توسط CALEB AYERS این دنویل ثبت نام و زنبور عسل

DANVILLE, Va. (AP) — جودی Adkins عتیقه خاموش Westover رانندگی در دنویل بسته در ماه اوت گذشته به عنوان Adkins ساخته شد در زمان مراقبت از شوهر خود که با داشتن مشکلات سلامتی.

او پیش بینی شد باز در مارس اما coronavirus قرار داده و عمده تاخیر در آن است.

“من نمیفهمد من می خواهم باز باشد شاید در ماه های مارس و آوریل, اما من فکر کردم آن را بدون استفاده از آنجا که مردم نمی توانند آمده است,” او گفت:.

حرکت رو به جلو او در حال تیر اندازی برای یک اوت بازگشایی اما همه از تمیز کردن و سازماندهی مجدد او به این دلیل که فروشگاه بسته شده برای مدت طولانی ممکن است تاخیر خود را حتی بیشتر.

بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور مجبور شده اند به شاتر برای مدت زمان طولانی و یا به شدت تغییر یا کاهش خدمات بیش از چند ماه گذشته در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. بسیاری از ونرخ محدودیت حول چه بود تا حد زیادی به عنوان غیر ضروری کسب و کار و فروشگاه عتیقه فروشی صاحبان آشکارا اعتراف می کند که فروشگاه های خود را متناسب با این تعریف بسیار خوبی است.

“ما کتاب درسی تعریف غیر ضروری کسب و کار” گفت: دبورا Sirockman صاحب ویرجینیا یافت کالاهای آلاینده فروشگاه عتیقه در صدمه دیده است.

اضافه شده باربارا Dunkley صاحب خاکی گنجینه های عتیقه در Axton: “وجود ندارد تنها چیزی که در یک مغازه عتیقه فروشی که شما رو به.”

مغازه های عتیقه فروشی در سراسر دن River منطقه تا به حال تجارب متنوع با دستور تعطیلی از فروشگاه ها به علت محدودیت به معنای آهسته گسترش COVID-19. حتی با دیدن یک افزایش عمده در خرید و فروش آنلاین, همه آنها در زمان بازدید در درآمد. پس از بازگشایی بیشتر دیده می شود افزایش فروش به سطوح نزدیک شدن به آنچه که آنها را دیدم قبل از coronavirus با حتی برخی از گزارش افزایش در کسب و کار.

“این رفتن خوب است. کسب و کار شده است و واقعا خوب پس ما باز به بالا,” Dunkley گفت. فروشگاه خود را بازگشایی مارس 17.

از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه محدودیت به اوج شد و اکثر غیر ضروری کسب و کار بودند مجبور به بستن درب ، ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم برقرار فاز یک در مارس 15, که اجازه غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی به آغاز بازگشایی, اما هنوز هم با محدودیت های بسیاری در محل. مثلا هر کسی که در داخل قرار است به پوشیدن ماسک در هر فرماندار دستورالعمل و غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی باید تنها اجازه می دهد 50 درصد از ساختمان دارای ظرفیت داخل.

صدفی بلکول صاحب شاه بلوط لین لوکس و داخلی در مرکز شهر دانویل گفت: خرید و فروش آنلاین — هر دو از طریق وب سایت این شرکت و سیستم عامل های آنلاین مانند eBay مشخصی توسط حدود 50 ٪ در طول خاموش کردن. مشتریان از سراسر کشور دستور داد همه چیز, او گفت:.

“ما همیشه به حال یک حضور قوی آنلاین. اگر ما تا به حال تا به حال یک حضور آنلاین آن شده اند که افتضاح” او گفت:.

دیوانه کلفت را از یک مغازه عتیقه فروشی در Campbell County چند مایلی شمال صدمه دیده و Altavista در حال حاضر ذکر شده بود برخی از موارد در سیستم عامل آنلاین, اما آنها افزایش تلاش ها در طول بسته شدن صاحب میشل Testerman گفت.

