Fauci, CDC ارشد نگرانی کامل پروازهای هواپیمایی

توسط دیوید KOENIG و ریکاردو آلفونسو-ZALDIVAR

دولت کارشناسان بالا در بیماری های عفونی در روز سه شنبه با انتقاد خطوط هوایی آمریکا ” تصمیم به بسته پروازهای کامل در حالی که شیوع کروناویروس همچنان به رشد در سراسر ایالات متحده است.

“بدیهی است که این چیزی است که نگرانی. من مطمئن هستم که آنچه رفت به آن تصمیم گیری” دکتر Anthony Fauci گفت پانل مجلس سنا. “من فکر می کنم در محدوده یک هواپیما است که می شود حتی بیشتر مشکل ساز است.”

چندین خطوط هوایی ایالات متحده می گویند که آنها در حال محدود کردن ظرفیت ها در هواپیما به بین 60% و 67% از تمام صندلی. اما United Airlines هرگز وعده داده شده به ترک صندلی های خالی و آمریکا هفته گذشته گفت که با شروع روز شنبه آن را رها تلاش خود را برای حفظ نیمی از وسط صندلی های خالی.

“زمانی که آنها اعلام کرد که روز دیگر بدیهی است که وجود دارد قابل توجه ناامیدی با American Airlines,” گفت: دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. “من می توانم بگویم این است که تحت بررسی انتقادی توسط ما در CDC. ما فکر نمی کنم این پیام حق.”

Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در موسسه ملی بهداشت و Redfield ساخته دیدگاه در پاسخ به سوال توسط سناتور. برنی ساندرز در طول بهداشت و درمان مجلس سنا جلسه کمیته. ساندرز مستقل از ورمونت فشرده مقامات در مورد نحوه پر پرواز مربع با پیام از کارشناسان بهداشت عمومی است که مردم باید اقامت شش فوت از هم جدا برای جلوگیری از انتقال این ویروس است که باعث COVID-19.

خطوط هوایی آمریکا سخنگوی راس فاینستاین گفت: هواپیمایی اتحاد “لایه های چندگانه حفاظت در محل برای کسانی که پرواز را با ما از جمله های مورد نیاز, چهره, پوشش, پیشرفته, روش های تمیز کردن و قبل از پرواز COVID-19 symptom checklist.” او گفت: آمریکا نیز به مشتریان این گزینه تغییر بلیط های خود را اگر پرواز خود را ممکن است کامل است.

از مدیران اجرائی از آمریکا و ایران باید گفت که حتی با وسط صندلی های خالی آن است که غیر ممکن است به دنبال 6-پا-اجتماعی فاصله در هواپیما, پس از شرکت های هواپیمایی تکیه بر ماسک های تمیز کردن عمیق و هوا-سیستم های تصفیه در هواپیما برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“آن را کمتر مورد اجتماعی فاصله و آن را بیشتر در مورد هوا و کیفیت هوا در هیئت مدیره این هواپیما که باعث می شود مردم امن” گفت: United Airlines مدیر عامل شرکت اسکات کربی که اضافه شده او تا به حال نه دیده مقامات بهداشتی’ نظرات.

شرکت های هواپیمایی از جان گذشته برای افزایش درآمد به عنوان آنها سعی می کنید برای زنده ماندن تا یک شیرجه رفتن در سفر هوایی رسیده است که 95 ٪ در ماه آوریل است.

بسیاری از خطوط هوایی پرواز بودند تقریبا خالی در اوایل هفته از وقوع با میانگین فرو بردن به حدود 10 مسافر با توجه به آمار و ارقام صنعت. چند روز وجود دارد کمتر از 100000 نفر پرواز در ایالات متحده یک سطح دیده نمی شود پس از 1950s به جز در روز پس از سپتامبر 2001 حملات تروریستی.

مسافرت هوایی افزایش یافته است به آرامی از اواسط ماه مارس — اگر چه هنوز 75 درصد از نرمال و برخی از پروازها شده است بسته بندی شده.

آمریکایی است که در فورت ورث تگزاس, برنامه ای برای افزایش پروازهای نزدیک به 60% شروع تاریخ 7 ژوئیه در مقایسه با ژوئن که می تواند کمک به جلوگیری از کامل هواپیما.

خطوط هوایی دلتا غرب, خطوط هوایی جت بلو ایرویز و شرکت هواپیمایی آلاسکا می گویند که آنها خواهد شد در ادامه به محدودیت ظرفیت در برخی از موارد از طریق سپتامبر. بودجه حامل روح خطوط هوایی نمی کند.

___

دیوید Koenig گزارش از دالاس. ریکاردو آلفونسو-Zaldivar گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

Luzerne County, حسابرسی نمی شود منتشر شده امروز آخرین مهلت

شانسی

Pedri Luzerne County 2019 را ممیزی نمی تواند تکمیل شود امروز 30 ژوئن مهلت مندرج در شهرستان خانه قانون منشور اما باید آن را آماده و ظرف چند روز مقامات روز دوشنبه گفت:. شهرستان مدیر C. David Pedri گفت: تاخیر در درجه اول ناشی از ناتوانی در خارج از حسابرسان برای انجام برخی در محل […]

Read More

باستان شناسی اسرار حل جدید PNG تحقیقات

شانسی

تحقیقات جدید که “پر کردن جاهای خالی” در چه باستان Papuan جدید Guineans خوردند و چگونه آنها را پردازش مواد غذایی به پایان رسیده دهه گمانه زنی ها در استفاده از ابزار و مواد غذایی اصطبل در ارتفاعات گینه نو چند هزار سال پیش. تحقیقات اخیر گزارش جزئیات یافته از “جو باغ” در سایت در […]

Read More

وابستگی به چین: استرالیا در بیشترین خطر در میان پنج چشم

شانسی

یک مطالعه توسط مستقر در لندن فکر می کنم مخزن Henry Jackson Society پیدا کرده است که در میان تمام این پنج چشم ملت ها, استرالیا است بیشتر در معرض نفوذ چینی به دلیل تجارت وابستگی به این کشور آسیایی است. “پنج چشم” است که یک واژه به معنی پنج هوش-های ملت ها — استرالیا […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول