چگونه برای به دست آوردن روابط در مسیر برگشت پس از یک مبارزه

این COVID-19 اپیدمی تبدیل شده و بسیاری از چیزهایی که در دنیای ما وارونه است. اثر این بیماری همه گیر و پس از آن مستندات ممکن است در معرض شکاف و ناامنی در روابط ما به عنوان به خوبی. این عوامل ممکن است منجر به برخی سوء تفاهم ها و حتی تلخ درگیری با عزیزان ما. اگر چه most زوج ها در تلاش برای حفظ صلح و جلوگیری از جنگ این درست است که گاهی اوقات ما “نقاط کور” ما جلوگیری از دیدن شخص دیگر نقطه نظر. ممکن است ارزشمند در طول درگیری به خاطر داشته باشید کلمات بودا: “در یک نبرد برندگان و بازندگان هر دو از دست بدهند.”

عمل و عکس العمل

هنگامی که شما احساس می کنید شما در حق خود تمایل طبیعی است که مبارزه و اثبات نقطه نظر خود را بدون در نظر گرفتن عواقب آن. شما تمایل به قلب خود را به نور درونی ابعاد و شما حاضر به عملکرد. این زمانی است که خشم خود را ميگيرد و شما فقط نمی توانید اجازه دهید آن را برو. به عنوان هر عمل باعث واکنش منفی احساسات شدت با هر کلامی ارز. شما تبدیل به تثبیت بر شخص دیگر اشتباهات و شما کور کنید احساسات منفی است. شما حتی به نقطه نابودی است. پس چگونه شما ارتباط خود را در مسیر برگشت پس از بد و چگونه شما می توانید یادگیری به تفاوت های خود را بیشتر به آرامی?

سوال خود را

هنگامی که شما عصبانی هستید و هر کس در اطراف شما آن را احساس کنید. سعی کنید از خود بپرسید: “چرا من عصبانی ؟ آن است که شریک زندگی من است که من عصبانی و یا آن را به خود احساسات و رفتار نسبت به من ؟ آنچه من در مورد عصبانی? من احساس توهین درمان ناعادلانه خوار یا تحقیر? کسی تست من برای به چالش کشیدن خود من گرامی دیدگاه های خودم ؟

به هر فضای دیگر

هنگامی که شما انجام داده اند که take یک گام به عقب و اجازه دهید آن را. رفتن برای پیاده روی و به هر یک از دیگر برخی از مقدار مورد نیاز فضا. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با عقب نشینی. به هر دلیل این که آیا شما در حال درست یا غلط شما می توانید جلوگیری از جنگ از پایان بد.

Remember the goodness in your relationship when negativity clouds emotions. (Image via pixabay / CC0 1.0)

به یاد داشته باشید به خوبی در روابط شما که منفی ابرها احساسات. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

نمی شود clingy و نه خیلی دور. توجه به احساسات خود را. اگر شما احساس درد آن را در آغوش. اجازه دهید با اشک های خود را آزادانه جریان و گریه اگر شما می خواهید به. انتشار احساسات منفی مانند نفرت و خشم. هنگامی که قلب و ذهن خود را به نوبه خود آرام شما احساس بهتر — درست مثل رعد و برق که تخلیه هوا و باران که می شوی همه چیز را تمیز می کند.

دیدار با یکدیگر در نیمه راه

به یاد داشته باشید که تمام اعمال خوب را که از خود شما هستند و هرگز نمی تواند از شما گرفته شده. هنگامی که گرد و غبار حل و فصل شود باز به برقراری ارتباط حتی اگر آن را سخت. سعی کنید به درک شریک زندگی خود را از نقطه نظر و درد خود را. به یاد داشته باشید, آنها بیش از حد رنج می برند. توضیح همه چیز (به طور خلاصه) از طرف شما. نمی توان مصمم به فشار نقطه خود را و یا تداوم جنگ. شما می تواند در نهایت از دست دادن همه چیز است. درخواست شریک زندگی خود را برای دیدار با شما در نیمه راه کنید و سعی کنید تا تعادل خود را به تفاوت. یادگیری به یکدیگر را ببخش. به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است, می گویند یک شوخی و عادی سازی وضعیت.

اگر مبارزه است در مورد چیزهای مادی مانند پول و اموال و…. شما می توانید از توافق بر سر حد و مرز برای کمک به تعریف خود فرد نقش ها و مسئولیت ها در ارتباط است. این کمک خواهد کرد که شما را به رشد و رابطه خود را ، در اینجا برخی از نقاط که ممکن است به عنوان یک راهنمای.

  • مقابله با تنها یک موضوع در یک زمان. هنگامی که بحث در مورد یک مسئله به مسائل است. آیا در مماس در مورد شخص دیگر شخصیت یا خانواده خود را.
  • باز و صادقانه و آسیب پذیر با یکدیگر است.
  • کشت شفقت.
  • بدون هدف قرار دادن زیر کمربند. احترام یکدیگر تفاوت دارند.
  • بحث در مورد مشکلات خود و نترس به صحبت کردن در مورد مشکلات جدید زمانی که آنها بوجود می آیند.
  • اگر یک درگیری است که هنوز هم کوچک, nip آن در جوانه.
  • نگه داشتن یک ذهن روشن و اعتراف می کنند که در هر زمان شما می تواند اشتباه است.

نه سرسختانه مجبور مسائل شما به طور طبیعی پیدا کردن شادی دوباره. به این ترتیب, شما همچنین می خواهد پس از یک بزرگ و ماندگار قانون طبیعت است که برای زندگی در صلح و هماهنگی با دیگران است.

Keep calm and let the bad part pass over; then set it right. (Image: pixabay / CC0 1.0)

آرامش خود را حفظ و اجازه بد قسمت منتقل و سپس مجموعه آن را به سمت راست. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در نهایت به یاد داشته باشید این سه چیز:

  1. شما ممکن است درست اما چه خوب است که آیا در خانه شکسته. داشتن یک محیط صلح آمیز را تضمین می کند ویژگی های دیگر می توانید دنبال کنید.
  2. آن را دشوار است به آموزش دیگران در مورد معایب خاص خود را (و یا یادگیری در مورد معایب خود را) هنگامی که شما در وسط یک بحث. کار بر روی از بین بردن ساخته شده است تا منفی ،
  3. هر جنگ فرصتی است برای شما برای یادگیری در مورد کاستی های خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

خرچنگ و گوشت کوفته (داستان + دستور العمل)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>