“مردم تا به حال هیچ چاره ای جز برای رفتن های آنلاین و برای همه چیز,” او گفت:.

در علاوه بر این به مردم به سادگی در حال حاضر بیشتر بلکول گفت: مردمی صرف زمان بیشتری را در خانه ایجاد می شود آنها را بیشتر سهام از خانه خود و در نهایت در پروژه های آنها شده است قرار دادن کردن.

“اگر شما نشسته وجود دارد در خانه خود به دنبال در تمام طول روز شما شروع به توجه به چیزهایی که شما واقعا متوجه نیست قبل از,” او گفت:.

در طول بسته شدن هر دو ویرجینیا یافت کالا و دیوانه کلفت را تجربه منظقه وانت که در آن مشتریان را سفارش و آن را انتخاب کنید تا خارج. Testerman گفت: کسب و کار بهتر بود در طول سه هفته از منظقه وانت از آن شده است از او گرفت او درهای چند هفته پیش چیزی است که او نسبت به مردم هنوز هم احساس cooped در آن زمان.

“این تقریبا مانند در اختیار داشتن یک اسیر مخاطبان” او گفت:.

در ویرجینیا یافت, کالا, کسب و کار شده است بهتر است در تعطیلات آخر هفته پس از اپراتورهای بازگشایی درهای خود را نسبت به قبل از آن coronavirus. به طور معمول Sirockman گفت: پنج شنبه ها و جمعه ها ضربه و از دست و در حالی که روزهای شنبه به طور مداوم مشغول است.

“پس ما دوباره باز دوباره ما شده ایم واقعا شلوغ هر روز,” او گفت:.

کتی Perdieu از اونورتر آورده دختر جوان او را به ویرجینیا یافت کالا برای پیدا کردن و خرید چیزی او تا به حال دیده می شود قبل از coronavirus رسید. او گفت که او می رود به فروشگاه مانند که چون او لذت می برد عتیقه.

“من فقط فکر می کنم آن را سرد دیدن همه آیتم ها,” او گفت:.

مالک لو به عتیقه بازار, سه طبقه, عتیقه فروشگاه در وسط مرکز شهر Danville کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

دن رودخانه عتیقه یکی دیگر از مغازه عتیقه فروشی در مرکز شهر Danville, تعطیل, در مارس و نمی انجام هر گونه خرید و فروش آنلاین و یا تبلیغات در طول خاموش کردن. پس از بازگشایی در اوایل این ماه صاحب ویلیام Gentry گفت: کسب و کار شده است ،

“شاید آنها خسته از ماندن در” او گفت:.

صاحبان فروشگاه گفته شده است وجود ندارد هیچ تردیدی از مشتریان پس از آنها بازگشایی شد و حتی دست زدن به بسیاری از موارد در حالی که بررسی دقیق یک مغازه عتیقه فروشی است انتظار می رود.

پس از او دوباره باز Dunkley نشده نهاد هر اضافی و یا تمیز کردن کامل از آیتم های موجود در فروشگاه خود را. در عوض او با تمرکز بر حفظ بالا لمسی مناطق پاک و مطمئن شوید که هر کس با استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از آنها را وارد کنید و شروع به دست زدن به همه چیز.

حتی هنگامی که محدودیت ها از بین رفته اند صاحبان فروشگاه که مورد استفاده آنلاین تاکتیک می گویند آنها ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی آنها و حتی بیشتر.

“اگر هیچ چیز دیگری, من تا به حال مردم از من بپرسید لطفا به خاطر ارسال آنلاین ما به دنبال عشق در آن” Testerman گفت. “این احتمالا چیزی که من را لاغر و حتی سنگین تر در آینده است.”

اضافه شده Sirockman: “ما در حال رفتن به نگه داشتن انجام (فروش آنلاین). این واقعا یک راه خوب برای مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de