AP واقعیت بررسی: در واقع 20 درصد از ما در زندگی یک ویروس نقطه داغ

توسط امید ین

واشنگتن (AP) — آن بوده است مکرر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقطه صحبت های اخیر سنبله در COVID-19 عفونت: نگران نباشید فقط بریدن از ایالات متحده شهرستانهای استان است که بیشتر در معرض خطر است.

در ارائه این اطمینان معاون رئیس جمهور مایک پنس و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر باید گفت که تنها 3% یا 4% از شهرستانهای استان در کشور شاهد افزایش موارد است. تمرکز بر روی “نشانه های دلگرم کننده,” پنس گفته سناتور هفته گذشته است.

اما آنها و دیگر مقامات دولت skirting یک واقعیت کلیدی: بیش از 20 درصد از آمریکایی ها زندگی می کنند و در آن تعداد نسبتا کمی از شهرستانهای استان است.

کاخ سفید بارها ذکر شده پایین شهرستان شمارش و پنس مجددا به نقطه در یک مصاحبه تلویزیونی در روز یکشنبه ، او استدلال کرد که نه دولت فدرال باید منجر با بازگشایی دستورالعمل به دلیل شیوع ویروس اتفاق می افتد و در مورد “4 درصد از تمام استان ها در این کشور است.”

آذر اظهار جمعه تنها 3 درصد از شهرستانهای نمایندگی از “نقاط داغ” که “بسیار مورد.”

تاکید بر یک درصد از شهرستانهای باعث می شود برای یک تصویر گمراه کننده از virus تهدید.

کاخ سفید ارائه شده آسوشیتد پرس با لیست کامل از ایالات متحده شهرستانهای استان که گزارش شده را افزایش می دهد در COVID-19 مورد از جمعه. آن را نشان داد 137 از 3,142 شهرستان در ایالات متحده آمریکا که تحت بالاتر هشدار — در واقع حدود 4% در زمان.

اما اندازه گیری شده توسط جمعیت آن استان ها نشان دهنده بسیار عالی به اشتراک گذاری بیش از 1 در 5 نفر در ایالات متحده آمریکا

در مجموع وجود دارد 68.3 میلیون نفر زندگی می کنند در آن 137 شهرستان وجود دارد در حالی که یک از 322.9 میلیون. این بدان معناست که 21.1 درصد از ساکنان ایالات متحده در واقع زندگی می کنند در یک ویروس “نقطه داغ.”

در هفته های اخیر ایالات متحده وارد مرحله جدید و خطرناکی از coronavirus با خورشید کمربند متحده نشان دادن هزاران نفر از موارد جدید در روز. تگزاس و فلوریدا معکوس البته در بخش هایی از خود را بازگشایی و پایین بر روی کلمپ میله هفته گذشته روزانه تعداد تایید عفونت در ایالات متحده رسید به اوج تمام وقت.

صحبت در مورد کوروناویروس تهدید جمعه کاخ سفید هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx توضیح داد که شهرستانهای کوچک و بزرگ در حال پیگیری توسط کاخ سفید نیروی کار و این که هر کسی در زندگی یک ویروس نقطه داغ باید اقدامات احتیاطی لازم از جمله اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

با استناد به را افزایش می دهد به خصوص در زیر 40 گروه سنی Birx تاکید کرد که مقدار تست بیشتر مورد نیاز است چرا که این گروه سنی به احتمال زیاد به کامپیوتر بدون نشان دادن علائم و به “گسترش این ویروس بدون اطلاع آنها.”

جمعیت ارقام هر دو شهرستان در سطح ملی و آمده از این سرشماری را در جامعه آمریکا بررسی پنج سال برآورد 2018, آخرین فیلم های موجود.

___

آسوشیتد پرس نویسنده نیکی فرستر کمک به این گزارش از نیویورک است.

___

یادداشت سردبیر — نگاهی به صحت ادعا توسط چهره های سیاسی.

___

پیدا کردن AP واقع چک در http://apnews.com/APFactCheck

Follow @APFactCheck در توییتر https://twitter.com/APFactCheck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>