چین: افزایش پروتئین شیر پودر تقاضا ممکن است خوب برای نوزادان

این COVID-19 شیوع باعث شده تقاضای زیادی برای پروتئین شیر خشک وارداتی از نیوزلند و استرالیا است. بسیاری از والدین بر این باورند که این محصولات ایمنی بدن-افزایش خواص است که می تواند به محافظت از کودکان خود را از CCP coronavirus. کارشناسان هشدار می دهند که تغذیه نوزادان با پروتئین پودر شیر ممکن است در نهایت داشتن اثرات منفی.

پودر شیر رونق در چین

افزایش تقاضا تا حد زیادی برای دو خاص محصولات — پودر پروتئین آب پنیر و لاکتوفرين پودر هر دو از آن ها استخراج شده از شیر است. در ماه مارس صادرات از پروتئین آب پنیر و پودر شیر از استرالیا به چین سه برابر شده و از ماه گذشته به بیش از 1000 تن. در مارس هر چند حجم کاهش یافته و از ماه مارس آنها باقی مانده است در سطوح بالا در مقایسه با زمانی که به گذشته چند ماه. قبل از COVID-19 شیوع چین استفاده می شود به واردات حدود 200 به 400 تن از پودر پروتئین آب پنیر در هر ماه.

چگونه مصرف این پودر تاثیر نوزادان شده است به درستی تحقیق. پروتئین آب پنیر و موسسه از ایالات متحده هشدار میدهد افرادی که پروتئین آب پنیر نباید تغذیه نوزادان با توجه به خطر پروتئین سمی ، استرالیا و نیوزیلند مقامات می گویند که خود را لاکتوفرين پودر شیر محصولات با هدف بزرگسالان و در حال تولید با توجه به دقیقترین استانداردهای مواد غذایی. مشکل شروع می شود در چین زمانی که صاحبان فروشگاه به دنبال سود حاصل از تقاضای زیادی برای لاکتوفرين و دیگر پروتئین آب پنیر — آنها را تا پایان با قرار دادن این محصولات در کودکان و نوجوانان’ فروشگاه ها و پدر و مادر خرید محصولات فکر آن خواهد بود مفید برای فرزندان خود. اکثر مغازه داران اغلب هیچ ایده که بالغ پودر پروتئین هستند و هضم نوزادان در راه های مختلف.

بالغ پودر پروتئین آب پنیر ممکن است به علت پروتئین سمی در نوزادان است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

چین فرمول نوزاد بازار مشاور جین لی معتقد است که کسب و کار در چین در حال بازاریابی مبتنی بر لبنی مکمل در راه بزرگ در پی COVID-19. “بسیاری از این محصولات وارد شده از طریق کانال های قانونی به همین دلیل است که آنها قادر به تحت فشار قرار دادند از طریق مادر و نوزاد فروشگاه… این قرارداد تولید کنندگان با استفاده از یک راه گریز قانونی که اجازه می دهد تا آنها را برای طبقه بندی و صادرات این محصولات به عنوان به طور منظم پودر شیر یا حاوی پودر شیر یا نوشیدنی نوشیدنی در نظر گرفته شده برای مصرف عمومی آن است که بسیار آگاهانه راه اجتناب از تست های سخت و برچسب مورد نیاز برای نوزاد مواد غذایی,” او گفت: به آسیا یکی.

ماه گذشته مقامات چینی ترک خورده را در یک جدید مبتنی بر پروتئین پودر شیر نوشیدنی است که تبدیل شدن به محبوب در استان هونان. این محصول پیدا شد حاوی مواد شیمیایی مضر. شرکت استرالیایی Jatenergy دیدم رکورد درآمد در ماه های فوریه و مارس به دلیل افزایش فروش خود لاکتوفرين محصولات در چین است. آنها اعتراف کرد که مقامات چینی اجازه نوزادان به مصرف لاکتوفرين اگر آن را فرآوری شده در شیر خشک نوزاد فرمول.

جهانی پودر شیر در بازار

با توجه به گزارش های متفقین تحقیقات بازار جهانی شیر در بازار است که انتظار می رود به ارزش US$38.08 میلیارد دلار تا سال 2025 مشکلات ناسازگار بودن نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) از 4.4 درصد بین 2018 و سال 2025 است. تعداد فروش برای سال 2017 در ایستاده بود US$27.78 میلیارد دلار است. این گزارش به نقل از افزایش استفاده از پودر شیر در نوزاد مواد غذایی به عنوان یکی از رانندگان که در حال هل دادن به جلو در بازار است.

پودر شیر کامل است که انتظار می رود برای جلب بیشترین سهم از بازار با توجه به آن که طبیعی ترین شکل شیر. اما از آن خواهد شد پودر شیر خامه گرفته که ثبت سریع ترین نرخ رشد سالانه 5.3 درصد است. منطقه آسیا و اقیانوس آرام باقی خواهد ماند غالب بازار با توجه به رشد تقاضا برای محصولات لبنی از رو به رشد طبقه کارگر جمعیت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

راهنمایی سریع برای مدیریت استرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>