چگونه COVID-19 در زندان ها و زندان ها را تهدید می کند در نزدیکی جوامع

توسط مایکل Ollove

واشنگتن — COVID-19 درگرفته است در سراسر ایالات متحده در زندان ها و زندان ها که در آن مردم زندگی می کنند با هم در محله های نزدیک و وجود فرصت کمی برای اجتماعی فاصله یک کمبود اساسی بهداشتی لوازم و نرخ بالای بیماری مزمن.

در حالی که زندانیان بیشتر ماندن در پشت دیوار بتنی و سیم خاردار این موانع نمی تواند حاوی یک بیماری عفونی مانند COVID-19. نه تنها می تواند ویروس را به ارمغان آورد به زندان و زندان اما آن را نیز می توانید ترک آن دسته از امکانات و گسترش به طور گسترده ای به جوامع اطراف آن و فراتر از آن.

این اثر ممکن است تلفظ در زندان که عمدتا به خانه کسانی که در انتظار محاکمه یا زندانی خدمت جملات کوتاه. کسانی که امکانات دارند بیشتر بوسیله اسباب گردنده از دولت فدرال و penitentiaries با تعداد بیشتری از مردم ورود و خروج موجب افزایش فرصت ها برای این بیماری به انتشار.

دو مطالعات جدید نشان می دهد که زندان می تواند کمک فوق العاده به کروناویروس مورد بالغ خارج از دیوار خود را. در حالی که COVID-19 گسترش در داخل امکانات شده است به طور گسترده ای گزارش تحقیقات نشان می دهد که چگونه بزرگ تاثیر آن می تواند در جوامع خارج است.

بسته به شرایط اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده جامعه گسترش عفونت در زندان های می تواند اضافه کردن بین 99,000 و 188,000 مردم به این ویروس در ایالات متحده مرگ و میر با توجه به مدل سازی مطالعه که به تازگی منتشر شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در رابطه با محققان دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه تنسی و دانشگاه.

این گزارش منتشر شد در ماه آوریل زمانی که برخی از کارشناسان پیشبینی میکردند که ایالات متحده تلفات باقی خواهد ماند و زیر 100000. همانطور که از تاریخ 30 ژوئن بیش از 125,800 که مردم از COVID-19 در ایالات متحده است.

یک مطالعه کارشناسی مجموعه ای به نظر می رسد در سیاست سلامت, مجله سلامت, امور پژواک که پیدا کردن. محققان دریافتند که دوچرخه سواری از طریق طبخ زندان شهرستان همراه بود با 15.9 درصد از COVID-19 نفر در شیکاگو و 15.7 درصد در ایلینوی که از اواخر ماه آوریل است.

“اگر چه در حال حاضر اطلاعات موجود ناکافی برای ایجاد یک روشن علی رابطه” نویسندگان این مطالعه, نوشتن, “موقت این یافته ها مطابق با این فرضیه که دستگیری و زندانی کردن شیوه های افزایش عفونت در نرخ بسیار ای اداره محله.”

Cook County مقامات از جمله مقامات از شیکاگو وزارت بهداشت را تحت فشار قرار دادند در این گزارش آن را “فانتزی پر از مفروضات مرز نهفته است.” آنها می گویند آن است که بر اساس داده های قدیمی است که نه حساب تغییرات زندان ساخته شده بود برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله تست و اجازه می دهد برای quarantining.

با توجه به شهرستان کلانتر, همانطور که از هفته گذشته 778 زندانیان در زندان شهرستان و 362 از کارگران خود را آزمایش مثبت برای ویروس. هفت زندانیان و کارکنان سه فوت کرده اند.

نویسندگان این امور بهداشت و درمان کاغذ گفت: آنها ایستاده نتیجه گیری خود را.

COVID-19 در حال حاضر آلوده حدود 60000 زندانیان و تادیبی کارکنان و کشته شدن بیش از 600 نفر از آنها با توجه به مارشال پروژه که آهنگ های این ویروس را تلفات در correctional facilities. بسیاری از زندان ها و زندان ها را کاهش خود اهل بیت جمعیت به کاهش قرار گرفتن در معرض.

نتایج ACLU و امور بهداشت و درمان مطالعات تاکید یک نکته ای که بسیاری از بهداشت عمومی به مدت طولانی پیشرفته: بهداشت عمومی در جهان گسترده تر است افسار به سلامت از کسانی که زندانی هستند.

“این است که چرا مقامات بهداشت عمومی می گویند تادیبی بهداشت عمومی, بهداشت و درمان,” دکتر گفت: دکتر ویلیامز, استاد و محقق در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو دانشکده پزشکی و مدیر اصلاح یک گروه است که با این نسخهها کار برای بهبود اهل بیت سلامت.

آن را نه تنها زندانی رها شده بسیاری از آنها تا پایان در شلوغ پناهگاه بی خانمان که ممکن است حامل ویروس به جوامع است. نیز وجود دارد خطر عفونت از زندانیان ساخت حضور در دادگاه و یا دریافت مراقبت های پزشکی در بیمارستان ها در جامعه است.

بیماری های عفونی حرکت به عقب و جلو بین جوامع و زندانها. که مورد مبتلا به سل در قرن 19th و 20th باشد و مبتلا به HIV/AIDS در 1980s و فراتر از آن.

در سال های اخیر که نقطه ساخته شده بود دوباره در رابطه با هپاتیت C یک بیماری مسری با نرخ بالای عفونت در زندانها به دلیل تعداد زیادی از زندانی تزريقی. های سوزن یکی از مهمترین ابزار هپاتیت C انتقال است.

یکی از استدلال های کارشناسان بهداشت عمومی استفاده می شود به دولتهای محلی و ایالتی و فدرال دولت به درمان زندانیان مبتلا به هپاتیت C بسیار موثر اما گران قیمت داروها بود که ضربه زدن از عفونت در زندان خواهد جلوگیری از گسترش آن فراتر از آن دیوار. تفاوت بین این همه گیر و کسانی که بیماری های دیگر اپیدیولوژی می گویند که به دلیل COVID-19 است انتقال از طریق قطرات تنفسی در هوا آن را بسیار آسان تر است.

ایالات متحده به خصوص در معرض بیماری های پخش كردن, نزدیکی موسسات تادیبی. آن حبس نرخ بالاترین در جهان در 655 نفر از هر 100,000 با توجه به جهان زندان مختصر. با 2.1 میلیون زندانیان ایالات متحده نیز زندانی مردم بیش از هر کشور دیگری نزدیک به 412,000 بیشتر از چین است که در رتبه دوم.

در مورد 738,000 از این زندانیان در زندان های محلی با توجه به federal Bureau of Justice Statistics. اما این تعداد فقط یک نقطه در زمان عکس. در طول دوره از یک سال 4.9 میلیون نفر در چرخه را از طریق زندان های محلی, با توجه به, زندان, سیاست, ابتکار یک ماساچوست فکر می کنم تانک.

علاوه بر این, فدرال آمار نیروی کار نشان می دهد که زندان های استخدام مورد 151,000 اصلاح افسران که می تواند عفونت را به امکانات و یا آنها را به خانه.

اکثر موارد در زندان اند و نه سرچشمه با زندانیان گفت: دکتر Alysse Wurcel یک بیماری عفونی پزشک در مرکز پزشکی تافتز که می بیند بیماران در شش منطقه زندان است و یک مشاور به ماساچوست کلانتر انجمن. “ما مورد بحث با کلانتر انجمن که در اوایل خوشه آغاز شد توسط افراد مشغول به کار در زندان و نه توسط کسانی که به تازگی زندانی.”

وجود دارد نژادی جزء به نگرانی در مورد زندانها و همه گیر. نامتناسب تعداد از زندانیان افرادی هستند که از رنگ و coronavirus به قتل است و مردم اسپانیایی زبان در نرخ بالاتر از سهام خود را از کل جمعیت. این دو امتیاز داده اند و نه فرار از اطلاع از کارشناسان بهداشت عمومی.

“ما در یک بیماری همه گیر از جرم حبس از مردم در همان زمان به عنوان یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی اقلیت” دکتر گفت: لیز Barnert استادیار طب اطفال در UCLA دیوید گفن دانشکده پزشکی است که به مطالعه تادیبی سلامت.

این بیماری همه گیر است وام انگیزه ای برای حرکت رو به رشد برای کاهش جمعیت زندان ها و زندان ها. پس از همه گیر شروع بسیاری از ایالت ها و حوزه های قضایی محلی گرفته اند گام برای کاهش جمعیت اهل بیت, آزاد بدون خشونت مجرم اعطای دلسوز تر-انتشار و صدور استناد به جای دستگیری متهم مجرم است.

زندان در کالیفرنیا و میشیگان ماساچوست و داکوتای شمالی منتشر کرده اند صدها نفر از زندانیان. بنابراین باید زندانها در آن و کشورهای دیگر. بسیاری از حوزه های قضایی گزارش زیادی کاهش می یابد در بازداشت.

کشورهای دیگر انجام داده اند نسبتا کمی. فقط در هفته گذشته اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد گزارش داد که نبراسکا سیستم زندان است 51 درصد بالاتر از ظرفیت.

کارشناسان بهداشت عمومی تاکید دارند که کاهش زندان و زندان جمعیت باید همچنان برای خوب بیشتر از همه است.

“کاهش خطر گسترش COVID-19 در زندان ها و زندان ها کاهش می یابد و خطر گسترش در جوامع” ویلیامز گفت. “و افزایش گسترش در زندان و زندانها را افزایش می دهد خطر ابتلا به گسترش در جوامع است.”

©2020 Stateline.org

بازدید Stateline.org در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-زندان-گسترش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>