مکزیک سابق رئیس Pemex قطره استرداد مبارزه

MEXICO CITY (AP) — رئیس سابق مکزیک شرکت دولتی نفت کاهش یافته است استرداد او مبارزه و توافق برای بازگشت به مکزیک به همکاری در فساد تحقیقات دادستان کل Alejandro Gertz Manero روز سه شنبه گفت.

پلیس اسپانیا دستگیر امیلیو Lozoya در جنوب شهر مالاگا در ماه فوریه بین المللی حکم صادر شده توسط مکزیک.

Gertz Manero گفت مکزیکی دادستان به دست آمده بود بازداشت سفارشات برای Lozoya بر اساس تحقیقات موازی به پرداخت رشوه توسط غول ساخت و ساز Odebrecht و 2015 خرید یک کارخانه کود توسط Petroleos مکزیک بهتر به عنوان شناخته شده پمکس در قیمت متورم. اما کلمه از حکم به بیرون درز کرد و Lozoya مکزیک گریخت.

او بارها و بارها رد میشوند ،

مقامات صرف هشت ماه جستجو برای او در سراسر جهان Gertz Manero گفت.

Lozoya خواهد شد بازگشت به مکزیک به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات سفر خود را نهایی می تواند, او گفت:.

Lozoya شد مدیر Pemex بین 2012 و 2016 در طول دولت از رئیس جمهور سابق Enrique Peña Nieto.

در اواخر سال 2016 Odebrecht, توافق با آمریکا و برزیل و سوئیس مقامات قضایی به پرداخت میلیون ها دلار در مجازات است. به عنوان بخشی از این توافق Odebrecht آشکار جزئیات رشوه در سراسر کشورهای مختلف. آن گفت که پرداخت می شود $10.5 میلیون دلار به مقامات در Pemex بین سال های 2010 و 2014. Lozoya گرفتن رشوه را رد کرده است.

رسوایی بزرگ در اواخر سال 2017 هنگامی که یک سری از فیلم ها از اظهارات سابق Odebrecht مدیران منتشر شد, از جمله آن سابق مکزیک مدیر Luis de Meneses. آنها به طور مستقیم دخیل Lozoya که در سال 2012 بوده است یک عضو کلیدی از پنا نیتو را در انتخابات ریاست جمهوری است.

در حالی که Odebrecht آیات منجر به موجی از فساد تحقیقات و دستگیری ها در سراسر امریکا لاتین. Lozoya اولین مکزیکی دستگیر شده در رابطه با Odebrecht رسوایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>