فهرستی زدن: MLB سه بازی نخواهد کرد به دلیل نگرانی های بهداشتی


 National veteran Ryan Zimmerman and teammate Joe Ross both will not play in the upcoming MLB season for precautionary health and family reasons during the coronavirus pandemic. Patrick Semansky | AP file photo

ملی veteran Ryan زیمرمن و هم تیمی جو راس هر دو بازی در آینده MLB فصل برای احتیاطی بهداشت و خانواده, دلایل طول coronavirus بیماری همه گیر.

پاتریک Semansky | AP فایل عکس

<p>Diamondbacks pitcher Mike Leake has opted out of the 2020 season due to concerns about the coronavirus.</p> <p>Matt York | AP file photo</p>

دایاموند پارچ مایک Leake تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس.

مت نیویورک | AP فایل عکس

ققنوس — گروه کوچکی از بازیکنان از جمله اتباع مشت زن Ryan زیمرمن و دایاموند پارچ مایک Leake اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد در طول بازی لیگ اصلی بیس بال را در 60 بازی فصل. دوقلوها مینه سوتا باید حوصلگی خود را در زمینه کارکنان برای حفاظت از سلامت برخی از خود مربیان است.

به عنوان ورزش lurches نسبت به اواخر جولای شروع در طول coronavirus بحران فهرست انعطاف پذیری سازمانی و عمق کلیدی خواهد بود.

زیمرمن که گفته آسوشیتد پرس در هفته گذشته او هنوز هم تصمیم گیری که آیا برای بازی در این سال, در نهایت گفت: داشتن سه فرزند جوان از جمله یک نوزاد و مادر در معرض خطر بالاتر به دلیل اسکلروز متعدد میان به تصمیم خود.

“با توجه به ماهیت غیر معمول از فصل این بهترین تصمیم برای من و خانواده من” زیمرمن گفت.

35 سال است که با اتباع از سال 2005 گفت که او هنوز تصمیم گیری در مورد آینده خود را فراتر از این فصل است. دو بار همه ستاره و 2009 دستکش طلا برنده 270 حرفه ای homers.

دوقلوها تایید کرد که روز شنبه 68 ساله اغل گاو یا حشم مربی باب مک کلور و 66 ساله لیگ برتر مربی لایحه Evers نخواهد بود در محل باشگاه وانجمن در شروع این فصل به دلیل نگرانی های بهداشتی. هر دو خواهد ماند با این سازمان برای کمک در تغییر نقش.

دوقلوها مدیر Rocco Baldelli بود که نشسته در یک هدف زمینه ستاره شرق در طول یک زوم تماس گفت او شناخته شده هر دو مربیان برای یک مدت زمان طولانی است که تصمیمات دشوار بود. او اضافه کرد که هر دو مربیان نا امید شدند.

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که ما در حال ساخت تصمیم درست اما این بدان معنا نیست که این احساس خوب” Baldelli گفت. “این بسیار چالش برانگیز برای حتی فکر کردن در مورد این چیزها و این مکالمات.”

اما آنها دقیقا مکالمات است که تا به حال در هر دو سازمانی و شخصی در سطح سراسر MLB چشم انداز است. دفاع از جهان سری قهرمان اتباع آغاز خواهد شد عنوان خود دفاع بدون زیمرمن و پارچ جو راس که او نیز کاهش یافته است به بازی به دلیل نگرانی های بهداشتی.

“ما صد در صد حمایت از تصمیم خود برای بازی در این سال” اتباع GM Mike Rizzo در بیانیه ای گفت. “ما دست خود را با حضور در محل باشگاه و کمک به آنها در این زمینه است.”

راس 27 دارای پنج فصل از MLB تجربه. او در 27 بازی فصل گذشته.

زیمرمن با توجه $740,741 و راس $555,556 به عنوان سرشکن بخشی از حقوق خود را در اصل 2 میلیون دلار برای اولین baseman و 1.5 میلیون دلار برای پارچ. اگر آنها تلقی ریسک بالا توسط تیم پزشکان, آنها هنوز هم می پرداخت و دریافت خدمات زمان.

آریزونا تبادل عمق در زمان ضربه حتی قبل از ورزش دوم آموزش دوره آغاز می شود و در این هفته. 32-در سال Leake خواهد شد بخشی از این تیم شروع چرخش پس از شروع 10 بازی فصل گذشته و در پایان با یک 3-3 ضبط و 4.35 دوران پس از midseason تجارت با Seattle Mariners.

D-پشت مدیر کل مایک Hazen نمی استادانه درست شده در Leake تصمیم اما پارچ نماینده با صدور بیانیه ای گفت که او ساخته شده یک تصمیم شخصی نیست به بازی در طول بیماری همه گیر. GM نیز نمی گویند که آیا Leake آبشار در دسته پر خطر. اگر Leake می کند او می خواهد علت $5,555,556 به عنوان سرشکن سهم خود را مبلغ 15 میلیون دلار حقوق و دستمزد.

