اعتراض مسالمت آمیز و نه به دنبال راه آنارشیست ها

در اولین مراسم تحلیف آبراهام لینکلن گفت: “ما دشمنان اما دوستان است. ما نباید به دشمنان است. هر چند شور و ممکن است تیره و تار آن نباید ما شکستن اوراق قرضه از محبت. عارف آکورد حافظه تورم خواهد شد هنگامی که دوباره لمس به عنوان مطمئنا آنها خواهد بود با بهتر فرشتگان از طبیعت ما است.” یک ماه بعد از جنگ داخلی آمریکا آغاز شد.

به نظر می رسد نارضایتی امروز افزایش یافته است به یک نقطه جوش و مردم بدون توجه به اختلال در زندگی خود را گرفته اند به خیابان یکهو برای نشان دادن نارضایتی خود را با سیاست های دولت. برخی از اعتراضات پختند پایین از COVID-19 همه گیر در حالی که دیگران باید دوباره افزایش یافته است به رغم شیوع مانند “Black Lives Matter” جنبش در آمریکا

معترض می آید زمانی که اجبار بحث و گفت وگو شکست خورده اند. آن اعطا شده است در هر کشور قانون اساسی — توانایی جمع آوری و اعتراض مسالمت آمیز.

Over the past year, the world has witnessed protest from Hong Kong to Chile, from Iran to the U.S. (Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

سال گذشته جهان شاهد تظاهرات از هنگ کنگ به آرژانتین از ایران به آمریکا (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

سرنگونی مجسمه در مقابل شورش

عمل برداشتن مجسمه با وحشتناک تاریخچه طوری که جامعه می تواند به جلو حرکت مسالمت آمیز انجام شده در بسیاری از کشورها است. در اوایل 1990s, مجسمه لنین برداشته شد از اوکراین. در حالی که در سال 1991 این کشور تا به حال بیش از 5000 مجسمه لنین وجود دارد تنها 2 باقی مانده در سال 2017, و که بیش از حد در منطقه ممنوعه چرنوبیل. قانون جدید محکوم کمونیسم و تغییر نام شهرک با کمونیست نام گرفتند و همه نشان دهنده چقدر ملت منفور وحشت از آن سوسیالیستی گذشته است.

و در سراسر جهان به عنوان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس را تمدید توجه به میراث بی عدالتی مردم درخواست شده است: آیا این مجسمه هنوز هم نیاز به از اینجا ؟ پاسخ برخی از معترضان شده است توجهی ندارد. در انگلستان یک قرن 17 تاجر برده ریخته شد به بریستول بندر. در آنتورپ, بلژیک پادشاه که بار کنگو سوزانده شد و در نهایت حذف شود. در ایالات متحده بیش از یک دوجین مجسمه شده اند سرنگون از جمله بسیاری از مؤتلفه آمار و ارقام. و در ده ها تن از شهرستانها کسانی که هنوز ایستاده به چالش کشیده شده با دادخواست و تظاهرات و یا در حال برنامه ریزی برای حذف.

این تظاهرات خشم است که منجر به حذف مجسمه که نماد سرکوب و نابرابری است که کاملا متفاوت از فوران خشم توأم با غارت و بی معنی تخریب اموال. این همه در حالی که دشمنان خارجی هو کردن در و شعله نژادی تقسیم به تحریک و حتی خشن تر عمل می کند.

In the United States, more than a dozen statues have been toppled, including many Confederate figures. (Image: YouTube/Screenshot) (Image: YouTube/Screenshot)

در ایالات متحده بیش از یک دوجین مجسمه شده اند سرنگون از جمله بسیاری از مؤتلفه آمار و ارقام. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

یک زمان وجود دارد به این امید که خود را عضو شورا و یا سیاسی نماینده خواهد کار درست را انجام دهد. پس از آن وجود دارد زمان به نوشتن و جمع آوری امضا برای اطمینان حاصل شود که آنها تا به وظیفه. عدم که سیستم دموکراتیک ایجاب میکند که اکثریت می تواند اطمینان حاصل شود آنها را در محل قرار داده است از طریق رای گیری دستگاه.

قدرت در صلح

بسیاری را می توان از طریق تظاهرات مسالمت آمیز علیه دولت. به دنبال در تاریخ چنین تظاهرات مسالمت آمیز تغییر چهره جوامع و سرنوشت کل امپراتوری. صلح آمیز معترضان است نگاه با ترس و تحسین توسط روزمره ، آنها حتی جسارت به عضویت علت و دفاع از معترضان.

این مورد زمانی که آن را می آید به خشونت و قیام و توده ضرب وشتم. به این دلیل که اکثریت مردم هستند نه دولت. آنها بر این باورند که تنها در یک جامعه امن خواهد شد و آنها قادر به ارائه و مطرح کردن خانواده خود را.

صلح آمیز معترضین هوشمند محافظ برای آنها می دانند که زمانی که مقامات خود را اعمال نابرابر قدرت در آنها را خشمگین بود و از طریق این احساس بی عدالتی بود مایل به صحبت کردن و ارائه آنها را با مقدار مورد نیاز پشتیبانی می کند. این چیزی بود که متوجه شدم در هنگ کنگ و در حال حاضر در ایالات متحده است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

کانادا کسب و کار فولاد از دست دادن قرارداد به شرکت چینی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

پلیس اسرائیل کشتن غیر مسلح مبتلا به اوتیسم فلسطینی

شانسی

توسط جوزف کراس اورشلیم (AP) — پلیس اسرائیل کشته شدن یک غیر مسلح مبتلا به اوتیسم فلسطینی در بیت المقدس شهر در روز شنبه پس از اشتباه مشکوک او حامل یک سلاح. تیراندازی به خود جلب کرد عصبانی condemnations از ساکنان عرب و رهبران و بیشتر افزایش تنش ها در منطقه به عنوان نخست وزیر […]

Read More

که غریب از D-روز اذکار ضربه گیر

شانسی

توسط RAF CASERT COLLEVILLE-سور-مر فرانسه (AP) — سپیده صبح در شنبه چارلز Shay ایستاده بود تنها و بیکس و بدون هر گونه همکار جانباز در همان ساحل که در آن او waded ساحل 76 سال پیش در بخشی از یکی از حماسی ترین نبردهای نظامی در تاریخی که به دست می آمد شناخته شده به […]

Read More

Goodell: ‘حوادث غم انگیز’ فراخوان ‘نیاز فوری برای اقدام’

شانسی

نیویورک (AP) — NFL کمیسر راجر Goodell می گوید: “وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام” پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و تظاهرات در سراسر کشور است که باید دنبال کرد. از نیویورک به لس آنجلس و چند شهر در بین هزاران نفر اعتراض فلوید مرگ و مکرر پلیس به […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول