چگونه COVID-19 در حال تغییر است راه ما زندگی می کنند

این COVID-19 شیوع است مختل زندگی ما در راه است که خواهد شد که در دراز مدت پیامدهای. در حالی که مردم در حال حاضر صحبت کردن در مورد آینده تحت سلطه توسط کنترل از راه دور کار به جای سنتی 9 به 5 دفتر مشاغل مناطق دیگر از زندگی را نیز دستخوش تغییرات عمیق.

آموزش آنلاین

تا کنون دانش آموزان تحصیل کرده اند از طریق مدارس جایی که آنها صرف صبح تا شب مطالعه و تحت معلمان است. افزایش آنلاین آموزش دیده در طول همه گیر نشان می دهد که این سیستم آموزش و پرورش در حال آمدن است به پایان است. آموزش آنلاین ارائه می دهد انعطاف پذیری در یادگیری — دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که هر موضوع در هر زمان. به علاوه آن را نیز ارزان از همه که یک دانش آموز نیاز به یک دستگاه با یک اتصال به اینترنت.

“تغییر ما شاهد در حال حاضر در آموزش و پرورش است و نه چیزی است که به احتمال زیاد به بازگشت به “عادی” در پاییز. اگر چه معلمان همیشه جدایی ناپذیر در فرآیند آموزش و پرورش وجود دارد که باید همچنان انعطاف پذیری و چابکی وقتی که می آید به چیزهایی مانند تحویل محتوا تست و درجه بندی. من انتظار دارم که ما را ببینید افزایش حاوی محیط های یادگیری که شامل یادگیری در هر دو فیزیکی محیط کلاس درس و آنلاین” سیمون آلن مدیر عامل شرکت McGraw-Hill گفت: به شرکت سریع.

(Image: Screenshot / YouTube)

آموزش آنلاین ارائه می دهد انعطاف پذیری که آن را به چیزهایی مانند تحویل محتوا تست و درجه بندی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

جریان

با مردم محدود شده است از جسارت در خارج از محبوبیت جریان سیستم عامل اتحاد رسید. چند فیلم خود را ترک کرده اند اکران و باید به جای آن منتشر شده است در جریان سیستم عامل مانند Netflix و آمازون نخست ، بسیاری از کارشناسان معتقدند که بودجه فیلم در آینده خواهد شد تا حد زیادی جلوگیری از تئاتر و به طور مستقیم آنلاین از آنجایی که این مقرون به صرفه و سودآور راه حل برای بسیاری از تولید کنندگان. اما بزرگ بودجه فیلم به احتمال زیاد همچنان در حال اکران در سینماهای حداقل در آینده نزدیک.

حسگرهای

Coronavirus شیوع افزایش علاقه مردم در حسگرهای. این دستگاه های فرسوده و یا کاشته شده در بدن خود را که به طور مستمر بررسی بدن را علائم حیاتی به منظور هشدار به کاربر در صورت هر گونه مشکل. این سنسور حتی ممکن است قادر به پیش بینی شروع بیماری در مرحله اولیه است. یک مثال از چنین تکنولوژی است Vitaliti یک پوشیدنی سلامت دستگاه ساخته شده توسط ابر DX است که اجازه می دهد تا پزشکان برای نظارت بر حدود 5 علائم حیاتی. این دستگاه همچنین قادر به تشخیص 19 شرایط پزشکی خود به خود به لطف هوش مصنوعی و یادگیری ماشین.

کمتر سفرهای کسب و کار

کسب و کار سفر برای ملاقات با مشتریان به زودی برای رفتن به یک چیزی از گذشته. هنگامی که شما می توانید صحبت با مشتریان از طریق ویدئو کنفرانس, چرا صرف پول زیادی در بلیط هواپیما و اقامت در هتل ناهار خوری و هزینه و غیره ؟ این به ناچار بر صنعت هواپیمایی. با توجه به برآورد کسب و کار مسافران تنها را تا 12 درصد از تعداد کل مسافران است. اما آنها تمایل دارند با دو برابر سود در مقایسه با زمانی که به طور منظم مسافران است. در واقع کسب و کار مسافران ممکن است کمک تقریبا 75 درصد از یک شرکت هواپیمایی سود در برخی از پروازها. به این ترتیب کاهش مسافران کسب و کار با توجه به ویدئو کنفرانس می تواند باعث هواپیمایی برای افزایش قیمت بلیط از مسافران عادی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

مسافران کسب و کار تمایل به دو برابر سود آور برای شرکت های هواپیمایی در مقایسه با زمانی که به طور منظم مسافران است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

3D چاپ

یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث در طول همه گیر شد عدم ضروری تجهیزات پزشکی. کشورهای درهم به امن به اندازه کافی ماسک و دستکش و دیگر دستگاه های پزشکی لازم را برای حفظ شیوع در چک. در ایتالیا, 3D چاپ شرکت نشان داده است که چگونه مهم این تکنولوژی در آینده خواهد بود.

هنگامی که یک بیمارستان کشف کرد که آنها در نیاز فوری به دریچه که اتصال بیمار به دستگاه تنفس شرکت تولید 100 نفر از آنها کمتر از یک یورو (US$1.12) از طریق چاپ 3D. این کار انجام شد و در کمتر از 24 ساعت! حرکت به جلو, 3D چاپ, دستگاه قطعا تبدیل به یک دید مشترک در تمام صنایع و حتی در خانه های ما.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

استرالیا Top 10 اختراع که دنیا را تغییر داد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>