Pedri

Pedri

Luzerne County 2019 را ممیزی نمی تواند تکمیل شود امروز 30 ژوئن مهلت مندرج در شهرستان خانه قانون منشور اما باید آن را آماده و ظرف چند روز مقامات روز دوشنبه گفت:.

شهرستان مدیر C. David Pedri گفت: تاخیر در درجه اول ناشی از ناتوانی در خارج از حسابرسان برای انجام برخی در محل کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چندین خارج از شرکت درگیر هستند دلیل اصلی حسابرسی تکمیل شده توسط Plymouth جلسه بر اساس CliftonLarsonAllen LLP در حالی که دیگران رسیدگی جزء ممیزی برای خدمات انسانی و بخش های مختلف شهرستان های مربوط به سازمان های, او گفت:.

Pedri پیش بینی حسابرسی خواهد شد و نتیجه این شهرستان به پایان رسید 2019 در داخل بودجه و یا با مازاد — نه کسری. حسابرسی نیز باید حد و حصر است که بدان معنی است که دقیق تر و کامل و به طور کلی در انطباق با استانداردهای حسابداری, او گفت:.

رئیس شورای تیم McGinley روز دوشنبه گفت که یک CliftonLarsonAllen نماینده مطلع از او حسابرسی به پایان رسید اما باید تحت نهایی داخلی بررسی مستقل. که بررسی داخلی دوشنبه آغاز شده و به طور معمول طول می کشد دو تا چهار روز اما آن را می تواند اجرا شود دیگر اگر یک مسئله شناخته شده است McGinley گفت.

این شهرستان تا سال 2018 حسابرسی دیر شده بود و نه کامل تا مرداد 2019. هر دو در سال 2017 و 2018 ممیزی دیر شد با توجه به مسائل مربوط به حل و فصل حسابداری از انتقال به و از خارج از شهرستان نمایندگی — یک مشکل که رفع شده اند گفته اند.

در یک موضوع مربوط به این شهرستان است که به دنبال طرح های پیشنهادی برای یک شرکت جدید برای تکمیل 2020 حسابرسی در سال آینده.

تحت منشور شهرستان باید تغییر حسابرسان حداقل هر چهار سال و این چهارمین سال برای CliftonLarsonAllen, McGinley گفت.

حسابرسی شرکت های علاقه مند به این کار باید از ارائه پیشنهاد 3 p. m. در 28 ژوئیه ارسال گوید.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de