WB اتصال راه اندازی NEPA آثار


 Boylan

Boylan

یادداشت سردبیر

نسخه گسترش یافته از این نسخه در دسترس خواهد بود آنلاین در اوایل یکشنبه, جولای 1 در timesleader.com.

WILKES-BARRE – به عنوان کشور مبارزات با رکورد بیکاری اعداد رانده شده توسط COVID-19 گیر ویلکس-بار ، اتصال در حال راه اندازی یک برنامه است که هدف آن تغییر شکل منطقه نیروی کار و کارگران آواره بازگشت به کار.

Wilkes-Barre, اتصال, کارآفرینی و توسعه اقتصادی بازوی بیشتر Wilkes-Barre مجلسی اعلام کرد راه اندازی نپا با این نسخهها کار در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه بعد از ظهر. NEPA آثار “12 ماه برنامه آزمایشی است که افزایش اتصال فعلی ما نیروی کار سیستم آدرس مهارت های شکاف و آواره کارگران بازگشت به کار در شمال شرقی بهبهان” آزادی می گوید.

این برنامه طراحی شده است در همکاری با تشکیلات خودگردان فلسطینی اداره جامعه و توسعه اقتصادی و بودجه آپالاچی کمیسیون منطقه ای.

“NEPA کار می کند یک راه حل ایجاد شده توسط این تیم در بیشتر Wilkes-Barre مجلسی در پاسخ به پرداختن به چالش ها و فرصت های در حال حاضر رو به ما نیروی کار سیستم” گفت: یوسف Boylan, مدیر اجرایی ویلکس-بار ، اتصال. “ما سپاسگزار برای ARC و DCED حمایت و تعهد به چشم انداز ما و هیجان زده در این فرصت را به همکاری با فوق العاده رهبران و سازمان ها در شمال شرق بهبهان از جمله موسسه PA CareerLink, Codelicious و Mobiniti.”

تاثیر گزارش در این برنامه تولید خواهد شد که اجازه خواهد داد که این برنامه به تکرار در جوامع در سراسر کشور. موسسه سیاست عمومی و توسعه اقتصادی, رهبری, مدیر اجرایی, Teri Ooms خواهد شد جمع آوری داده ها و خروجی ها برای اندازه گیری این برنامه اثربخشی و منجر تلاش برای ایجاد الگوهایی از مدل های.

این NEPA آثار برنامه آزمایشی متشکل از دو جزء: Reimagining ما نیروی کار و برنامه نویسی زغال سنگ منطقه است.

Reimagining نیروی کار ما ویژگی های یک همکاری بین ویلکس-بار ، اتصال و نیروی کار محلی ارائه دهندگان خدمات با هدف افزایش فعالیت های کاربر را از طریق یک کمپین بازاریابی تهاجمی و به منظور ارتقاء فرایند ارتباطی بین کارجویان و کارفرمایان از طریق فن آوری.

برنامه نویسی زغال سنگ منطقه را با استفاده از یک رویکرد غیر سنتی است که آدرس مهارت شکاف در برنامه نویسی کامپیوتر صنعت با سازماندهی هر دو کوتاه مدت و دراز مدت راه حل برای توسعه قوی و پر جنب و جوش و نیروی کار ماهر در شمال شرق بهبهان.

“به عنوان یک اتاق یکی از اهدافی است که برای ساخت یک سیستم تحویل به رشد و حفظ نیروی کار” گفت: Wico ون Genderen, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر ویلکس بر اتاق. “برای این منظور ما از آموزش upskilling و آموزش نیروی کار برای رسیدن به بالاتر پرداخت خانواده-حفظ مشاغل است که به نوبه خود به بهبود کیفیت زندگی و طراوت و چالاکی از جامعه است. NEPA آثار ابتدا از آرایه ای از برنامه های نیروی کار است که تراز بحرانی کسب و کار نیاز به یک <url> نیروی کار است که رشد خواهد کرد میراث کسب و کار در این منطقه جذب کسب و کار جدید به دره و بالاتر ارائه شغل پرداخت.”

Reimagining نیروی کار ما

Reimagining نیروی کار ما خواهد بود به رهبری Michaela Benczkowski برنامه و عضویت هماهنگ کننده برای بیشتر Wilkes-Barre مجلسی.

“Reimagining نیروی کار ما را نه تنها بالا بردن جویندگان کار و کارفرمایان محلی اما شمال شرقی پنسیلوانیا به عنوان یک کل” Benczkowski گفت: در انتشار. “به عنوان یک NEPA مادری من آگاه هستم نیاز به انواع مسیرهای شغلی به صورت محلی و اتصالات که بسیار حیاتی در ساخت آن مشاغل ممکن است. فرصت هایی که می آیند با این پروژه بی حد و حصر هستند و آن را تنها آغاز”

کمپین بازاریابی را اهرم مجلسی موجود کسب و کار و شبکه اجتماعی برای افزایش فعالیت های کاربر در بهبهان CareerLink سیستم در Luzerne County است.

علاوه بر این اتاق را شریک با Mobiniti به ادغام یک استراتژی ارتباطی برای ارائه آخرین فرصت – سگمنتال صنعت – مناسب برای دستگاه های تلفن همراه از جویندگان کار.

Mobiniti قوی و کاربر پسند بازاریابی تلفن همراه پلت فرم است که کمک به مشتریان به دنبال دعوت از مشتریان خود را به تعامل با نام تجاری خود را از طریق اس ام اس. Reimagining نیروی کار ما را اجازه می دهد تا جویندگان کار و PA CareerLink کاربران این فرصت را به ثبت نام و دریافت به روز رسانی در آخرین مشاغل موجود در Luzerne County طریق پیام های متنی.

