ما VIEWRolling concertsa ایده روشنکلیشه قدیمی است که بسیاری از حقیقت به آن: ضرورت مادر اختراع است.

اشتباه نکنید ما بسیاری از اختراعات است که هرگز به نظر می رسید لازم است در هر حس واقعی, حتی اگر آنها موفق بودند. چیا حیوانات خانگی به ذهن می آیند. حیوان خانگی سنگ. حولا هوپ. کلاه حزب.

روانی نخ یک baffling لیست از تخم مرغ cuber (بله, آن را تلاش برای له کردن تخم مرغ خود را به یک مکعب) و یا سیگار چتر (روی آن کلیک کنید به سیگار خود را به آن را خشک نگه دارید) و یا Edsel.

بنابراین به وضوح ضرورت نیست تنها منشاء نوآوری است. حرص و آز کمک می کند تخیل بی حد و حصر و گاهی حس نابجا درخشندگی می توانید این ترفند را انجام دهد. اما ما اغلب در بهترین ما در هر دو بزرگ و کوچک ایده که ما باید کمی دیگر انتخاب.

بنابراین شما لازم نیست که ابزار مناسب برای این کار و شما رو به انجام این کار شاید شما کشف چگونه به اشتباه ابزار کافی است. شما باید یک سوراخ در رادیاتور اتومبیل خود را در وسط هیچ جا و تو هیچ چیز اما خود را pocketknife و درختان در اطراف شما, شاید شما می توانید مد یک پلاگین است که برگزار خواهد شد به اندازه کافی بلند برای رسیدن به تمدن.

حقیقت این است که بسیاری از ما احتمالا ابداع راه ما از تنگ جم یک بار در در حالی که.

وارد COVID-19 همه گیر و ما خودمان را و نوآوری زیادی است. در وعده های غذایی در کوتاهی مو در برگزاری جلسات و جشن تولد و یا فارغ التحصیلی ، ما در واقع بدست خیلی خوب در آن است.

آخرین مثال: آنچه برای تلفن های موبایل مانند یک ایده هوشمندانه پرده برداری توسط Luzerne County مدیر C. David Pedri در رودخانه عوام دوشنبه: یک موبایل موسیقی متحرک.

به عنوان نویسنده کارکنان جنیفر یادگیری آند گزارش Pedri و دیگران آمد تا با جایگزینی برای “Rockin’ رودخانه” کنسرت های معرفی شده در رودخانه عوام در سال گذشته است. جمعیت-محدودیت اندازه آن را بعید و حتی غیر قانونی برای آوردن مردم به موسیقی به طوری گردشگری شهرستان سر تئودور Wampole آمد تا با ایده آوردن موسیقی به مردم است.

قرار دادن نوار در یک مسطح و تور یک محله.

هر جمعه از ماه جولای 10 Aug. 7 رزرو با یک لفظ سفر گروه است. آنها را سنگ و رول متوالی از طریق Wilkes-Barre, Hazleton, پیتستون, نانتیکوک و کینگستون. (اطلاعات خواهد بود ارسال شده در www.VisitLuzerneCounty.com).

به عنوان چهل و فورت شهردار اندی Tuzinski شناخته شده برای جامعه نوآوری یا دو خود گفت این است که “تفکر خارج از جعبه.” آن را نیز می تواند تبدیل به یک پر در Luzerne County کلاه.

“این است برای رفتن به یک رویداد بزرگ برای مردم برای دیدن چگونگی بزرگ آن است که برای زنده حق در اینجا در Luzerne County هر روز” Tuzinski گفت.

شهردار شهر دیگر شناخته شده برای نوآوری Michael Lombardo از پیتستون موافقت کرد. او لقب ایده “خلاق و مترقی است.”

که در آن است. و وجود دارد اتاق را برای گسترش. یک فکر: ارسال یک کامیون مواد غذایی و یا دو همراه را به افرادی که می خواهید به نشستن و گوش دادن می توانید یک nosh در حالی که حفظ فاصله اجتماعی. یک مکث هر طوری که اغلب مردم می تواند گوش دادن و گرفتن برخی از بستنی یا پیتزا و بازگشت به ایوان خود را و یا در مقابل متری.

جریان ترافیک توجه بوده است اما نباید بیش از حد سخت برای مدیریت. نیز وجود دارد که همیشه مسیرهای جایگزین برای کسانی که در عجله بسر می رسانید.

این یک ایده است که ممکن است ارزش نگه داشتن و در حال توسعه و حتی پس از همه گیر است و در نهایت پشت سر ما.

با تشکر از ضرورت!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

والت هریس از دست می دهد 1st, UFC fight پس از مرگ دختر خوانده

شانسی

By علامت گذاری به عنوان طولانی جکسونویل فلوریدا. (AP) — والت هریس خود را از دست داد اولین UFC fight پس از مرگ دختر خوانده خود را. Alistair Overeem متوقف هریس در دور دوم UFC را Fight Night main event شنبه پایان چه احساسی بازگشت برای جنگنده سنگین وزن شناخته شده به عنوان بلیط بزرگ. […]

Read More

ترکیه می بیند افزایش روزانه coronavirus موارد زیر را کاهش

شانسی

آنکارا (AP) — ترکیه “در حال دور شدن از هدف” این کشور وزیر بهداشت هشدار داد پنج شنبه که روزانه تعداد coronavirus موارد رز بالاتر از 1500 پس از آرامش از محدودیت. Fahrettin Koca توییتی که 1,562 موارد جدید ثبت شد بیش از گذشته 24 ساعت بالاترین روزانه رقم از ژوئن 3. گزارش 1,330 بهبود […]

Read More

برنامه های را که هنرمند در شما

شانسی

تفاوت اصلی بین کسانی که موفق هستند و کسانی که توانایی ایجاد بهترین نتیجه را از یک وضعیت است. که در آن افراد در معرض ابتلا به نارسایی نمایش وضعیت در یک defeatist چشم انداز با یک قربانی ذهنیت برندگان دیدن فرصت است. آنها شانس موفقیت و پیشرفت و حتی ترسناک از شرایطی مانند یکی […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول