سیتروئن رونمایی هاچ بک به عنوان ویروس هل رویداد آنلاین

توسط دیوید McHUGH

فرانکفورت آلمان (AP) — PSA گروه پرده برداری یکی از مهمترین مدل های جدید شنبه با 20 نفر حضور فیزیکی و 2,600 تماشای آنلاین – بازاریابی پیکربندی که coronavirus به نظر می رسد به احتمال زیاد به سرعت در سراسر این صنعت در حال حاضر است که در سال آینده در ژنو نشان می دهد خودکار لغو شد.

شرکت سیتروئن با نام تجاری نشان داد که نسخه جدید آن C4 جمع و جور و هاچ بک در این مراسم برگزار شده در پاریس و حومه. این خودرو خواهد بود کلید به فروش این شرکت را به عنوان آن چهره بسیار رقابتی اروپا بازار خودرو در میان شديد headwinds از coronavirus.

سیتروئن با نام تجاری سر وینسنت Cobee گفت که جدید هاچ بک نشان دهنده “هسته ای از بازار اروپا است که ماشین خانواده.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد بزرگترین بخش از بازار اروپا” Cobee آسوشیتدپرس گفت. او گفت: خودرو هیبریدی وضعیت ترکیب SUV عناصر به معنی C4 “جالب ارائه در این بخش” و “کاملا قابل توجهی از نظر تجاری جهت و جاه طلبی.”

برق را تا کنون انجام شده بالاتر از قیمت خرید که به هرحال هزینه های پایین تر. اما Cobee گفت که در حال تغییر بود. در حالی که قیمت نمی خواهد فاش شود تا بعد از آن او گفت که “هزینه مالکیت این باتری خودرو خواهد بود به طور کامل قابل مقایسه با هزینه مالکیت موتور احتراق” هنگامی که همه عوامل در نظر گرفته است. “امروز اگر شما رویکرد هزینه مالکیت فاصله تقریبا بسته شده,” او گفت:.

Cobee به نام presentation format “phygital” ترکیب برخی از حضور فیزیکی توسط مجریان و بزرگتر مخاطبان آنلاین.

جدید C4 می لرزد طراحی سلف خود را با اضافه کردن عناصر بیشتر آشنا از Suv ها مانند بالاتر موقعیت صندلی بیشتر زمین ترخیص کالا از گمرک و قوس چرخ برجسته. در علاوه بر این به دیزل و بنزین نسخه های آن خواهد آمد در برقی-تنها نوع با 50 کیلووات ساعت باتری ارائه می دهد که طیف وسیعی از تا 350 کیلومتر (217 مایل) و می تواند شارژ به 80 درصد در 30 دقیقه – اگر سریع-ایستگاه شارژ در دسترس است.

در بالای شیوع ویروس صنعت خودرو چهره headwinds از اتحادیه اروپا و الزامات قانونی برای کاهش میانگین انتشار دی اکسید کربن اصلی ترین گاز گلخانه ای سرزنش توسط دانشمندان برای تغییر آب و هوا. خودروسازان با هدف پاسخگویی به محدودیت های جدید با ترکیبی از وسایل نقلیه باتری خودروهای هیبریدی است که با استفاده از دو موتور الکتریکی و موتور احتراق داخلی و بیشتر کارآمد بنزین و دیزل مدل.

فروش چشم انداز برای همه خودروسازان نامشخص به عنوان تقاضا بازیابی از مستندات که بسته نمایندگی و بی قراری مصرف کنندگان است. سیتروئن فروش سقوط 86.4% در ماه آوریل در طول دوره از شدید ترین محدودیت در فعالیت به 9,500 وسایل نقلیه از 69,900 در ماه مشابه سال گذشته است.

خودروسازان شده بود در حال حرکت بیشتر رویدادهای بازاریابی آنلاین حتی قبل از شیوع ویروس برای صرفه جویی در هزینه های خودرو نشان می دهد حضور و غیاب و برای دریافت منحصر به فرد تمرکز بر روی محصول خود را.

خودرو ژنو نشان می دهد سازمان گفت که شرکت کنندگان به آنها گفت که آنها نه صبر کنید تا 2022 به رزومه نشان می دهد. این جشنواره لغو شد در ماه مارس با توجه به شیوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>