فیلادلفیا به نگه داشتن برخی از ویروس محدودیت به عنوان موارد افزایش

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — فیلادلفیا آوردن یک توقف به آن برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری میله ورزشگاه و مراکز تناسب اندام برای بازگشایی, با مقامات و گفت که این روز را در شهرستان شاهد افزایش مورد COVID-19 فقره و می تواند تحت تاثیر یک بیماری همه گیر در حال رشد در جای دیگر در کشور است.

این شهر کمیسیون بهداشت و درمان دکتر تام فارلی, شکست, خبر بد در طول یک کنفرانس خبری پیش از آن روز شنبه به هدف بلند تر و محدودیت.

Farley اشاره کرد که او هفته گذشته هشدار داد که اگر شهر را تامین نمی کردند اهداف خود را برای کاهش عفونت های جدید که آن را نمی خواهد بلند کردن برخی از محدودیت. بستری شدن در بیمارستان در حال دیدن نیست افزایش متناظر اما Farley گفت که عقب مانده شاخص.

در سراسر کشور Allegheny County ثبت یکی دیگر از تک بعد رکورد مورد جدید گزارش روز سه شنبه.

این شهرستان که شامل پیتسبورگ و پنسیلوانیا دوم-پرجمعیت ترین با 1.2 میلیون نفر از ساکنان گفت: آن را تایید کرده بود یکی دیگر از 109 موارد است.

بستری رشد هفت شهرستان گفت. بیش از آخر هفته مقامات دستور توقف نوشیدن الکل در کافه ها و رستوران ها با توجه به آنچه به آنها تماس بگیرید “نگران کننده” سنبله در COVID-19 موارد است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

منحنی یادگیری: معلم و پدر و مادر از سنت نیکلاس-St. mary’s ابتدایی موافق: بچه ها مدرسه را از دست ندهید

شانسی

Halchak این روزها یک کلاس درس به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک میز آشپزخانه. این است که جنین Halchak راه اندازی برای آموزش دانش آموزان در سنت نیکلاس-St. mary’s مدرسه از راه دور. جسیکا Cronauer و فرزندان او ویلیام امیلی و الیزابت Barrouk. مقالات مرتبط WILKES-BARRE — برای یک معلم در سنت نیکلاس-St. […]

Read More

برخی از استان ها در ادامه مسیر به سرپیچی فرماندار سفارشات

شانسی

توسط مارک لوی و مایکل RUBINKAM HARRISBURG, Pa. (AP) — بیش از حد شهرستان است که در میان شهرستانهای برنامه ریزی برای سرپیچی رژیم صهیونیستی است. تام گرگ مشاوره ساکنان آن را تحت عمل کشورها ضعیف coronavirus محدودیت های مجاز در جای دیگر در پنسیلوانیا یک مقام رسمی گفت. Beaver County, صفحه اصلی به شیوع […]

Read More

هند مجموعه دیگری ضبط تک-بعد از جهش در ویروس موارد صدر اسپانیا

شانسی

توسط Dpa خبرنگاران دهلی نو — هند ثبت شده 9,971 جدید کروناویروس موارد در یک, تازه, تنها, روز, رکورد, پرش عبور اسپانیا به عنوان کشور پنجم بدترین ضربه گیر دولت آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد. سنبله می آید به هند اجازه می دهد تا بازگشایی مراکز و رستوران ها و هتل ها […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول