آسیایی مصرف لوبیا قرمز به عنوان غذا و دارو. حاوی 21-23 درصد پروتئین 0.3 درصد و 65 درصد کربوهیدرات و لوبیا قرمز در نظر گرفته خفیف, مواد غذایی با طعم شیرین و کمی اسیدی طعم و مزه. می توانید آنها را تغذیه و تقویت می کند به خصوص طحال و معده می شود ادرار آور و از بین بردن بیش از حد آب پاک کردن چرک و ترویج شیر جریان برای مادران است. آنها اغلب استفاده می شود برای راحتی شیرین, سوپ و پوره فرم پر کردن برای دسر.

خوبی از لوبیا قرمز

بزرگ پزشک Li Shizhen از سلسله مینگ به نام لوبیا قرمز “در دره قلب” در ستایش از مزایای آن به ارگان. آن است که از نظر بالینی ثابت شده است که لوبیا قرمز می تواند به بهبود قلب و خون بیماری خود را با درشت فیبر و کمک به آنها در کاهش چربی خون, سطح, کاهش فشار خون و بهبود عملکرد قلب. آهن محتوای تسهیل ساخت سلول های قرمز خون و جریان قوی تر است که می تواند کمک به نگه داشتن اندام خود را گرم در ماه های سرد سال.

قوی طحال و معده می تواند کمک به جذب بهتر. کسانی که با ضعف هضم غذا خوردن باید بیشتر لوبیا قرمز در پاییز و زمستان.

با توجه به طب سنتی چینی بیش از حد آب در بدن مانع خون و جریان انرژی. محتوای ویتامین B کمپلکس آهن و پروتئین و چربی و قند و کلسیم و فسفر و نیاسین در لوبیا قرمز در خدمت به روشن دور حرارتی, ترویج, ادرار, از بین بردن آب اضافی و سم زدایی بدن است.

Containing 21-23 percent protein, 0.3 percent fat, and 65 percent carbohydrates, red beans are considered mild food with a sweet and slightly acidic taste. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

حاوی 21-23 درصد پروتئین 0.3 درصد و 65 درصد کربوهیدرات و لوبیا قرمز در نظر گرفته خفیف, مواد غذایی با طعم شیرین و کمی اسیدی طعم و مزه. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

و همچنین پتاسیم و لوبیا قرمز را ماده موثره است که به شدت مدر. تورم صورت و پا ناشی از بری بری و یا ناشی از یک مشکل کلیوی می تواند تا حد زیادی بهبود یافته است.

لوبیا قرمز و عناب سوپ

مواد لازم: 100 گرم لوبیا قرمز, قطعه 10 از عناب, 1.5 لیتر آب

روش: شستشو لوبیا قرمز. خیس خوردن در آب به مدت 30 دقیقه. شستشو بود jujubes و اضافه کردن آنها به آب است. همه را به جوش. به نوبه خود به پایین گرما و بجوش و خروش آمدن تا لوبیا قرمز پخته شده و آماده خوردن است.

لوبیا قرمز و زمستان سوپ خربزه

مواد لازم: 200 گرم لوبیا قرمز 100 گرم زمستان خربزه خرج کردن از نمک

روش: خیس کردن لوبیا قرمز نیم ساعت. تاس زمستان خربزه. قرار دادن هر دو لوبیا قرمز و زمستان خربزه به 1 لیتر آب و به جوش بیاورید. کوک برای حدود 30 دقیقه تا لوبیا پخته شده. خاموش کردن و اجازه دهید برای نشستن 10 دقیقه. اضافه کردن کمی نمک و خدمت می کنند.

ترجمه شده توسط سیسیلیا و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه برای پیدا کردن دوستان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de