریتزکر گفت: این کشورها تا به حال “باز همه چیز به طور کامل و یا آن را انجام داده در یک اندازه گیری نمی مد.”

“البته زمانی که من نگاه متحده که در حال حرکت رو به عقب و در چنین سرعت سریع من همیشه فکر می کنم ما این حق ما دست زدن به این حق هستند که ما اندازه گیری در بازگشایی? و من فکر می کنم ما در حال اندازه گیری در این بازگشایی ما که مراقب” پریتزکر گفت.

“شما نمی توانید به نوبه خود در تلویزیون و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در آریزونا و فلوریدا و تگزاس و کارولینای جنوبی و…. و نه سوال — آیا ما گرفتن آن درست است؟”

©2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): Lightfoot و پریتزکر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>