چگونه مخاطره آمیز در پرواز است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

توسط آسوشیتد پرس

چگونه مخاطره آمیز در پرواز است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

پرواز را افزایش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض عفونت اما شرکت های هواپیمایی در نظر گرفتن برخی از اقدامات احتیاطی و شما می توانید بیش از حد.

سفر هوایی به معنی صرف زمان در خطوط امنیتی فرودگاه و پایانه قرار می دهد که شما به تماس نزدیک با افراد دیگر. به عنوان سفر به آرامی بهبود هواپیماهای در حال تبدیل شدن بیشتر شلوغ که بدان معنی است که شما به احتمال زیاد نشستن به افراد دیگر اغلب برای ساعت که افزایش خطر خود را.

یک بار در هواپیما, اکثر ویروس ها و دیگر میکروب ها را گسترش به راحتی از آنجا که از راه هوا در گردش با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. شرکت های هواپیمایی نیز می گویند که آنها در حال تمرکز بر روی مطابق با اصول بهداشتی سطوح سخت است که مسافران معمولا لمسی.

برخی از شرکت های هواپیمایی مانند آلاسکا, دلتا, JetBlue و جنوب غربی در حال مسدود کردن وسط صندلی و یا محدود کردن ظرفیت. اما حتی اگر هر صندلی میانه خالی است شما به احتمال زیاد خواهد نزدیک تر از فاصله توصیه می شود از 6 فوت به یکی دیگر از مسافر در حال حاضر که هواپیما در حال گرفتن فولر.

آمریکا, ایالات و روح در حال حاضر رزرو پرواز به زمانی که آنها می توانند. همه پیشرو خطوط هوایی ایالات متحده نیاز مسافران به پوشیدن ماسک. لورن Ancel Meyers, یک متخصص در بیماری شیوع در دانشگاه تگزاس می گوید که می تواند کمک به محدود کردن خطر است.

برای سفر هوایی و دیگر انواع حمل و نقل CDC شستن دست های خود را حفظ اجتماعی فاصله و پوشیدن چهره پوشانده اند.

چندین خطوط هوایی روز دوشنبه اعلام کرد که آنها را از مسافران در مورد امکان COVID-19 علائم و اینکه آیا آنها در تماس با کسی که تست مثبت برای این ویروس در دو هفته گذشته.

هنوز مایرز گفت: شما هنوز هم ممکن است در نظر بگیرید که آیا شما نیاز به در که در هواپیما. “همه ما باید در طرز فکر” تنها در صورت لزوم و همیشه مصرف ترین اقدامات ما می توانیم برای محافظت از خودمان و دیگران” او گفت:.

___

AP است پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد کوروناویروس در این . ارسال آنها را در: [email protected]

بخوانید قبلی ویروسی سوالات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>