خرچنگ و گوشت کوفته (داستان + دستور العمل)

کوفته باستانی غذایی و بسیاری از مناطق در سراسر جهان آنها را در بعضی از فرم یا دیگر به عنوان بخشی از غذاهای ملی خود. وجود دارد همچنین افسانه های بسیاری در اطراف منشاء خوشمزه خمیر توپ.

زیبایی Xishi

با توجه به داستان خوردن کوفته در آغاز یاد پری Jiao. در لیانگ سلسله (A. D. 502-557) امپراتور معتقد بودیسم, پس از منع او مردم خود را از خوردن گوشت. خدایان آسمانی ناراضی بودند به عنوان بوی گوشت تشکیل بخشی از رژیم غذایی خود را. بنابراین خدایان فرستاده خشکسالی که سه سال به طول انجامید. این درخت سرو پری به نام Xishi نمی تواند تحمل دیدن مردم رنج می برند بنابراین او خودش را به یک دختر به نام Jiao. او مردم را به قرار دادن گوشت به خمیر و ارائه کوفته به خدایان. خدایان در زمان رحمت بر آنها و به زودی ارسال می شود باران. به مناسبت پری Jiao و اعمال خوب مردم به نام غذا جیائوزی (نوع چینی پیراشکی). از آن پس مردم چین خورده اند کوفته در پری تولد انقلاب زمستانی.

کوفته کوکتل

به یک پیراشکی مناسب برای تشخیص مهمانان در مهمانی ترک قطعات, دلپذیری, بنابراین شما می توانید انفجار خرچنگ زمانی که شما نیش به dumplings. Petrossian قرمز پادشاه خرچنگ پاها فوق العاده هستند. آنها ممکن است لذت می برد خود به خود یا با شامپاین (اختیاری) و یا اضافه شده به املت بریزید. آنها همچنین می تواند ساخته شده به کیک خرچنگ اضافه شده به ماهی, سوپ, و یا خدمت به عنوان یک چاشنی زدن با آووکادو توست.

You choose your pick of meat to put inside the dumpling. (Image: Unsplash / CC0 1.0)

شما می توانید انتخاب کنید هر آنچه که گوشت شما می خواهم برای قرار دادن در داخل کوفته. (تصویر: Unsplash / CC0 1.0)

مواد لازم:

 • 1/2 پوند گوشت خوک زمین
 • 5 اونس قرمز پادشاه خرچنگ پای گوشت خرد شده
 • 1/2 قاشق غذاخوری ادویه پنج پودر
 • 1 پینچ نمک
 • 1 قاشق غذاخوری سس سویا (آیا استفاده از سس سویا تیره)
 • 1 قاشق غذاخوری روغن کنجد (ترجیحا آسیایی, تیره روغن کنجد)
 • 2 ساقه پیازچه ریز تکه رزرو سبزترین نکته قسمت
 • 1 قاشق چایخوری زنجبیل ریز خرد شده
 • 1 قاشق چایخوری Shaoxing پخت و پز شراب (اختیاری)
 • 30 عدد پیراشکی لفافه

روش:

 1. ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده را در یک کاسه (به جز برای پیراشکی لفافه و محفوظ سبز پیازچه).
 2. اضافه کردن 1-2 قاشق غذاخوری آب سرد مخلوط و با چنگال تا آب مخلوط را به مخلوط پر کردن. تکرار. آن را به نام da-شویی (ضرب و شتم آب) یک روش معمول در ساخت انواع ظروف چینی مانند کوفته و wontons.
 3. یک کاسه آب سرد آماده کنید. محل مقدار کمی از پر کردن در وسط یک لفاف بسته بندی پیراشکی. شیب یک انگشت به آب و لبه های لفاف بسته بندی.
 4. شروع تاشو. نزدیک وسط لفاف بسته بندی.
 5. چین و شکن یک بار به سمت راست و سپس چین و شکن دو بار.
 6. همین کار را در سمت چپ.
 7. طبخ کوفته به آرامی در یک روغن در تابه متوسط حرارت بالا به مدت 2 دقیقه.
 8. اضافه کردن کمی آب پایین تر پوشش و طبخ اضافی برای 5-7 دقیقه. زمان پخت بستگی به چگونه dumplings هستند. فروشگاه خرید لفافه در اندازه متفاوت است. شما همیشه می توانید برش باز یکی برای دیدن اگر پر پخته شده است.
 9. مورب برش محفوظ سبز پیازچه; نم نم در رومانیایی پخته کوفته.
 10. نم نم باران با روغن فلفل قرمز در صورت دلخواه. شما همچنین می توانید شیب در تاریکی چینی سرکه. سعی کنید مخلوطی از سرکه و سس سویا بیش از حد — به سادگی الهی!
Dumplings are often referred to as ‘momos’ in South Asia. (Image: Unsplash / CC0 1.0)

کوفته هستند که اغلب به عنوان ‘momos’ در جنوب آسیا است. (تصویر: Unsplash / CC0 1.0)

به پایان کردن, در اینجا یکی دیگر از کلاسیک چینی پیراشکی داستان. در دوران سلسله هان (202 B. C. — H. D. 220) شمالی عشایری Xiongnu قبایل بودند و اغلب مورد حمله در امتداد مرز. جنگ هرگز پایان دادن به. افسانه می رود که در آنجا دو تن از روسای قبایل. مردم منفور آنها را به طوری که آنها پیچیده چاشنی گوشت به خمیر و نام مواد غذایی پس از دو ستاد’ نام و نام آنها را wontons. سپس آنها را پخته و خوردند wontons ها امید برای جلوگیری از جنگ و در صلح زندگی می کنند. چون wontons ها در ابتدا ساخته شده و خورده در زمستانی, خوردن wontons یک انقلاب زمستانی سفارشی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

Ikigai: یک مفهوم به منظور افزایش کار و زندگی و حس ارزش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>