راهنمایی سریع برای مدیریت استرس

ما در جهانی زندگی غرق در عوامل استرس زا است. کار مدرسه وقایع کنونی و همه چیز را در میان موضوع ما را به سطوح مختلف استرس است. اگر ما یاد بگیرند که برای مدیریت این چیزها به سرعت و کارآمد آنها می تواند تبدیل به خسته کننده باشد.

چه تاثیر می کند و استرس را بر سلامت خود را و چگونه شما می توانید تعیین تفاوت بین خوب و بد استرس ؟ خوانده شده در برای پیدا کردن پاسخ به این سوالات. ما همچنین شما را با برخی از راهنمایی و ترفندها برای کمک به شما در مدیریت سطح استرس خود را در یک جهان پر از رشد عدم قطعیت.

خوب استرس در مقابل بد استرس

محبوب رسانه ها می خواهم که شما بر این باورند که همه استرس بد است. در حالی که غلبه بر هر نوع آن می تواند تاثیر منفی خود را در سلامت جسمی و روانی وجود دارد که در آن شرایط می تواند یک چیز خوب است. ترفند این است به یاد بگیرند که چگونه به تفاوت بین خوب و بد ،

خوب استرس که همچنین به نام eustress در روانشناسی محافل نوع تجربه شما از زمانی که شما هیجان زده در مورد چیزی است. درست مثل زمانی که شما در حال تجربه بد استرس و ضربان قلب خود صعود خواهد کرد و هورمون های خود را واکنش نشان می دهند. گرفتن در یک تفریحگاه های مصاحبه برای یک کار جدید و یا رفتن به یک تاریخ برای اولین بار همه مشترک eustress باعث.

این اتفاق چیز خوبی است. این روانی و هورمونی پاسخ این نوع واکنش شما نیاز به نگه داشتن شما هیجان زده در مورد این واقعیت است که شما زنده هستید.

Getting on a roller coaster, interviewing for a new job, or heading out on a first date are all common eustress triggers. (Image via pixabay / CC0 1.0)

گرفتن در یک تفریحگاه های مصاحبه برای یک کار جدید و یا رفتن به یک تاریخ برای اولین بار همه مشترک eustress باعث. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

استرس مزمن, از سوی دیگر, چیزی است که شما را در نظر بگیرید بد نیست. این نوع تشکل ثابت قرار گرفتن در معرض عوامل استرس زا در زندگی روزانه خود را که شما ممکن است احساس مانند شما می توانید فرار از. هنگامی که شما در رسیدن به این نقطه و استرس شروع می شود به شما تاثیر می گذارد سلامت جسمی و روانی منفی. به عنوان انسان ما طراحی شده اند به زندگی می کنند زندگی ما با مغز ما غرق در هورمون های استرس.

اثرات استرس

استرس مزمن می تواند به طور جدی تحت تاثیر قرار هر دو خود را در سلامت جسمی و روانی چیزی است که بسیاری از مردم را نادیده می گیرند. برخی از افراد آن را به عنوان بخشی طبیعی از زندگی چیزی است که ما نمی تواند جلوگیری از — آن را فقط نیاز به تحمل.

در سمت فیزیکی از چیزهایی که استرس مزمن می تواند همه چیز را از سردرد و تنش عضلانی به بی خوابی و خستگی و ناراحتی معده و حتی درد قفسه سینه. زندگی خود را در یک سطح استرس نیز می تواند آسیب میل جنسی خود را ترک شما با کمی به هیچ میل جنسی.

در سلامت روانی کنار این موضوع, شما ممکن است دریابید که شما در حال شروع به احساس اضطراب و بی ضعف و یا حتی عصبانی است. استرس مزمن می تواند افزایش خطر ابتلا به افسردگی یا اضطراب است که می توانید آن را مشکل تر برای مدیریت سطح خود را.

On the mental health side of the issue, you may find you're beginning to feel anxious, restless, overwhelmed, or even angry. (Image: Sara. Nel via Compfight cc)

در سلامت روانی کنار این موضوع, شما ممکن است دریابید که شما در حال شروع به احساس اضطراب و بی ضعف و یا حتی عصبانی است. (تصویر: سارا. Nel از طریق Compfight سی سی)

نکاتی برای مدیریت استرس

در حالی که شما نمی خواهید برای جلوگیری از خوب استرس یادگیری چگونه برای مدیریت بد و یا استرس مزمن می تواند کمک به شما اقامت شادتر و سالم در دراز مدت است. شما باید انرژی بیشتر و انگیزه برای انجام کارهای شما لذت بردن از, که پس از آن ایجاد eustress — نوع شما می خواهید. در اینجا شش راهنمایی برای کمک به شما یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت سطح استرس خود را:

  1. دریافت در حال حرکت است. مطالعات نشان داده اند که به طور منظم ورزش های هوازی می تواند تعدیل استرس و بهبود خواب و افزایش خلق و خوی و حتی مبارزه با افسردگی در برخی از شرایط.
  2. برنامه یک ماساژ. ماساژ همیشه احساس می کنم اما تحقیقات نشان داده است که ماساژ منظم کاهش میزان هورمون استرس کورتیزول در بدن می شود.
  3. کم کردن سرعت. مدیتیشن — این که آیا شما با استفاده از برنامه زیر یک طرح درس یا نشسته به تفکر خود را — می تواند به شما کمک کند مدیریت استرس است. یک مطالعه از دانشگاه کالیفرنیا دریافتند که مدیتیشن کمک می کند تا مغز خود را تنظیم هورمون ها و مدیریت استرس است.
  4. سر خارج است. صرف زمان در فضای سبز به عنوان آنجا که ممکن است. محققان دانشگاه استنفورد دریافتند که تنها راه رفتن در خارج از منزل می تواند به کاهش استرس و اضطراب است.
  5. کمک به دیگران. باور کنید یا نه کمک به مردم دیگر در واقع می تواند کمک به شما در مدیریت خود است. یک مطالعه از دانشگاه ییل دانشکده پزشکی یافت می شود که کمک به دیگران — حتی چیزهایی مثل نگه داشتن درب ها و یا ساخت آنها لبخند — می تواند به کاهش سطح استرس خود را.
  6. شروع به کشش. اکثر مردم می دانند یوگا ارائه می دهد آرامش و صلح, اما این همچنین دارای یک پایه و اساس علمی. مطالعات جدید نشان داده اند که تمرین منظم یوگا کاهش میزان کورتیزول در مغز است.

شروع مدیریت استرس خود را امروز

استرس رفتن نیست دور. همیشه وجود دارد رفتن به همه چیز در زندگی ما است که باعث واکنش پاسخ به استرس و باعث می شود مغز ما برای تولید کورتیزول. ما همیشه نمی توانید کنترل حوادث است که باعث این اتفاق می افتد اما ما می توانید تغییر راه ما را به پاسخ و مدیریت آن دسته از عوامل استرس زا است.

نگاهی به زمان برای یادگیری تفاوت بین خوب و بد استرس است. عمل برخی از تکنیک های مدیریت استرس برای کسانی که بار زمانی که مزمن عوامل استرس زا تداخل با توانایی خود را برای لذت بردن از زندگی. در این زمان نامشخص مدیریت استرس, تکنیک های در حال رفتن به تبدیل شدن به مهم تر از همیشه. در نظر گرفتن زمان برای خودتان کمک خواهد کرد که شما آب و طوفان است.

Megan Ray Nichols

این مقاله در نوشته شده بود توسط مگان ری نیکولز. اگر شما لذت می برد این مقاله, لطفا بازدید از وب سایت خود را تحصیل علم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

خوبی از لوبیا قرمز + لوبیا قرمز, دستور العمل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>