شکنندگی بیس بال در حال حاضر وضعیت سلامت شده است آشکار برای چند هفته گذشته. فیلادلفیا فیلیز حال شیوع کروناویروس در بهار مرکز آموزش در تمپا, فلوریدا, در اوایل این ماه. هفت بازیکن و پنج عضو هیات آزمایش مثبت در سازمان است.

فیلیز GM مت Klentak گفت: این تیم بود که “خوش شانس است که هیچ یک از این موارد بازیکن و یا کارکنان خود شده اند به خصوص جدی است.” او گفت: هیچ کس در بیمارستان بستری شده است.

اما وقوع است یک مثال دیگر چگونه مشکل آن این است که به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض.

“چه eyeopening برای بسیاری از ما این است که چگونه به سرعت گسترش آن حتی در یک محیط که در آن ما شد و در پایان افراطی از احتیاط” Klentak گفت. “تسهیلات در ویکی بسیار زیبا بود مهر و موم شده از نظر متناوب بار از بازیکنان گزارش به کار کردن تمیز کردن امکانات در میان است. صادقانه آن را خسته کننده به برخی از بازیکنان که چقدر سخت بود و در عین حال شیوع هنوز هم اتفاق افتاده است.”

San Francisco, minor league مرکز fielder شکارچی اسقف دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و دارای علائم خفیف با توجه به رئيس جمهور از بیس بال عملیات Farhan زیدی. 10 کلی انتخاب در سال گذشته شده اند که در میان 51 بازیکن گزارش به آموزش های این هفته است.

Boston Red Sox مدیر Ron Roenicke, 63 گفت: سازمان در حال انجام است تا آنجا که آن را می توانید به نگه داشتن همه — به خصوص مسن کارکنان — به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. کلیولند 61-سال-مدیر قدیمی تری Francona گفت: او را عصبی نیست حتی اگر او را به حال قبلی مسائل مربوط به سلامت.

“من می دانم که من احتمالا یکی از این بالاتر خطر بچه ها به دلیل سن و سال من و برخی از چیزهایی که رفته است,” او گفت:. “اما مربیان و پزشکان شده اند فوق العاده است. من ترجیح مدیریت می شود و در اطراف و اطراف بازی بیش نیست.

“من می خواهم بدبخت اگر من این کار را نکردم.”

متس GM برودی ون Wagenen گفت: برخی از تیم خود را مربیگری کارکنان و بازیکن-توسعه کارکنان سقوط به دسته پر خطر.

“ما اصلا وضوح کامل در اگر همه مربیان ما در اینجا خواهد بود اما پیش بینی ما داشتن که به وضوح در اینجا هم باز ما تا روز جمعه,” او گفت:.

ون Wagenen گفت: این باشگاه پیش بینی همه بازیکنان آن را گزارش به اردوگاه های آموزشی آغاز می شود که روز شنبه در سیتی زمینه است. طولانی غایب مشت زن Yoenis Céspedes ممکن است در نهایت سالم به اندازه کافی برای بازی در روز افتتاحیه به خصوص با hitter وظیفه تعیین شده در حال حاضر در دسترس در لیگ ملی.

و شکی نیست که فصل آینده خواهد بود و بر خلاف هر دیگر — اگر می توان آن را. فرشتگان مدیر جو Maddon که 66 گفت: آن را به فردی بازیکنان و مربیان به قبول و در آغوش پروتکل های ایمنی.

“اگر شما می خواهید برای آمدن در انتظار هنجارهای است که ما به طور معمول عادت کرده اند و سپس شما در حال رفتن به نا امید می شود به طور مداوم و شما نمی توانید اجازه اقامت که به اتفاق می افتد” Maddon گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

COVID-19 اشتعال بحث در مورد زندگی مردم در مقابل اقتصاد

شانسی

به عنوان CCP شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش وجود داشته است خواستار آن است که این مستند در سراسر آمریکا بود لغو و فعالیت های اقتصادی دوباره راه اندازی شود. مخالف صدای استدلال می کنند که چنین سناریویی خواهد بدتر شدن وضعیت سلامت و در نتیجه بیشتر افراد آلوده و مرده قربانیان. اما این […]

Read More

چین, شیوع جدید wanes که ما خواستار پاسخ virus

شانسی

توسط کن MORITSUGU و میله McGUIRK پکن (AP) — جدید شیوع کروناویروس در پکن شاهد یک کاهش روزانه موارد شنبه در حالی که ایالات متحده افزایش فشار بر رهبران چین به فاش کردن آنچه که آنها در مورد این بیماری همه گیر. شیوع این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در یک بازار عمده فروشی […]

Read More

AP مصاحبه: نسکار بابا والاس می یابد صدای

شانسی

توسط جینا سرخ کن شارلوت N. C. (AP) — بابا والاس و می دمی لواتو در گوشه ای خود را پس از او رهبر نسکار فشار برای تغییر. که در آن او موفق به پیدا کردن پشتیبانی از شرکت های بزرگ امریکا است. والاس تنها سیاه و سفید تمام وقت راننده در نسکار سطح بالا […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول