خرده فروشی به راه راست


 By Alfred Casale To Your Health

توسط آلفرد Casale

به سلامت شما

پس از یک اقامت طولانی در خانه ترتیب و مرحله به مرحله بازگشایی جامعه پیدا کنیم و ما شهرستان در پنسیلوانیا “سبز فاز” که به معنی کسب و کار باز دوباره و مردمی در حال رفتن به کار.

و آن را OK به احساس کمی احساس آرامش به شما به عنوان بازگشت به کار خود و حمایت از کسب و کارهای محلی اما این حس امداد باید ترجمه را به بی دقتی وقتی که می آید به ایمن ماندن.

همه چیز قطعا بهتر است در اینجا از آن بوده است اما نمی شود فریب خورده, SARS-CoV-2 ویروس و COVID-19 بیماری است که باعث می شود هنوز هم در جوامع ما و مردم هنوز هم گرفتن بیمار در حال بستری در Icu و در حال مرگ.

اگر ما در حال یادگیری هر چیزی از افزایش تعداد COVID-19 موارد در کشورهای دیگر این است که بازگشایی جوامع بدون سخت کوش به رسمیت شناختن پوشش فاصله فیزیکی و تنفسی و بهداشت احتیاطی پتانسیل قابل توجهی ایجاد خوشه در رمان coronavirus فعالیت است.

بنابراین زمانی که شما در خارج از خانه به یاد داشته باشید:

· پوشیدن ماسک

· حفظ فاصله فیزیکی از حداقل شش فوت از دیگران

· تمرین خوب تنفسی بهداشت با شستن دست به طور منظم و یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60 درصد الکل پوشش دهان و بینی در هنگام سرفه یا عطسه و خودداری از دست زدن به صورت

آن را نیز ایده خوبی است برای جلوگیری از از دست دادن در حال حاضر. من می دانم آن را وسوسه انگیز می خواهید به آغوش یک دوست و یا یک دوست پس از مدت زمان طولانی از دیدن نیست که فرد اما پستال کسی که بدون تماس فیزیکی و تمرین خوبی است تا ما با اعتماد به نفس از گسترش ویروس تحت کنترل است.

هنگام ورود به محل رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی به دنبال علامت های که به یاد کارکنان و مشتریان از اقدامات احتیاطی.

برخی از موسسات را نشانه ای برای برقراری ارتباط است که پوشش یا مورد نیاز برای خدمات و یا حداقل توصیه می شود. آنها همچنین ممکن است نشانه گذاری در روی زمین را به نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا در مناطق که در آن جماعت است که به احتمال زیاد مانند ثبت پول نقد و خدمات به مشتریان شمارنده. وجدان کسب و کار ممکن است حتی صفحه نمایش طبقه علامت نشان می دهد یکی از راه جریان ترافیک در راهرو.

اما اگر شما راه رفتن را به یک محل و شما نمی بینید هر دستورالعمل های ارسال شده و یا اگر آن را به نظر نمی آید مانند اقدامات ایمنی هستند که به رسمیت شناخته شده و اجازه نمی دهد خودتان را به توسعه یک از امنیت کاذب.

پوشیدن ماسک خود را حتی زمانی که دیگران نمی شوند. این یک ناراحتی جزئی به نگه داشتن یکی دیگر امن است. و لطفا آن را می پوشند به دقت … پوشش دهان و بینی خود را مهر و موم لبه ها و اطراف بینی خود را به خوبی. ماسک کمک به جلوگیری از بازدم نفس و بخار آن را حمل از وارد شدن به هوا در اطراف شما … و من قول می دهم تمام این گفتگوی بورسی مورد ماسک صدمه زدن به کاهش سطح اکسیژن و افزایش استنشاق دی اکسید کربن اشتباه است. فولاد تیم پوشند و حتی بیشتر محدود ماسک برای ساعت بر ساعت, سال پس از سال با هیچ عوارض بیماری.

حفظ فاصله فیزیکی از دیگران است. با احتیاط از حالات که در آن مردم جمع در اعداد بزرگ به خصوص اگر فضا محدود است. شما لازم نیست به یک متخصص پزشکی در یک نگاه وضعیت و تحقق آن را امن نیست و اگر شما احساس می کنید نا امن و یا ناراحت کننده آن را OK به راه رفتن دور.

یک مثال خوب است در محل کار آسانسور. اگر درب آسانسور باز می شود و در حال حاضر وجود دارد چند نفر, روش سوارکاری منتظر آسانسور.

آگاهی از توصیه می شود اقدامات احتیاطی در خود شهرستان و منطقه و به دنبال این دستورالعمل ها حتی زمانی که دیگران در اطراف شما نیست. این اقدامات احتیاطی شده است ما بهترین دفاع در برابر گسترش COVID-19 و تا زمانی که زنده واکسن توسعه داده شده است آنها را ادامه خواهد داد به ما بهترین دفاع است.

ماندن هوشیار با ایمنی حتی به عنوان ما به “سبز” خواهد بود حیاتی برای کاهش گسترش رمان coronavirus و همچنین نگه داشتن جامعه ما باز است. پس از همه, تنها راه ما می توانید بیرون بروید و ما حمایت کسب و کارهای محلی است که اگر ما سالم هستند به عنوان یک جامعه و ما را COVID-19 به حداقل برساند.

دکتر آلفرد Casale یک جراح قلب است و افسر ارشد پزشکی برای خدمات جراحی برای Geisinger و صندلی از Geisinger قلب موسسه. خوانندگان ممکن است نوشتن به او را از طریق [email protected] برای کسب اطلاعات در مورد درمان های جایگزین برای فیبریلاسیون دهلیزی بازدید https://geisinger.cc/2wLkTJz

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>