فضانوردان کامل 2nd راهپیمایی فضایی به ایستگاه باتری

توسط مارسیا دونن

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — فضانوردان خود را تکمیل دومین راهپیمایی فضایی در کمتر از یک هفته پنج شنبه به جای باتری های قدیمی در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی.

فرمانده کریس کسیدی و باب Behnken سرعت پنجه بزرگ جعبه مانند باتری. برای هر دو منسوخ باتری های آینده جدید و بهبود یافته یکی می رود به عرضه برق به ایستگاه فضایی در شب از کنار زمین.

در عرض چند ساعت فضانوردان نصب شده بود یکی دیگر از باتری های جدید, یک سوم در این آخرین سری از spacewalks آغاز شد که جمعه گذشته است. ناسا قصد دارد برای قرار دادن جفت کردن دو برابر بیشتر در ماه جولای به پایان باتری تعویض ناشران آغاز شد که در سال 2017. جدید باتری های لیتیوم یون گذشته باید بقیه ایستگاه فضایی زندگی با توجه به ناسا.

با اصلی خود را کار سخت و طاقت فرسا به پایان کسیدی و Behnken پرید جلو شل پیچ و مهره در دسته ای از باتری های آینده زمان بعدی و حذف سایر تجهیزات. برخی از پیچ و مهره اضافی مورد نیاز و دیگری خیره ساز فقط نمی آمد.

“پسر آن قرار داده تا یک مبارزه خوب” کسیدی radioed. “این باتری آنها مانند خانه خود.”

فضانوردان تا به حال به اندازه کافی زمان به مسیر قدرت و کابل اترنت خارج از 260 مایل بالا (420 کیلومتر-بالا) پاسگاه قبل از شش ساعت راهپیمایی فضایی به خود جلب کرد ،

“خوب چیزی که وجود دارد یک زمین پایین وجود دارد” را بگویید تا از پایین کسیدی گفت.

ناسا می خواهد باتری کار قبل از تکمیل Behnken به زمین بازگشت در ماه اوت روی یک کپسول SpaceX. او یکی از دو آزمون خلبانان که راه اندازی در SpaceX اولین فضانورد در پرواز ممکن است.

کسیدی و Behnken در حال حاضر به سیستم وارد شده هشت spacewalks — در مجموع نزدیک به 50 ساعت — هر کدام.

یک فضای توریستی ممکن است فرصتی برای عضویت معتبر spacewalking رتبه — قیمت مناسب.

ویرجینیا بر اساس ماجراهای فضایی, Inc. است که به دنبال یک مشتری پرداخت نه تنها پرواز به ایستگاه فضایی اما انجام یک راهپیمایی فضایی با تجربه روسیه فضانورد. قبل از راه اندازی از قزاقستان به فضا توریستی نیاز به تحت آموزش های فوق العاده در ستاره شهر روسیه است.

ماجراهای فضایی است نه افشای هزینه دو هفته ماموریت. پرواز را تا دو گردشگر در سال 2023 یکی از آنها خواهد گام در خارج. روسیه موشک شرکت Energia تیمی با ماجراهای فضایی برای سفر.

مقدار زیادی از آموزش های تخصصی مورد نیاز خواهد بود قبل از اینکه کسی سرمایه گذاری در یک راهپیمایی فضایی, Behnken آسوشیتدپرس گفت در اوایل این هفته.

ناسا در نظر spacewalks یکی از پرخطرترین بخش هایی از هر ماموریت فضانوردان ساعت را صرف تمرین در زیر آب — نزدیک ترین شبیه سازی spacewalking بر روی زمین است.

“من فکر می کنم این می تواند واقعا به چالش کشیدن برای یک توریست در یک راهپیمایی فضایی,” Behnken گفت. هر توریستی می خواهم چند جلسه تمرین به منظور “آماده برای محیط فضا است.”

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>