“چشم انداز ما برای Reimagining نیروی کار ما است مستقیم به جلو. ما می خواهیم برای کمک به مردم بازگشت به کار در شمال شرق بهبهان. با جعل عنوان و با همکاری PA CareerLink مجلسی را اهرم آن نوآورانه و خلاقانه به منظور افزایش قابلیت های محلی ما نیروی کار سیستم” انتشار متحده است.

برنامه نویسی زغال سنگ منطقه

با تکیه بر تجربه و تخصص این موسسه در ویلکس دانشگاه ویلکس-بار ، اتصال شناسایی عمده شکاف مهارت و ناتوانی در محل محلی ما نیروی کار به بالا و تقاضا: کامپیوتر, برنامه نویسی, صنعت در شمال شرق بهبهان و عدم وجود یک خط لوله اختصاص داده شده است که تراز وسط قرار دارد با نیازهای محلی ما کارفرمایان.

نتایج حاصل از این پژوهش منجر ویلکس-بار ، اتصال به چالش America250PA کمیسیون برای پیدا کردن یک راه حل است که “را در شمال شرقی بهبهان توپی برای پیشرفته برنامه نویسی کامپیوتر نیروی کار” با توجه به انتشار.

برنامه نویسی زغال سنگ منطقه ارائه می دهد هر دو کوتاه مدت و دراز مدت راه حل برای این چالش است.

در کوتاه مدت آن را آموزش تراز و محل محلی ما نیروی کار با فرصت های در حال حاضر در دسترس در برنامه نویسی کامپیوتر میباشد. در دراز مدت آن را فراهم خواهد کرد دانش آموزان در کلاس های 6 تا 12 در Luzerne County با این فرصت را به شرکت در یک بعد از مدرسه مربی-led برنامه نویسی کامپیوتر البته مسیر برنامه است.

کوتاه مدت جزء شامل راه اندازی آنلاین, صنعت, رهبری, دوره های آموزشی که ارائه خواهد شد به مسیرهای به اشتغال در برنامه نویسی رایانه صنعت در شمال شرق بهبهان. الزامات و روند درخواست خواهد شد ارسال شده در سپتامبر سال 2020 است. دوره های در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به 50 نیروی کار شرکت کنندگان واقع در Luzerne County برای هر دو سقوط 2020 و بهار 2021 ترم.

این بخش در دراز مدت خواهد شد موسسه پس از مدرسه آنلاین, برنامه درسی-بر اساس کاتالوگ دوره به اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان و نمرات از 6 تا 12 در Luzerne County, دسترسی به کامپیوتر و برنامه نویسی مجموعه مهارت.

این کلاس ها را ایجاد مسیرهای درون کامپیوتر, برنامه نویسی, صنعت و در دسترس دانش آموزان به صورت رایگان. اگر دانش آموزان ندارد و دسترسی به یک کامپیوتر و یا اینترنت بیشتر Wilkes-Barre مجلسی طریق Wilkes-Barre, اتصال, ارائه خواهد شد هر دو از طریق فکر می کنم مرکز.

دوره های آموزشی طراحی شده برای ارائه دانش آموزان با دسترسی به مسیر زیر: گرافیک, طراحی, طراحی و توسعه وب و بازی و برنامه توسعه است. دوره های آموزشی ایجاد شده و ارائه خواهد شد از طریق همکاری با Codelicious. واقع در ایندیانا Codelicious کامل فراهم می کند-مهندسی کامپیوتر برنامه درسی برای K از طریق 12.

دوره نرم افزار برای دانش آموزان و نمرات از 6 تا 12 اجرا خواهد شد از 1 جولای تا 31 جولای برای پاییز سال 2020 ترم و نیاز به کمک از یک پدر و مادر یا نگهبان. دوره های در پاییز سال 2020 راه اندازی خواهد شد Aug. 17 و اجرا از طریق هفته از دسامبر. 14.

پدر و مادر علاقه مند به ثبت نام فرزند خود را برای پاییز سال 2020 ترم می توانید با مراجعه به www.nepaworksproject.com/aboutctcr.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

خوب و بد تعیین مرگ و زندگی

شانسی

مدت زمان طولانی پیش, اخلاق مردم در یک روستا تبدیل شده بود بسیار بد و خدایان رفتن به نابود کردن شهر است. یک بودهیچیتا می خواستم برای نجات خیرخواه مردم در این روستا به آنها فرصت دیگری برای زنده ماندن. بنابراین او رفت به جهان و تبدیل به یک گدا. او وارد کرد به التماس […]

Read More

چین فرورفتگی تصویر بیشتر با ارسال معیوب ماسک صورت

شانسی

به عنوان دولت چین تلاش می کند برای ایجاد یک تصویر مثبت از خود در طول CCP شیوع کروناویروس دیگر مسئله بزرگ دندانه دار شهرت خود را بیشتر معیوب ماسک صورت. میلیون ها نفر از ماسک صورت ارسال از چین به کشورهای دیگر شده اند یافت می شود معیوب و غیر قابل استفاده. کم کیفیت […]

Read More

بازماندگان علامت سالگرد 25 از سربرنیتسا

شانسی

جنگ بالکان در بوسنی و هرزگوین (AP) — بوسنی و هرزگوین به مناسبت سالگرد 25 از سربرنیتسا تنها جرم و جنایت در اروپا پس از جنگ جهانی دوم است که اعلام شده است یک نسل کشی تنها با تعداد کمی از بازماندگان مجاز به شرکت در بزرگداشت حوادث ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول