ماجراهای در مدرسه در منزل: باید ها و نبایدها

آن را تقریبا “بازگشت به مدرسه” زمان دوباره. در عین حال در اینجا ما در سال 2020 مورد استفاده قرار گرفتن به کلاس های درس مجازی. این یک زمان مناسب برای خلاق و داد رویکرد ما به تحصیل و در نظر گرفتن راههای جایگزین برای آموزش و پرورش کودکان است. مدرسه در منزل یکی از این رویکرد است. آن است که به دست آوردن محبوبیت و آن را نگه می دارد وعده بسیار.

اگر کودکان را از دست محیط مدرسه و معلمان مورد علاقه آن را قطعا می تواند کاملا جالب و ماجراجویی هیجان انگیز برای آنها و یک تجربه غنی. به عنوان یک پدر این ممکن است اولین بار خود را با توجه به مدرسه در منزل از خدمه خود. این یک تصمیم بسیار بزرگ حتی یک تغییر زندگی تصمیم گیری است. آن را نیز یک تعهد بزرگ نه تنها برای شما بلکه برای تمام اعضای خانواده خود را. وجود دارد بسیاری از مزایای به مدرسه در منزل در غیر این صورت هیچ کس می خواهم به انجام رفتن این مسیر. شما هنوز هم باید زمان کمی تا پایان تابستان برای آماده سازی و رسیدن به این ایده.

آمادگی روانی

پدر و مادر که تصمیم به homeschool از طریق ژیمناستیک ذهنی خود را آماده برای ماجراجویی است. آینده homeschool سال به معنی یک تغییر بزرگ در خود برنامه شما نیاز به انجام برنامه و فلان چیز. و مهمتر از همه, شما در حال رفتن به کودکان خود را به مدرسه جدید ، که به معنی برنامه ریزی درسی ایجاد قوانین و نظم و مرزهای جدول زمانی تدریس برنامه و درجه بندی, نه به ذکر است البته به طور منظم برنامه ریزی وعده های غذایی روزانه, کارهای, خرید و مانند آن. این آسان نخواهد بود, البته, اما اگر شما جدی در مورد مدرسه در منزل و سپس شما نیاز به یک معامله بزرگ از آمادگی روانی در ابتدا در هر صورت.

بنابراین اولین گام این است که برای پیدا کردن الهام بخش است. به اطراف خود نگاه کنید. مدرسه در منزل نیست کاملا جدید. بنابراین بدون نیاز به چرخ را دوباره اختراع به عنوان آنها می گویند. وجود دارد منابع در دسترس است. شما ممکن است می دانم که برخی از هموطنان پدر و مادر که مدرسه در منزل آنهایی که کمی خود را و موفق بوده است و آنها از آن لذت ببرید. رسیدن به آنها و گوش دادن به آموزشی خود را در مسیر انحرافی را طی. یادگیری مشکلات. چگونه آنها آن را کار می کنند ؟ آنچه که ممکن است موانع ؟ چه آن را مانند احساس به homeschool? یک دوز سالم از الهام مطمئنا آتش شعله ای در قلب شما و قرار دادن شما در مسیر صحیح است.

(Image: Screenshot / YouTube)

مدرسه در منزل نیست کاملا جدید بنابراین شما نمی نیاز به چرخ را دوباره اختراع. (تصویر: Screenshot / YouTube)

علاوه بر یادگیری از دوستان شما آنلاین می توانید جستجو و خواندن الهام بخش مدرسه در منزل تجربه است. شما قطعا شگفت زده می شود در خلاقیت برخی از والدین و چگونه آنها مذاکره راه خود را از طریق تجربه. شما نیز خواهد شد شگفت زده در خلاقیت و حمایت از کودکان. کودکان اغلب احساس می کنید بیشتر رشد بیشتر مورد احترام بیشتر اعتماد بیشتر اعتماد به نفس و تمایل بیشتری برای کمک به. آنها اغلب بر آن نگاه به عنوان یک ماجراجویی است که هرگز به پایان می رسد. آنها همواره باهوش تر است. شما می توانید گوش دادن به پادکست در مورد مدرسه در منزل. پم Barnhill میزبان شگفت انگیز پادکست های واقعی homeschool مامان و سفر خود را.

برنامه ریزی برای مدرسه در منزل

در حال حاضر که که انجام می شود این زمان را برای شما به انجام برخی از برنامه ریزی است. اول از همه, شروع, نوشتن, هدف, اهداف, دلایل و آرمان برای مدرسه در منزل فرزندان خود را. همیشه به این لیست داشته باشید و به آن اشاره, اغلب, به خصوص در زمانی که شما خسته و نا امید و در آن چند نوبت هر زمان که شما شروع به فکر می کنم به خودتان — OMG! من از عمق من! چرا بر روی زمین من شروع به این کار ؟ بعدی روی کاغذ بیاورید ترس, نگرانی, نگرانی ها و انتظارات برای این ماجراجویی جدید. کیمبرلی کولپ یک homeschool مادر توصیه می کند تبدیل نگرانی های خود را به اهداف و ترس خود را به چالش برای آینده مدرسه در منزل در سال است. شما همچنین ممکن است توصیه به خودتان آشنا با الزامات قانونی و دستورالعمل های مدرسه در منزل مربوط به خود دولت است.

مدرسه در منزل زمان طول می کشد تعهد و یک طرح روشن است. اگر شما به طور کامل در تاریکی کمک به خودتان و خواندن این کتاب: شجاع یادگیرنده: پیدا کردن سحر و جادو روزمره در Homeschool, آموزش و زندگی توسط جولی بوگارت و به خوبی آموزش دیده داشته باشید: A Guide to Classical آموزش و پرورش در صفحه اصلی (نسخه چهارم) توسط سوزان حکیم بائر و جسی و حکیم است.

این کتاب یک منبع ارزشمند برای آموزش سبک و homeschool دیدگاه. آنها همچنین غنی از مکمل منابع است که می تواند به شما کمک کند به سرعت.

عمل می کند کامل: رم در یک روز ساخته

دریافت سازمان یافته با مواد و ابزار. خرید آنچه شما نیاز دارید برای هر موضوع و سهام آنها را به سادگی بر روی قفسه های اختصاص داده شده به هر یک از فرزندان خود را. آنها ممکن است تنها برای مدتی و از دست دوستان خود و محیط مدرسه آشنا بنابراین وجود دارد هیچ آسیبی در گرفتن ایده از آنها با تزئین یک اتاق در خانه شبیه به یک کلاس درس برای سهولت انتقال.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

راه اندازی یک اتاق در خانه خود را با توجه به مدل از یک درس به طور منظم. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

البته فراموش نکنید که این تقویم برای اهداف و تکالیف واگذاری ورق به نقشه از آنهایی که کمی خود را’ کار پیشرفت بریده مطالب آموزشی و کتاب و مدرسه ،

ایجاد یک برنامه که با این نسخهها کار برای همه. نگه داشتن در ذهن است که شما محدود به برنامه. انعطاف پذیر با زمان خود را در صورت نیاز. آن ممکن است کار نمی کند اولین بار, اما خوب است شما به این. حفظ و افزایش سرعت برنامه تا زمانی که شما پیدا کردن ریتم خود را. شما نیز محدود به مدرسه به طور منظم برنامه. شما می توانید در روز می شکند تور و یا تعطیلات زمانی که آن را مناسب نیازهای خود و برنامه.

البته ایمان داشته باشد. شما می دانید که فرزندان خود را بهتر از هر کسی خود نقاط قوت خود را کمی ترفندها و نقاط ضعف خود را. بود شرکت و همچنین در غیر این صورت آنها می تواند پیچ و تاب و شما در اطراف خود ، شما معلم. شما کمک خواهد کرد که آنها رشد می کنند تا به خوب خوش هیکل متکی به مردان و زنان است. فکر می کنم از خود را به عنوان بهترین معلم فرزندان خود را احتمالا می تواند در حال حاضر. برخی از اعتماد به نفس است که شما می توانید انجام این کار; مانند بقیه از مدرسه در منزل پدر و مادر وجود دارد.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, خود را نگه دارید در منزل سال سرگرم کننده و جالب و هیجان انگیز است! به یاد داشته باشید همه کسانی که بار شما شکایت در مورد مدارس مثل کارخانه; شما احساس مانند “آجر دیگری در دیوار.” در حال حاضر شما می توانید آن را حق. گرامی و تشویق فرزندان خود را به پتانسیل کامل و به شما به عنوان کمک به آنها در رسیدن به آن, شما ممکن است پیدا کردن خود را بیش از حد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چگونه برای به دست آوردن روابط در مسیر برگشت پس از یک مبارزه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>