سابق مدیر عامل گوگل انتقاد Huawei برای ارسال اطلاعات به دولت چین

اریک اشمیت مدیر عامل سابق گوگل را متهم کرد که شرکت چینی هواوی از یک ملی خطر با توجه به آن عمل مسیریابی شبکه اطلاعات به پکن. هر چند اشمیت مطمئن نیست دقیقا چگونه این فرآیند انجام شده است او با اعتماد به نفس است که آن را در واقع اتفاق می افتد و که این شرکت یک خطر امنیتی برای جهان است.

Huawei خطر

به گفته اشمیت, Huawei یک چالش بزرگ برای دولت ایالات متحده. این شرکت چینی است که در اصل در حال توسعه یک محصول بهتر از آن رقبای جهانی. به عنوان مثل اگر Huawei شد برای موفقیت در تسلط بر 5G بازار این امر به طور طبیعی گسترش نفوذ چینی رژیم کمونیستی به هر بخشی از جهان است. از این رو ضروری است که Huawei رشد خنثی می شود. اشمیت می خواهد امریکا را برای رقابت و ایجاد یک محصول بهتر از آنچه Huawei ارائه به بازار است. او همچنین هشدار کم بها دادن به چین قابلیت برای نوآوری است.

“من انجام داده اند تعصبات در مورد چین در سال کار با آنها و… است که آنها بسیار خوب در کپی کردن همه چیز است که آنها بسیار خوب در سازماندهی چیزهایی که آنها پرتاب تعداد زیادی از مردم در آن است. اما آنها در حال رفتن به انجام هر کاری جدید است. آنها بسیار خوب در سرقت اگر شما مسائل ما. کسانی که تعصبات نیاز به پرتاب کردن… چینی ها فقط به عنوان خوب و شاید بهتر است در زمینه های کلیدی از پژوهش و نوآوری به عنوان غرب,” او گفت: “همانطور که توسط سی.

اشمیت اشاره می کند که چینی ها در حال پرتاب پول به تکنولوژی در راه های مختلف از غرب از طریق دولت به کارگردانی سرمایه گذاری است. اما او باور نمی کند که این یک گزینه بهتر از بازار آزاد ، او می خواهد دولت آمریکا به طور کامل آماده کشور را در چینی tech تهدید. این را می توان با اطمینان بیشتری جامع همکاری بین دولت و بخش خصوصی و دانشگاه در حالی که همچنین مطمئن شوید که ایالات متحده در حفظ توانایی خود را برای استخدام بهترین استعداد از سراسر جهان است. او در می یابد این واقعیت است که اکثر مردم ترجیح می دهند برای زندگی و کار در دموکراتیک غرب به جای کمونیست چین به همراه بزرگ.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

ایالات متحده باید همچنان برای جذب بهترین استعدادها از سراسر جهان به ماندن بگیرید پیش از چین است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

Huawei گزارشی در اشمیت گفته است او را متهم به همکاری با دولت آمریکا و اظهارات نادرست حمایت هیچ مدرکی وجود ندارد. در حال حاضر اشمیت با این نسخهها کار به عنوان رئیس پنتاگون دفاع نوآوری هیئت مدیره. فقط کار برای دولت آمریکا نیست رد صلاحیت اشمیت علیه Huawei. دولت چین مقررات که حکم شرکت دست داده به دولت که پس از درخواست. حتی یک شرکت به عنوان معروف به عنوان Huawei نمی تواند دور زدن این قانون است. به عنوان مثل هواوی ادعا می کنند که آن را نمی کند دست داده به پکن هیچ پایه و اساسی در واقعیت است.

هند ممنوعیت

هواوی نیز در مواجهه با مشکل در هند یکی از بزرگترین بازارهای مخابراتی در جهان است. دولت هند ظاهرا بلوک دولتی مخابرات و خصوصی بازیکنان از استفاده از هر گونه تجهیزات مخابراتی از شرکت های چینی از جمله از Huawei و ZTE. این تصمیم پس از هند و چین نیروهای تا به حال یک درگیری خونین در مرز که در سمت چپ متعدد سربازان از هر دو طرف کشته شدند. ارتش چین تلاش برای جلوگیری از یک پروژه زیرساخت و حمله نیروهای هندی. خشمگین هندی شهروندان درخواست شده است دولت برای جلوگیری از هر گونه کسب و کار و یا سرمایه گذاری وابسته به چین است.

(Image: Screenshot / YouTube)

دولت هند مسدود دولتی و خصوصی مخابراتی در کشور با استفاده از تجهیزات از شرکت های چینی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

فعلی سالانه بازار مخابرات هند تجهیزات در حدود US$1.58 میلیارد دلار با شرکت های چینی حدود یک چهارم از بازار است. هند یکی از پیشرو شرکت مخابرات اپراتورهای Jio است که گفته می شود در حال آماده شدن برای آزمون کاملا بومی 5G شبکه سیستم. Jio منادی یک انقلاب اینترنتی در کشور چند سال قبل با معرفی یکی از ارزان ترین 4G طرح اینترنت در جهان است. متعلق به میلیاردر Mukesh Ambani, Jio است به دنبال تکرار موفقیت خود در 5G را به عنوان به خوبی. اگر همه می رود و این شرکت نیز ممکن است چالش Huawei در بازارهای بین المللی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

هند به دنبال به لحاظ اقتصادی تنبیه کردن چین زیر مرز برخورد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>