رشته کوه های راکی از دزموند تصمیم به نشستن در این فصل

توسط آسوشیتد پرس

Colorado Rockies outfielder ایان دزموند قصد دارد به نشستن در این فصل با خانواده اش و کمک به رشد جوانان بیس بال در زادگاه خود در فلوریدا.

34-در سال دزموند نوشت: دوشنبه شب در Instagram که “COVID-19 همه گیر شده این فصل بیس بال که در معرض خطر است من راحت گرفتن.” اما او مشت زن همچنین با اشاره هزاران مسائل در بیس بال از جمله نژادپرستی و تبعیض جنسی, همجنسگرا ستیزی و اجتماعی و اقتصادی و نگرانی است.

“با همسر و چهار فرزند جوان است که مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه در جریان است در جهان, صفحه اصلی جایی است که من باید در حال حاضر” دزموند نوشت . “خانه برای همسرم, Chelsey. صفحه اصلی کمک کند. صفحه اصلی راهنمای. صفحه اصلی پاسخ به بزرگتر من سه پسر’ سوال در مورد کوروناویروس و حقوق مدنی و زندگی است. خانه به پدر خود.”

دزموند که آمار .255 با 20 homers در 140 بازی در فصل گذشته بوده است با توجه $5,555,556 برای سرشکن سهم خود را مبلغ 15 میلیون دلار حقوق و دستمزد بخشی از $70 میلیون پنج سال قرارداد. او بدهکار است 8 میلیون دلار در سال آینده و مقابله شامل 15 میلیون دلار تیم گزینه برای 2022 با 2 میلیون دلار خریداری.

در جستجو برای دزموند جایگزینی رشته کوه های راکی مشغول به کار بودند در یک جزئی لیگ مقابله با جانباز مت کمپ در روز سه شنبه.

کمپ owns a ستارگان .327 طور متوسط پنبه حلاجی شده با 21 اجرا می شود و 77 RBIs بیش از 86 بازی های حرفه ای در دنور مرکز شهر ballpark.

دزموند که در ساراسوتا ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بازی با واشنگتن در سال 2009. دو بار All-Star بازی برای تگزاس برای یک فصل قبل از امضای قرارداد با رشته کوه های راکی.

در Instagram پست دزموند گفت که او شده است های بیشتر از افکار و تجارب خود به عنوان یک وزیر مرد پس از جورج فلوید مرگ در مینه سوتا در مه 25. فلوید, سیاه, دستبند زدن, درگذشت, پس از یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

دزموند گفت: ذهن خود را آغاز مسابقه در سفر اخیر خود به ساراسوتا بیس بال است که او در بازی به عنوان یک بچه. او می نویسد که چگونه آنها نگاه اجرا کردن و نادیده گرفته شده و چقدر مهم جوانان بیس بال برای او در حال رشد است.

“چرا ما نمی توانیم پشتیبانی آموزش بازی به تمام بچه ها — به خصوص کسانی که در جوامع محروم و?” دزموند نوشت. “چرا در دسترس و مقرون به صرفه ورزشی جوانان به عنوان یک فرصت ضروری به کودکان و نوجوانان را تحت تاثیر قرار توسعه به عنوان مخالف به پول-ساخت گزاره ها و, استخدام, شانس? این سخت است برای قرار دادن سر خود را در اطراف آن است.”

دزموند گفت که او می خواهد برای کمک به ساراسوتا جوانان بیس بال عقب بر گردیم در مسیر.

“این چیزی است که من می توانم در این طرح بسیار,” او نوشت. “پس من هستم.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>