جدی coronavirus مرتبط وضعیت آمار 285 ما کودکان

توسط LINDSEY تنر

حداقل 285 ایالات متحده کودکان باید جدی توسعه بیماری التهابی مرتبط با کروناویروس و در حالی که اکثر بهبود بالقوه در دراز مدت و یا آسیب دائمی ناشناخته است دو مطالعات جدید نشان می دهد.

مقالات منتشر شده در دوشنبه در New England Journal of Medicine, ارائه, کمال, گزارش و در عین حال در این وضعیت.

این بیماری شناخته شده به عنوان multisystem التهابی سندرم در کودکان است. آن در نظر گرفته شده است نادر و مرگ و میر بسیار نادر است; شش فرزند مرده در میان 285 در مطالعات جدید.

از جمله موارد در اروپا بود که در آن برای اولین بار گزارش حدود 1000 نفر از کودکان در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار شده است یک مجله سرمقاله گفت.

فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را مورد تعریف شامل فعلی یا اخیر COVID-19 عفونت و یا قرار گرفتن در معرض ویروس; تب حداقل 100.4 برای حداقل 24 ساعت; بیماری شدید نیاز به بستری شدن; التهابی در آزمایش خون و شواهد مشکلات مربوط به حداقل دو ارگان های است که می تواند شامل قلب و کلیه و ریه ، پوست و سیستم عصبی.

علائم گوارشی از جمله تهوع و اسهال شایع هستند. برخی از کودکان ممکن است علائم شبیه بیماری کاوازاکی یک بیماری نادر در کودکان است که می تواند باعث تورم و مشکلات قلبی است.

حداقل 35 متحده تا به حال موارد و به نظر می رسد آنها به محصول تا چند هفته پس از محلی COVID-19 فعالیت قله دکتر گفت: آدرین رندولف از بیمارستان کودکان بوستون. او یک محقق برای چند حالته مطالعه که شامل CDC دانشمندان است. مقاله دوم درگیر 99 کودکان در ایالت نیویورک که در آن برای اولین بار در ایالات متحده موارد رخ داده است.

ترکیب این مقاله نشان می دهد 285 موارد از ماه مارس از طریق اواسط تا اواخر ماه مه اما رندولف گفت اضافی ایالات متحده در کودکان تشخیص داده شده اند در ماه ژوئن.

بیشتر به حال فعلی یا اخیر COVID-19 عفونت اما قبلا سالم است.

حدود 80 درصد از کودکان در این چند حالته مطالعه تا به حال مشکلات مربوط به قلب که شامل آنوریسم عروق کرونر — یک برآمدگی در یک قلب و عروق است که می تواند کشنده باشد.

“کسانی که نیاز به دنبال کردن” راندولف گفت. “این یک تهدید کننده زندگی نگرانی برای بسیاری از بیماران است.”

اکثر کودکان مبتلا به حال هیچ دیگر وضعیت سلامت اما حدود 30 درصد چاق بودند. این بیماری همچنین به نظر می رسد به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار لاتین و سیاه و سفید از کودکان و پسران.

متوسط سنی 8 سال. محققان نمی دانند که اگر بزرگسالان تاثیر می توانید.

___

دنبال AP پزشکی نویسنده لیندزی تنر در @LindseyTanner.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. (لینک ‘پشتیبانی’ با این: http://bit.ly/2ptoKnW

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

هیدروکسی کلروکین را کاهش می دهد COVID-19 نرخ مرگ و مطالعه می یابد

شانسی

سارا رحال و بث LeBlanc دیترویت — یک Henry Ford Health System مطالعه نشان می دهد که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا کاهش مرگ و میر از COVID-19 بیماران دیترویت مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان گفت: پنج شنبه. مقامات با میشیگان نظام سلامت گفت: این مطالعه نشان داد داروی “قابل […]

Read More

آسیا امروز: استرالیا بیشتر استفاده virus نرم افزار; 3 مورد در چین

شانسی

کانبرا استرالیا (AP) — شش میلیون استرالیایی دانلود یک برنامه تلفن همراه است که کمک می کند تا مقامات بهداشتی ردیابی عفونت کروناویروس, مقامات گفت. فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: COVIDSafe برنامه پخش قوی نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به همه گیر و چندین کشور ابراز علاقه به یادگیری از اثرات مثبت آن. […]

Read More

آخرین: قانون شکنان اجرا در مقابل محدود طرفداران در میسوری

شانسی

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ جهان از قانون شکنان شتافت و در مقابل زنده طرفداران — از طریق حضور و غیاب بود و تا حد زیادی دربسته در محیط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — برای اولین بار در ماه در یک ماشین با حداکثر […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول