5 چینی کسب و کار قوانین و مقررات قوانین

فرهنگ کسب و کار در ایالات متحده و چین کاملا متفاوت است. اگر شما برنامه ریزی در بازدید از چین به دلایل حرفه ای لازم است که شما آموزش خود را در مورد اساسی و مقررات کسب و کار به تمرین در چین است. این را دیگر نظر شما مطلوب پس از آن نشان می دهد که شما را در زمان به دقیقا می دانند که چگونه به تعامل با مردم است.

1. ارتباطات

آمریکایی ها عادت به برقراری ارتباط مستقیم شیوه ای به شدت به دنبال مشتریان خود را. اما چنین رویکردی در چین می تواند شما و مشتریان شما احساس ناراحت کننده و با احتیاط از شما. مودب و هرگز از نشان دادن هر گونه پرخاشگری در هنگام برخورد با همتایان چینی خود را. درمان آنها را با احترام خواهد درآمد خود را اعتماد است. فراموش شوکه نمی شود اگر مشتریان شروع به پرسیدن سوالات شخصی پس این کاملا طبیعی است. در واقع این ممکن است همچنین نشان می دهد که آنها با دیدن شما به عنوان کسی که قابل اعتماد است.

زمانی که به یک دست دادن هرگز به عنوان شرکت به عنوان در ایالات متحده فقط به یک نرم و کوتاه دست دادن. چینی ها معمولا تعظیم به احترام نشان دهد. بنابراین اگر می بینید طرف دیگر رکوع انجام همان سمت آنها. را از تماس با چشم ، اجتناب از استفاده از انگشت اشاره خود را هنگامی که با اشاره به سمت هر فرد چینی در اتاق به عنوان این است که دیده می شود به عنوان بی ادبانه. اگر شما مایل به نقطه کسی با استفاده از یک کف دست باز.

تا آنجا که ممکن است اجتناب از “نه” گفتن بیش از حد در بحث. اگر مطمئن نیستید می گویند: “من نیاز به زمان بیشتری برای فکر کردن در این موضوع” و یا چیزی مشابه. به علاوه هرگز بحث در مورد سیاست و یا انتقاد حزب کمونیست در حالی که در چین است. اکثر تجار و بازرگانان را اجرا خواهد کرد به دور از شما به عنوان آنجا که ممکن است اگر آنها فکر می کنم که دیدگاه های خود را در برابر این حزب برای جلوگیری از هر گونه مشکلات آینده با دولت است.

کارت های کسب و کار باید ماندارین در یک طرف و انگلیسی ، (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

2. کارت های کسب و کار

هنگامی که شما چاپ کارت های کسب و کار برای چین اطمینان حاصل شود که آنها ماندارین در یک طرف و انگلیسی ، “در حال حاضر کارت خود را با دو دست با طرف چینی و رو به شخص دیگر. دریافت یک کارت با دو دست مطالعه آن را به طور خلاصه و محل آن به دارنده کارت کسب و کار — هرگز خود را در کیف پول و یا جیب. در چین, کارت های کسب و کار در حال درمان به عنوان پسوند فرد, بنابراین شما می خواهید برای درمان هر کسب و کار کارت شما دریافت خواهید کرد با احترام” با توجه به CNBC.

3. پرداختن به همکاران

که پرداختن کسی با استفاده از نام خانوادگی خود را و یا نام خانوادگی. به علاوه به خاطر داشته باشید که چینی ها با استفاده از نام خانوادگی برای اولین بار توسط شخصی به نام. برای مثال یک نام مانند جان خانواده سلطنتی تودور معمولا به نام خانواده سلطنتی تودور جان با توجه به سنت چینی است. زمانی که شما دیدار با کسی که با نام “جان چن’ آدرس آنها را به عنوان “آقای چن” و “آقای جان.” به علاوه اگر شخص شما در حال صحبت کردن به یک محترم عنوان استفاده از این عنوان در نام خود را. بنابراین اگر چن رئیس جمهور شرکت تماس او را “رئیس جمهور چن.”

4. هدیه دادن

این طبیعی است برای مردم را به دادن هدیه به مشتریان خود را در هنگام ملاقات به خصوص برای اولین بار. هدیه باید نشان دهنده جایی است که شما می آیند از. به طرف دیگر یک هدیه نشان می دهد نشانه ای از احترام و میل است که شما می خواهید به صمیمانه توسعه روابط با آنها. به یاد داشته باشید برای هدیه با هر دو دست.

هدیه دادن طبیعی است که ملاقات با افراد مهم است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

جلوگیری از هدیه زیر از آنها دیده می شود به عنوان شوم — دستمال, ساعت, گل های سفید و چتر.

5. سلسله مراتب

در امریکا زیردستان ممکن است ارائه نظرات است که چالش آن دسته از سالمندان است. این گرفته شده است که معمولا به عنوان خوب روحیه تیم. اما سلسله مراتب نقش مهمی در چین است. تصمیمات گرفته شده توسط افرادی که بالاتر از شما هستند در نظر گرفته شده نهایی در کشور است. برای به چالش کشیدن تصمیم گیری های خود در مقابل دیگران دیده می شود به عنوان یک توهین. بنابراین اگر شما در حال اختصاص داده شده به کار کسی جلوگیری از به چالش کشیدن نظرات خود را. بحث دیگری از طریق کانال های غیر مستقیم به خود اجازه نظر شناخته می شود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین از لحاظ اقتصادی بهره برداری ما از طریق COVID-19 همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>