فرانسه و آلمان فشار برای سریع اتحادیه اروپا طرح بازیابی توافق

توسط DAVID در حال افزایش و سیلوی CORBET

برلین (AP) — رهبران آلمان و فرانسه روز دوشنبه گفت: آنها را با استفاده از نفوذ خود به عنوان اتحادیه اروپا نیروگاهی برای کمک به مذاکره سریع توافق بر coronavirus بازیابی بسته برای 27 کشور بلوک است که کشور پشت سر گذاشت.

در ابتدا خود را چهره به چهره ملاقات از زمان شروع این بیماری همه گیر آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تاکید کرد عزم خود را برای همکاری با یکدیگر سعی کنید و به اقتصاد کشورهای اروپایی در مسیر بازگشت به آلمان طول می کشد بیش از شش ماه دوار ریاست اتحادیه اروپا در ژوئیه 1.

در حال حاضر در مه, مرکل و پاکسازی هم پیشنهاد ایجاد یک 500 میلیارد یورو ($561 میلیارد دلار) بازیابی صندوق خواهد بود که از طریق مشترک اتحادیه اروپا و وام گرفتن.

که پیشنهاد شد و بر گسترش توسط کمیسیون اروپا که قرار داده رو به جلو برنامه ریزی برای یک 750 میلیارد یورو از صندوق عمدتا از کمک های مالی. این رو مقاومت در برابر برخی از کشورها که در مخالفت با کمک های مالی و تمایلی به دادن بودجه با هیچ رشته های متصل.

مرکل به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری مشترک با پاکسازی در دولت آلمان ویلا در خارج از برلین که آنها در حال انتظار نمی رود خود را پیشنهاد و به تصویب رسید کلمه به کلمه ولی که در آن نشانه های خود را در جهت.

“ما پیشنهاد مشترک برای بازیابی صندوق ما را ساخته اند روشن است که آلمان و فرانسه می خواهید به بازی در یک نقش با هم در ماه های آینده است که روشن می سازد اروپا, آینده ما,” مرکل گفت.

“انتظارات بالا هستند و ما می دانیم که هنگامی که آلمان و فرانسه برای ایران و اروپا است و نه لزوما متحد. اما اگر آلمان و فرانسه هستند در مورد آن صحبت نمی کند و به خوبی برای وحدت اروپا است.”

پاکسازی به نام virus بحران و اقتصادی و اجتماعی آن عواقب “لحظه حقیقت” برای اروپا است.

“ما می توانیم از این لحظه ای از حقیقت لحظه ای از موفقیت او گفت:” اصرار بر نیاز برای یک اروپایی توافق بر روی یک بهبود اقتصادی طرح.

“ما همه چیز را با صدراعظم برای دریافت بودجه به توافق در ماه جولای” او گفت:.

پاکسازی تصریح کرد که اتحادیه اروپا اقدامات باید شامل بدهی mutualization و یک بسته از 500 میلیارد یورو کمک های مالی که به این مناطق بیشتر آسیب دیده توسط ویروس بحران است.

او همچنین نام در اتحادیه اروپا برای تقویت حاکمیت ملی خود را در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله مسائل مربوط به آب و هوا دیجیتال, اقتصاد, مواد غذایی, بهداشت صنعت و امنیتی است.

ویروس بحران نشان داد اروپا شکنندگی و وابستگی به او گفت.

این گروه از کشورها که در مخالفت با کمک های مالی لقب “صرفه چهار” — اتریش ، دانمارک ، هلند و سوئد — بهره مندی از قدرت بازار اتحادیه اروپا بیش از این بهبود خواهد هزینه آنها بحث کرد.

“که در علاقه خود را به دیدن برخی از اعضای … تحت تاثیر قرار” از بحران, او گفت:.

مرکل گفت که هر شکل نهایی بهبود بسته بندی طول می کشد “آن قابل توجه است.”

“این نیاز به باقی می ماند یک صندوق است که کمک می کند تا این کشورها شده اند که بسیار سخت تر از بحران رسید,” او گفت:.

“وجود دارد به طور طبیعی هنوز هم تعداد زیادی از مقاومت برای غلبه بر, اما من فکر می کنم آنچه واقعا مهم برای بسیاری از کشورهای است که هنوز هم ممکن است تردید امروز تمایل است که ما از طریق بحران قوی با هم.”

___

سیلوی Corbet گزارش از پاریس.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

مانفرد Clark رسیدن به چارچوبی برای MLB های نجومی: 60 بازی کامل سرشکن پرداخت

شانسی

لیگ برتر بازیکنان انجمن, مدیر اجرایی, Tony Clark ملاقات یک در یک با MLB کمیسر راب Manfred در آریزونا سهشنبه برای بحث در مورد 2020 فصل است. Morry Gash | AP فایل عکس نیویورک — پس از روز عصبانی مبادلات بیش از پول بین لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان’ انجمن بیس بال کمیسر راب […]

Read More

اگر ما ریخته همه ما زباله به آتشفشان?

شانسی

خوب این منطقی به نظر می رسد. آتشفشان ذوب حتی سخت ترین مواد. اگر سائورون یکی از حلقه نمی تواند زنده ماندن آتش کوه رستاخیز در ارباب حلقه هاچه فرصت می کند روزمره پلاستیکی را, راست? بنابراین به جای آلوده کردن زمین و اقیانوس ها و کشتن و خفه کننده حیات وحش, چرا ما فقط […]

Read More

گرگ گسترش ماسک, منظور, می خواهد محدودیت های جدید به محلی

شانسی

توسط مارک لوی HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام ولف را به دولت منتقل شنبه به گسترش آن در داخل ماسک جهت مکان های عمومی در خارج از منزل که در آن اجتماعی-فاصله غیر ممکن است در حالی که او همچنین گفت که او ترجیح میدهد به اجازه پنسیلوانیا محلی رسیدگی بیشتر coronavirus محدودیت […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول