از تمام چیزهایی است که ما متحد به عنوان انسان شکایت در مورد افزایش هزینه های زندگی است که باید در بالای لیست. و یکی دیگر از چیزی است که به سمت راست وجود دارد این است که حس رهایی ما هنگامی که ما کشف کنند که همه چیز را به عنوان بد در خانه به عنوان آنها در جایی دیگر. با که در ذهن بیایید نگاهی به Ceoworld را بررسی سالانه از گران ترین کشورها در جهان است.

سازمان ملل رتبه بندی شدند از طریق تجزیه و تحلیل پنج عمده معیارهای: هزینه زندگی در, اجاره, مواد غذایی, غذا خوردن, و قدرت خرید. ده ها تن از مطالعات مورد بررسی قرار گرفتند همراه با شاخص قیمت مصرف کننده و Numbeo هزینه زندگی و شاخص برای نتایج دقیق. پس از اولیه تجزیه و تحلیل این مجله ساخته شده ارزیابی و تعیین هزینه های زندگی در امور حمل و نقل و پوشاک و آب و برق, مواد غذایی, و غیره.

شهر نیویورک انتخاب شد به عنوان معیار. پس از گردآوری تمام دادهها “سیب بزرگ” داده شد شاخص از 100 نمره. کشورهایی که به ثمر رساند بالاتر از معیار شهرستان ذکر شده بود “گران تر” در حالی که کسانی که امتیاز پایین تر بودند به عنوان برچسب “ارزان تر است.”

1. سوئیس

با نمره 122.4 در “هزینه زندگی” سویس فرود در نقطه بالا. قیمت به شما پرداخت هزینه برای زندگی در اینجا شیب دار است به خصوص وقتی که می آید به اجاره. همه چیز می تواند مشکل اگر شما مهاجرین برنامه ریزی برای بازنشستگی خود را صرف روز در کشور است. در برن اقامت برای یک ماه بازدید راست در اطراف US$1,366. حتی اگر یک مناسب و معقول سوئیس حقوق و دستمزد توازن هزینه زندگی در ارزان تر کشورها به ویژه در این زمان آشفته تر محتاطانه.

2. نروژ

در جایگاه دوم نهفته است یکی دیگر از کشور های اروپایی. به ثمر رساند 101.43 در هزینه زندگی متریک, نروژ یک نقطه است گران تر از نیویورک است. برای اجاره یک آپارتمان استودیو در پایتخت, اسلو شما را به مجموعه ای در حدود US$1,193 یک ماه. به شما یک ایده از هزینه های ماهانه در کشور اجرا می تواند بین US$2,176 و $4,352. درست مثل سوئیس هزینه های اینجا جبران حقوق و دستمزد بالا. نروژ یک محل عالی برای حل و فصل کردن وجود دارد گزینه های دیگر شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

ماهانه هزینه های زندگی در نروژ می تواند اجرا US$2,176 و $4,352. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

3. ایسلند

ایسلند شرح زیر است نروژ با هزینه زندگی نمره 100.48. به عنوان یک نتیجه از آن محل واردات گران قیمت در شمال کشور جزیره ای که در نتیجه در بیشتر هزینه محصولات. همچنین مالیات بر ارزش افزوده و بالا نرخ مالیات بر درآمد. و اجازه دهید حتی ذکر است هزینه های اجاره در اینجا. با این حال حتی اگر این کشور کوچک و گران قیمت گردشگران و برگشت جذب به این کشور به دلیل بالا استاندارد زندگی. در واقع ایسلند یکی از شادترین کشورها در جهان است. ایسلندی جمعیت به طور کلی به ثمر رساند بالا از عوامل رضایت از زندگی, ایمنی جامعه و محیط زیست به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه یافته است.

ژاپن

یکی از سه کشور آسیایی ساخته شده است که آن را به بالا 10 “سرزمین آفتاب تابان” نمرات زیر معیار در 83.35. مانند بسیاری از کشورهای در لیست مسکن طول می کشد تا بسیاری از خود بودجه در ژاپن است. یک واحد آپارتمان هزینه ¥80,000 یا در سراسر ایالات متحده$746. هزینه های روزانه نیز بسیار بالاتر در شهرهای بزرگ مثل توکیو. وقتی که می آید به مواد غذایی و ناهارخوری را اغلب می تواند مقرون به صرفه تر از پخت و پز در خانه. سوپر مارکت ها مناسب با متوسط جهانی هزینه برای موارد ضروری. شما فقط باید به اطراف خود نگاه برای حق مارکت.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

روزانه هزینه های بسیار بالاتر در شهرهای بزرگ مثل توکیو. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

5. دانمارک

نمره 83 در هزینه زندگی متریک, دانمارک رتبه زیر ژاپن است. بالا حداقل دستمزد در این کشور ترجمه به هزینه بالاتر هستند. همچنین نرخ ارز کرون دانمارک کشور, نرخ ارز نیز می تواند تاثیر خود را در دانمارک تجربه. این کشور است که حفظ آن وایکینگ پرنیان. اما شما می خواهم که به کاهش بودجه خود را مانند یک جنگجو زمانی که شما برای یک دیدار.

گرد کردن به بالا 10 لیست هستند 6. باهاما (82.51), 7. لوکزامبورگ (81.89) و 8. اسرائیل (81.15) پس از 9. سنگاپور (91.1) و 10. کره جنوبی (78.18).

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چه سالمترین افراد در جهان خوردن ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de