گیج کننده تابستان برای نسکار نورد پس از تاریخی Pocono آخر هفته


 Denny Hamlin capped off what became an unprecedented single-day NASCAR tripleheader with a victory on Sunday at Pocono Raceway. Matt Slocum | AP photo

دنی Hamlin خاموش چه شد بی سابقه ای تک روز نسکار tripleheader با پیروزی در روز یکشنبه در Pocono Raceway.

مت Slocum | AP photo

<p>Kevin Harvick celebrates in the winners circle after winning Saturday at Pocono Raceway, the first race of the first Cup Series doubleheader in NASCAR history.</p> <p>Matt Slocum | AP photo</p>

کوین Hoffman جشن در دایره برندگان پس از پیروزی روز شنبه در Pocono Raceway اولین مسابقه از اولین سری جام doubleheader در نسکار تاریخ است.

مت Slocum | AP photo

<p>No fans were permitted to be in attendance, but this past weekend at Pocono Raceway still went into the history books.</p> <p>Matt Slocum | AP photo</p>

هیچ هواداران اجازه داده شد تا در حضور, اما این آخر هفته گذشته در Pocono Raceway هنوز هم رفت و به کتاب های تاریخ.

مت Slocum | AP photo

شارلوت, N. C. — یک چیز نسکار همیشه بدست راست است توانایی خود را به نگه داشتن چرخ چرخش. در بحران یا coronavirus نمایش می یابد راه خود را به یک مسیر مسابقه را نگه می دارد متصل کردن همراه است.

که هرگز شک و حداقل از سال 2001 زمانی که دیل Earnhardt کشته در یک تصادف در آخرین دامان دیتونا 500. بعد از هفت روز به یک تاری از غم و اندوه و خشم. در عین حال Earnhardt مراسم تشییع جنازه شد پنجشنبه و همه از آن ساخته شده به Rockingham در زمان برای تمرین جمعه.

تعیین نژاد شده است نسکار بزرگترین قدرت ترین و پر سر و صدا از بار و که قطعا شامل چند هفته گذشته.

درب گاراژ pulldown طناب از مد افتاده به عنوان یک طناب دار داشت در گاراژ غرفه بابا والاس در آلاباما Superspeedway در آلاباما. اف بی آی و تعیین آن را به حال شده است وجود دارد از اکتبر گذشته و والاس — که دو هفته زودتر کمک prod نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن مسابقات بود و نه هدف از یک جنایت نفرت. هنوز توجه بود غیر منتظره خودنمایی میکند — برای والاس برای نسکار و برای طرفداران که احساس آنها در حال دفاع از میراث جنوبی پرچم و تمام.

بنابراین نسکار شتافت. توسط دوشنبه, کامل هفت روز پس از نسکار ایستاده بود در حمایت پشت والاس در طول سرود ملی در آلاباما سه فنجان سری مسابقات شده بود به پایان رسید. مکالمه نقل مکان کرد و دور از طناب دار ممنوعیت و برابری نژادی — برای بهتر و بدتر است.

وجود دارد پچ پچ در مورد نسکار بی سابقه tripleheader در Pocono بیش از آخر هفته که دیدم سری جام اجرای متوالی امتیاز-پرداخت نژادها. کوین Hoffman و دنی Hamlin رفت 1-2 در اولین مسابقه پس از آن حرف سفارش یکشنبه در آنچه که می تواند یک پیش نمایش از تکان دهنده قهرمانی نبرد.

Hoffman, نقاط رهبر و Hamlin این دیتونا 500 برنده هفت ترکیب پیروزی از طریق 15 نژادها و هر دو نقش مهمی در نسکار بقا در طول بیماری همه گیر. Hamlin بود یک بازیکن کلیدی در iRacing شوق در نسکار 10-هفته خاموش شدن و خستگی ناپذیر باقی مانده جلو و مرکز ، Hoffman از سر یک رادیو ملی نشان می دهد در حالی که نمایندگی خود را به عنوان یک سری قهرمان.

هر دو می تواند احساس تلفات از این درهم و برهم فصل است که در آن نسکار شد یکی از مهم ورزشی لیگ برای بازگشت به رقابت. روال شده است و طرح میتوانست جایگزین دیوانه وار یک فصل از یک روز را نشان می دهد تا حد زیادی بدون طرفداران — بدون اعمال هیچ مقدماتی و نه باران قطع شده و نژادها و همه در سایه طناب دار حادثه در آلاباما.

“این یک زمان منحصر به فرد,” Hamlin گفت. “همه چیز فقط متفاوت است. این راهی است که ما کار ما هفته, تعطیلات آخر هفته همه چیز در حال حاضر متفاوت است. شما در حال تلاش برای انطباق با آن است. پس ما باید همه چیز را در رفتن با جورج فلوید. که موجب مکالمات و تظاهرات. ما تا به حال از این حادثه ما فکر این حادثه با بابا.

“من فقط می خواهم برای رسیدن به مسابقه و صحبت کردن در مورد, مسابقه,” او گفت:. “این مشکل از ما بخواهید قادر به compartmentalize همه این مسائل است. ما رانندگان ماشین مسابقه. از ما بخواهید ما موضع در مسائل عمومی و چیزهایی مثل این که ما همیشه که در آن خوب است. ما نمی همیشه درست می گویند.”

کمتر از سه ماه پیش star driver Kyle Larson با استفاده از N-word در طول یک iRacing رویداد. او معلق توسط نسکار از دست رفته و کار خود را با تیم خود است و در حال حاضر racking تا برنده در ماشین با حداکثر سرعت دویدن آهنگ. به نظر می رسد که از مدتها پیش در حال حاضر, اما آن را یکی دیگر از جنجال در یک رشته از آنها را.

آیا گفتگو در مورد مسابقه محو? هیچ کس مطمئن است درست مثل هیچ کس مطمئن است که آیا یک ضامن خواهد گام برای والاس با کمبود بودجه روبرو Richard Petty موتورسواری تیم.

در هر صورت نسکار را فقط نگه داشتن در حال حرکت به Indianapolis Motor Speedway آخر این هفته برای اولین دیگر: گیج کننده تغییر زمان مسابقه به معنی نسکار و IndyCar خواهد شد به اشتراک گذاری این تسهیلات برای اولین doubleheader های کشور دو تا از بزرگترین مسابقه اتومبیل رانی سری.

Hoffman که در سال 2001 رفت از Busch سری راننده به Earnhardt جایگزینی یک شبه هرگز نبوده است بخشی از نسکار را بدون توقف عمل خرد کردن یا اسیاب. شاید در زمان خود اذیت او را فرسوده او حتی او را عصبانی ساخته شده. در حال حاضر قادر به مسابقه یک هدیه نمی شود جنبهی.

“من فکر می کنم مسابقات ما تا به حال یک تاثیر مثبت در موتورسواری جامعه در هر هفته. این بود که ما 11th نژاد پس ما آمده ایم پشت” Hoffman گفت. “صنعت ما فقط انجام یک کار بزرگ واقعا رهبر در تلاش برای کمک به ورزش های دیگر کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به عقب بر گردیم در مسیر.”

رفتن مسابقه چه نسکار می کند بهترین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر