Extraditing Hongkongers به سرزمین اصلی چین

در ماه مه دولت چین با تصویب این پیشنهاد برای پیاده سازی یک امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است. پکن می خواهد به هدف قرار دادن افرادی که درگیر در فعالیت هایی مانند ترویج دموکراسی و آزادی بیان و غیره با اتهام تجزیه طلبی و تروریسم براندازی ، و در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر پکن حتی قادر به دریافت Hongkongers تحویل به سرزمین اصلی است.

استرداد به چین

یک مقام ارشد چین به تازگی اعلام کرد که پکن خواهد قدرت صلاحیت بیش از برخی از تخلفات انجام شده در هنگ کنگ است که “به طور جدی به مخاطره می اندازد امنیت ملی است.” این حق اعمال خواهد شد در “تعداد بسیار کمی از موارد” و در “شرایط بسیار خاص.” سر از چین در هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور نیز علنا اعلام کرد که امنیت ملی را قانون دارای اختیارات کامل هنگ کنگ به این معنی است که هیچ قانون از شهرستان قادر خواهد بود برای به چالش کشیدن آن است.

رسمی در ابتدا ادعا کرد که قانون جدید را به رژیم کمونیستی قضایی و اجرای قدرت در هنگ کنگ است. زمانی که بیانیه رسمی از سخنرانی او را منتشر کلمات مرتبط با قضائيه وجود ندارد. Tam یی چانگ هنگ کنگ تنها نماینده چین بالا مقننه نشان داد آنچه امنیت ملی قانون به معنی هنگ Kongers — اگر کمونیست چین و دولت آن را لازم بداند Hongkongers می تواند از تحویل به سرزمین اصلی به خصوص در مواردی که شامل دخالت خارجی.

(Image: Screenshot / YouTube)

Hongkongers می تواند از تحویل به سرزمین اصلی به خصوص در مواردی که شامل دخالت خارجی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

Michael Davis جهانی همکار در مرکز بین المللی وودرو ویلسون اشاره کرد که اظهارات مقامات یک ماده از نگرانی. “قرار دادن هنگ کنگ موارد مربوط به اتهام امنیت ملی نقض حقوق بشر در سرزمین اصلی دادگاه یک فاجعه خواهد بود… شما که احتمالا نمی دانید که اگر حمایت خود را از جمله در یک مورد نادر’ تا زمانی که شما بودند بريدن در سراسر مرز به محاکمه. این نوع از ایده تضعیف حاکمیت قانون” او گفت: به نگهبان.

در حال حاضر هنگ کنگ دادگاه باید قدرت به مسابقه قوانین مغایر با قانون اساسی. در مقابل دادگاه در سرزمین اصلی را ندارد این قدرت. و در سرزمین اصلی نظام حقوقی نیز اجازه می دهد تا مقامات برای بازداشت افراد تا 6 ماه قبل از هر گونه محاکمه با بازداشت فرد قطع از عزیزان خود را و وکلا. اگر امنیت ملی می شود, فعال, Hongkongers دستگیر و تحت قانون نیز ممکن است موضوع را به چنین موقعیت های نفرت انگیز.

سازمان عفو بین الملل نامیده امنیت ملی قانون “ویرانگر حمله به حقوق بشر” و خواسته است پکن به پیاده سازی آن. این سازمان هشدار داد که سرزمین اصلی سازمان های امنیتی خواهد راه اندازی شعبه در هنگ کنگ و هدف قرار دادن سازمان های غیر دولتی و فعالان برای بازداشت های خودسرانه و شکنجه. G7 سازمان ملل نیز خواهان لغو این قانون و خواسته پکن به تجدید نظر در تصمیم خود. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اظهار داشت که راه امریکا رفتار هنگ کنگ در آینده بستگی دارد که آیا این شهر باقی مانده است مستقل یک یا فقط یکی دیگر از چینی شهر تحت کنترل رژیم کمونیستی.

(Image: The White House / CC0 1.0)

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اظهار داشت که درمان هنگ کنگ دریافت از امریکا بستگی دارد که آیا یا نه این شهرستان باقی مانده است مستقل. (تصویر: کاخ سفید / CC0 1.0)

تحمیل چینی سرود

در اوایل ماه ژوئن از هنگ کنگ به تصویب لایحه جنجالی که باعث می شود هر گونه عمل می کنند که defames چینی سرود ملی جرم است. افرادی که توهین سرود جریمه خواهد شد HK$50,000 (approx. US$6,380) یا باید به خدمت زندان تا سه سال است. این لایحه تصویب شد و در ژوئن 4هفتماز 31st سالگرد قتل عام میدان تیان آن من.

این شهر وزارت آموزش و پرورش دستور داده تا مدارس به نمایش پرچم ملی در محل خود را به عنوان به خوبی به عنوان آواز خواندن چینی سرود ملی در جشن روز مانند سال جدید, روز ملی, روز, مراسم فارغ التحصیلی و غیره. اگر دانش آموزان و یا معلمان به بی احترامی به سرود مدرسه مقامات ملزم به اطلاع رسانی پلیس.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چینی مدافع حقوق بشر محکوم به 4 سال زندان در راز دادگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>