بازسازی MLB باشگاه امید به نگه داشتن در حال توسعه چشم انداز بالا

توسط تیم غرفه

سیاتل (AP) — Seattle Mariners مدیر کل جری Dipoto تا به حال در یک نقطه انتظار می رود سابق در دور اول انتخاب لوگان گیلبرت به تبادل در T-موبایل پارک در زمان ژوئن نورد در اطراف.

او همچنین بر این باور Jarred Kelenic یکی از چشم انداز بالا در تمام بیس بال به احتمال زیاد به زودی به دنبال او به لیگ های بزرگ, مجموعه ای به پیوستن به یک گروه از چشم انداز انتظار می رود در هسته دریانوردان’ بازسازی پروژه.

“در نهایت بازیکنان ما هنوز به آمار زمین در حال اجرا و رسیدن به هر آنچه که سقف آنها قادر به رسیدن به” Dipoto گفت. “آن فقط ممکن است کمی طولانی تر است.”

از سیاتل به کانزاس سیتی, Baltimore به میامی, بازسازی تیم ها که امیدوار بودند به خود را ببینید, جوان, چشم انداز بازی در این رشته در این فصل هستند reevaluating برنامه های خود را.

چالش: کشف کردن چگونه می توانید از اساسی های نجومی برای برخی از استعدادهای برتر در لیگ کوچک است که این باشگاه در حال بانکی در نهایت تبدیل به همکاران اگر آنها همیشه می خواهند به صعود از بخش زیرزمین. و آن را در میان coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد به دست کشیدن از تمام جزئی بازی لیگ این سال است.

ارزش آن را شروع ساعت حرفه ای را از یک چشم انداز برای یک کوتاه 60-بازی فصل ؟ آنچه در مورد تاکسی پیراهن هر تیم را حفظ خواهد کرد? وجود دارد به اندازه کافی از فرصت به صورت معنی دار در خفاش یا نوبت به زمین ؟ می تواند وجود داشته باشد گسترش سقوط لیگ گزینه در آریزونا گیریم نگرانی های ایمنی و بهداشت اجازه می دهد برای که ؟

تمام کلید سوالات. هیچ کدام با ساده پاسخ.

“آن مؤثر است تمام 30 باشگاه” White Sox GM ریک هان گفت. “و این چیزی است که ما سر به پاییز زمستان 2021 فصل ما قصد داریم برای تنظیم انتظارات ما از نظر بچه ها قدم زدن از نظر بچه ها احتمال و زمان در ساخت یک اثر در سطح بعدی.”

لیست تیم ها رو قابل بازسازی است. سیاتل وجود دارد. بنابراین بیش از حد هستند Royals آرام و ببر در لیگ آمریکا. در لیگ ملی آن را بیشتر مبهم خارج از مارلین با ترکیبی از تیم های خوب به اندازه کافی برای اقامت در مسابقه برای 60 بازی بلکه به دنبال به جلو به آینده است.

Marlins فکر بالا چشم انداز Sixto سانچز ممکن است زمین در رشته های اصلی این سال است. در حال حاضر ارزش آن را? همین کار را برای خود بالا پیش نویس انتخاب حداکثر مایر از مینه سوتا است.

خواهد سلطنتی را تا بابی ویت جونیور? آنچه در مورد Adley Rutschman در بالتیمور یا Kelenic در سیاتل ؟

“شما می خواهید به 100 ٪ مطمئن شوید که یک بازیکن آماده برای کمک به شما در سطح لیگ قبل از شما آنها را اضافه کنید. … هیچ جزئی لیگ به ارسال آنها را به اگر آنها مبارزه در سطح لیگ,” Royals GM دیتون مور گفت. “پس از آن یک وضعیت منحصر به فرد یک چالش منحصر به فرد است که ما به دنبال به جلو به, اما ما نیز باید به فکر می کنم تصویر بزرگ نیز هست.”

تیم های سرگردان در وسط کسانی هستند که انتظار می رود تا سال 2020 به یک سکوی پرشی است. آنها ممکن است تا به حال بازیکنان کلیدی که به یک طعم و مزه از لیگ های بزرگ در سال 2019 و امیدوار بودند در این فصل خواهد بود انتقال به تبدیل شدن به رقیب در 2021.

یک مثال نخست است هان و جوراب سفید.

“من از این طرز فکر شده اند و از این طرز فکر چیزی است که ما در حال ساخت در اینجا چندین ساله پروژه. این یک چندین ساله تلاش” هان گفت. “این خواهد بود به نوعی که اول سال از انتقال از بازسازی به آن رقابتی مرحله پس از آن بسیار مهم از دیدگاه ما به این بچه ها در خارج وجود دارد و رقابت.”

“بدیهی است که ما باید یک جوان باشگاه, یک تیم است که نه تنها به رشد و بهره مندی از تجربه بازی در طول فصل به طور منظم و امیدوارم postseason پس از گرفتن یک طعم و مزه است که در این فصل از اهمیت زیادی برخوردار است.”

برای White Sox و دیگران در حاشیه مشاجره آن می تواند به معنای در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت به 60 مرد گروه که شامل تاکسی تیم ملی. که در آن بهتر خواهد بود به بازیکنان با تجربه لیگ فورا در دسترس است اگر نیاز باشد و یا آماده سازی چشم انداز برای آینده ؟

در سیاتل مورد Dipoto گفت: او در حال حاضر مشاهده توسعه چشم انداز خود را در یک ماه 17 پنجره. این که آیا آن را در تاکسی تیم ملی و یا در برخی از مرتب کردن بر اساس از سقوط لیگ آنچه که آنها می توانند انجام شده در این سال ؟ و چگونه است که تغییر زمانی که آنها باید در خود توسعه می آیند 2021?

برای یک باشگاه است که انتظار می رود برای شروع تبدیل گوشه ای در سال آینده رشدی از دست دادن این فصل می تواند قابل توجه است.

“ما در حال مشاهده این تقریبا به عنوان آغاز یک onboarding برای بعد از 17 ماه و پیام آن را به بازیکنان می خواهم که” Dipoto گفت. “ما باید منافع خود را در ذهن. ما می رویم برای حفظ سلامت خود و رفاه و بالاتر از همه چیزهای دیگر, و در طول راه ما در حال رفتن به رقابت ته ما خاموش کنید و سعی کنید را به نفع خود به عنوان بسیاری از این 60 بازی به عنوان ما می توانید برنده شوید.

“و چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد در یک فصل بود که هنگامی که آن را در 60 بازی. هر کسی می تواند دریافت و اجرا کنید. و من حدس می زنم به آن حد است که ما باید به خوبی یک شات به عنوان کسی اما ما نیز به شدت متمرکز بر روی تصویر بزرگ و آن باقی خواهد ماند که راه.”

___

AP نویسندگان ورزشی استیون شراب در میامی دیو Skretta در کانزاس سیتی میسوری اندرو سلیگمن در شیکاگو و پت گراهام در دنور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>