یک پناهگاه در ویتنام است که محافظت در, ماه خرس

در ویتنام, ماه خرس, همچنین شناخته شده به عنوان Asiatic black خرس را شکار شده است برای قرن ها برای اهداف دارویی. این حیوانات در اسارت نگهداری می شود برای استخراج خود را صفرا که بسیاری بر این باورند که قادر به افزایش یک مرد باروری است. Tam دائو خرس پناهگاه در نزدیکی هانوی آهنگ های نجات و بازپروری ماه خرس ارائه آنها را با یک محل امن آنها در صلح زندگی می کنند.

خرس محراب

وجود حدود 1,000 خرس در اسارت در سراسر ویتنام است. در حالی که این قطعا یک عدد بزرگ آن است که گریه به دور از 4000 خرس که برگزار شد در صفرا مزارع در سال 2005. در چین که در آن خرس صفرا مزارع هنوز هم قانونی وضعیت بسیار بدتر به عنوان برخی از نشان می دهد که تعداد اسیر خرس ممکن است حدود 10000. سازمان هایی مانند “رایگان خرس” و “حیوانات آسیا” سخت در حال کار برای نجات خرس اسیر شده اند و موفق به حدی است.

Tam دائو خرس محراب توسط حیوانات آسیا و ظرفیت به خانه در حدود 200 خرس. اما یک مشکل بزرگ این است که پس از این حیوانات بزرگ شده اند در اسارت آنها به احتمال زیاد برای زنده ماندن اگر منتشر شد در وحشی. مانند این خرس ها تنها امن تا زمانی که این سازمان به درستی تامین می شود. در مزارع صفرا روش استخراج بسیار مالیات بر موجودات است. بسیاری از خرس در نهایت ابتلا به بیماری ها و یا تومور که در نهایت آنها را بکشند. و اگر آنها زنده ماندن و تبدیل شدن آنها به بی فایده یک بار و از چپ به مرگ در قفس. کسانی که زندگی می کنند تا سن نگهداری در قفس کوچک.

در حالی که اسید ursodeoxycholic در حال حاضر در خرس صفرا را ارائه می کند برخی از مزایای دارویی هستند بنابراین مهم نیست که این حیوانات به درمان داشته باشد در چنین وحشتناک در راه است. چندین مصنوعی و طبیعی داروها در دسترس است که انجام یک کار خیلی بهتر. اما وضعیت اسطوره ای از خرس صفرا را تضمین می کند تقاضای بالا که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای پایان دادن به تجارت است.

(Image: Screenshot / YouTube)

افسانه ای وضعیت خرس صفرا را تضمین می کند تقاضای بالا که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای پایان دادن به تجارت است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

“ما در انجام بسیاری از مدرسه سفرهای… زمانی که کودکان این است که یک حیوان با شخصیت و که آن را احساس می کند و درد آن را احساس غم و سپس آنها می دانند که آنها نمی خواهید به خرید چیزی که صدمه دیده است که حیوانات… ما همچنین سعی کنید برای آموزش نسل های قدیمی تر که خرس صفرا نیست یک درمان معجزه و که وجود دارد ارزان تر و موثر گیاهی و داروهای مدرن,” ماندالا شکارچی ارشد دامپزشک در محراب گفت: Urbanist, Hanoi.

Tam دائو پناهگاه گسترش بیش از مساحت 27 هکتار است. نزدیک به یک سوم از فضای متشکل از نیمه طبیعی, هوای آزاد, محوطه شده اند که به طور خاص طراحی شده برای تشویق خرس’ در طبیعی خود را به راحتی. در 2015, حیوانات آسیا امضا یک یادداشت تفاهم (MoU) با ویتنام دولت برای نجات تقریبا 1000 خرس که برگزار شد در اسارت در کشور است. یکی دیگر از تفاهمنامه با ویتنامی در طب سنتی ارتباط با هدف حذف استفاده از خرس صفرا در نسخه های این سال است.

فعالیت های دیگر در Tam دائو

اگر شما برنامه ریزی در بازدید از تام دائو پناهگاه نگه دارید در ذهن است که وجود دارد دیگر اماکن نزدیک شما می توانید اکتشاف. مثلا تام دائو پارک ملی با مساحت بیش از 139 کیلومتر مربع و با شکوه جنگل های همیشه سبز در تمام طول سال. پارک خانه گونه های نادر مانند مار سر ماهی خاکستری langur میمون نقره قرقاول چوب باقرقره ،

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

Tam دائو پارک ملی است با شکوه جنگل های همیشه سبز در تمام طول سال. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

نقره آبشار در Tam دائو در نظر گرفته شده است یکی از زیبا ترین در منطقه است. سقوط از ارتفاع حدود 165 پا آبشار است گفت: به یک پری مانند احساس. اگر شما عشق به پیاده روی شما را پیدا خواهد کرد Tam دائو محل ایده آل برای فعالیت. بهترین زمان برای پیاده روی است که در طول ماه های سپتامبر و ژانویه دوره به عنوان درجه حرارت متوسط و کمتر وجود دارد باران.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مرموز و Mulit-وجهی چینی طرفداران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر