توده نظارت: چین جمع آوری نمونه DNA از 700 میلیون مرد

چین در حال ساخت بزرگترین ژنتیکی سیستم نظارت در جهان به عنوان مقامات در حال جمع آوری نمونه خون بیش از 700 میلیون مرد و پسر از سراسر کشور است. وحی ساخته شده بود در یک گزارش منتشر شده توسط استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI). زمانی که پایگاه داده DNA به اتمام است مقامات چینی خواهد بود قادر به پیگیری کردن تمام بستگان مرد از یک مرد هنگامی که آنها دسترسی به بزاق و خون و یا دیگر مواد ژنتیکی است.

جمع آوری نمونه DNA

DNA جمع آوری نمونه پروژه در جریان بوده است پس از 2017. همراه با فن آوری های مانند AI-مجهز عظیم نظارت سیستم قادر به تشخیص چهره چینی رژیم قادر خواهد بود به صفر در گروه مانند اقلیت های مذهبی طرفدار دموکراسی فعالان تبتی قومی مردم ، به گفته پلیس آنها نیاز به پایگاه داده برای گرفتن جنایتکاران. شده است وجود دارد قوی در مخالفت با این پروژه در داخل خود چین.

فعالان حقوق بشر اشاره می کنند که این پروژه اجازه خواهد داد که مقامات چینی برای ردیابی, شناسایی, نظارت و مجازات اقوام از “مجرمان” اگر آنها قادر به گرفتن “مقصر است.” حتی اگر مقامات دولتی که مردم در حال دادن نمونه DNA خود را استدلال می افتد, تخت, هنگامی که ما در نظر است که مردم زندگی می کنند و تحت یک رژیم اقتدارگرا و در نتیجه لازم نیست که آزادی حاضر بدون مواجهه با عواقب. در واقع یک فرد چینی ناخواه به خون او پس از امتناع از انجام این کار می توانست منجر به خانه اش که مشخص شده به عنوان “سیاه و سفید خانواده است.” این امر محدود کردن خانواده اش دسترسی به بیمارستان ها و حمل و نقل و غیره.

(Image: Screenshot / YouTube)

اعضای خانواده در یک “سیاه خانوار’ را به دسترسی به بیمارستان ها محدود شده است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

“توانایی مقامات به کشف است که از نزدیک مربوط به آنها با توجه به زمینه مجازات از کل خانواده به عنوان یک نتیجه از یک فرد فعالیت در حال رفتن به یک اثر سرما در جامعه به عنوان یک کل” مایا وانگ چین پژوهشگر دیده بان حقوق بشر گفت: به نیویورک تایمز. بسیاری از ترس است که پکن را با استفاده از جعلی شواهد DNA به عنوان مدرک به محکوم کردن مردم آنها را دوست ندارند. برای مثال اگر یک طرفدار دموکراسی فرد هدف خود را چینی رژیم تنها نیاز به بازیابی نمونه DNA که آنها در حال حاضر جمع آوری گیاه آن را در یک صحنه جرم و پس از دستگیری این فرد به اتهام مرتبط بودن جرم و جنایت.

در ماه مارس سال جاری نر نمونههای خون از Guanwen شهرستان در جنوب غربی استان سیچوان به عنوان بخشی از چشم تیز پروژه. این پروژه ظاهرا مردم را تشویق به گزارش همسایگان خود باید از آنها شرکت در هر گونه “anti-CCP” فعالیت. مرد DNA پایگاه داده در حال استفاده توسط یک شرکت مهندسی زیستی برای ساخت DNA نسخه از Skynet که یک پلیس از سیستم های مورد استفاده در چین است که ترکیبی از داده های بزرگ و نظارت تصویری.

شرکت آمریکایی دخالت

با توجه به گزارش های متعدد چینی و شرکت های خارجی درگیر در تهیه تجهیزات لازم برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل نمونه DNA. در میان آنها حضور آمریکایی پزشکی شرکت ترمو فیشر است به شدت مشکل ساز است. چند قانونگذاران ایالات متحده را مورد انتقاد ترمو فیشر برای انجام کسب و کار با رژیم کمونیستی.

(Image: Screenshot / YouTube)

آمریکایی پزشکی شرکت ترمو فیشر عرضه شده که دولت چین با DNA sequencer ها استفاده می شود که برای جمع آوری اطلاعات ژنتیکی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

شرکت کرده است در دفاع از معامله با ارائه یک استدلال ضعیف است که محصولات خود را کمک به پیگیری کردن “مجرمان.” در یک دولت استبدادی هر کسی که صدای افکار خود را در برابر حاکم منافع طبقه بندی شده به عنوان یک جنایتکار است. برای فروش محصولات است که در اصل می تواند کمک به چنین دولتی دستگیری مردم بی گناه قطعا می رود در برابر اخلاق کسب و کار.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

Extraditing Hongkongers به سرزمین اصلی چین

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>