پایان Gravy Train برای CCP مقامات به عنوان دارایی های خارج از کشور را هدف قرار داده و

در 10 ژوئن جمهوریخواه کمیته مطالعه (RSC) متشکل از 150 نفر از ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان منتشر شد گزارش استراتژی امنیت ملی که شامل سخت ترین تحریم ها تا کنون پیشنهاد شده توسط کنگره علیه حزب کمونیست چین (CCP).

این گزارش توصیه می کند جامع تحریم ویزا برای ارشد مقامات چینی و خانواده خود را متشکل از 25 نفر از اعضای مرکزی دفتر سیاسی, 205 اعضای کامل و 171 جایگزین اعضای کمیته مرکزی و تمام 2,280 نمایندگان از 19th کنگره ملی CCP.

آمریکا تحریم CCP مقامات شروع به نیش می زنند و اثر را به عنوان دارایی های خارج از کشور خود شده اند در معرض یکی پس از دیگری.

در ژوئن 16, هنگ کنگ و تایوانی رسانه ها منتشر شده یک لیست مفصل از دارایی های هان ژنگ معاون نخست وزیر شورای دولتی و یک دفتر سیاسی کمیته دائمی عضو CCP. هان ژنگ دارایی در ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و هنگ کنگ به میزان میلیاردها دلار آمریکا. هان ژنگ معشوقه و فرزند نامشروع هستند ساکن خارج از کشور است.

Han Zheng’s assets in the United States, Australia, New Zealand, and Hong Kong amount to billions of U.S Dollars. (Image: kremlin.ru via Wikimedia CC BY 4.0)

هان ژنگ دارایی در ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و هنگ کنگ به میزان میلیاردها دلار آمریکا. (تصویر: kremlin.ru از طریق ویکیمدیا CC BY 4.0)

اطلاعات مربوطه نشان داد که هان ژنگ معشوقه گائو Suqin متولد شد و در تاریخ 28 ژوئن سال 1978. او سابق کارکنان عضو شانگهای کمیته شهری ، خود را فرزند نامشروع هان Huaxi متولد شد و در نوامبر 12, 2005. گائو و کودک خود را نگه دارید و نیوزیلند اقامت دائم و زندگی در استرالیا برای مدت زمان طولانی. هان ژنگ همسر, Wan مینگ همچنین زندگی در استرالیا.

هان ژنگ دیگر کودک دختر, Han Xue به دنیا آمد و در 15 اکتبر سال 1986. او یک شهروند استرالیا و در حال حاضر کنترل از استرالیا شرکت تابعه از گرینلند ،

زودتر تایوانی سیاستمدار چن Zhaonan منتشر امضا مقاله گفت که هان ژنگ مخفی دارایی های خارج از کشور ممکن است به مقدار بیش US$3.5 میلیارد دلار است. وجود دارد یکی دیگر از مقام چینی وانگ یانگ عضو دفتر سیاسی کمیته دائمی CCP داشتن دارایی های ثابت و سپرده احتمالا بالغ بر چند میلیارد دلار است.

این مقاله همچنین نام یک لیست از بسیاری از عالی رتبه CCP مقامات و بستگان خود را در ایالات متحده با دارایی های که در حال حاضر ذکر شده در ایالات متحده آمریکا به عنوان بالقوه تشنج یا جریمه اقلام است. این لیست طبقه بندی شده به عنوان “سیاه و سفید مواد.” برآورد شده است که دارایی های خارج از کشور CCP مقامات مقدار به عنوان بالا به عنوان US$500 میلیارد دلار است.

The article also names a list of many high-ranking CCP officials and their relatives in the United States with assets that are now listed in the U.S. as potential seizure or forfeiture items. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

این مقاله همچنین نام یک لیست از بسیاری از عالی رتبه CCP مقامات و بستگان خود را در ایالات متحده با دارایی های که در حال حاضر ذکر شده در ایالات متحده آمریکا به عنوان بالقوه تشنج یا جریمه اقلام است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

ایالات متحده پورت اول از تماس به عنوان یک پناهگاه امن برای فاسد CCP مقامات. رسانه ها قبلا گزارش شده است که بیش از 7000 CCP مقامات فاسد در حال حاضر پنهان شده در ایالات متحده است. در اوایل سال 2010 یک استاد در مرکزی, پارتی مدرسه CCP نشان داد که 1.18 میلیون همسران و فرزندان مقامات چینی مستقر در خارج از کشور.

در اکتبر 3, 2018, هنگ کنگ رسانه ها نشان داد که بسیاری از مقامات ارشد نظامی و ژنرال حزب کمونیست چین باید مقادیر زیادی از منابع مالی در ایالات متحده است. برخی از کمونیست چین بزرگ “ببر” باید تریلیون دلار دارایی در ایالات متحده است. اعضای خانواده و همچنین مهاجرت به ایالات متحده با استفاده از طلاق به عنوان پوشش. تمام این دارایی ها ممکن است هدف دولت آمریکا برای جریمه و/یا تشنج.

غارت ثروت CCP مقامات منتقل شده به ایالات متحده در حال حاضر به فصل آمار و ارقام. جیانگ Zemin خانواده شناخته شده فاسد چینی ، آنها همچنین شناخته شده به عنوان “رهبران چین در فساد”. گزارش شده است که دارایی های خارج از کشور کنترل شده توسط جیانگ خانواده شامل, سهام, صندوق, بانک, اعتماد, انرژی, سهام, تکنولوژی, سهام, طلا, آتی, املاک و مستغلات در خارج از کشور, برگزاری, شرکت, شرکت های دریایی و غیره است.

این دارایی برگزار شده توسط جیانگ Zemin و نوه اش جیانگ Zhicheng از طرف جیانگ سازمان است. گزارشات اخیر نشان داد که مقدار کل پول و دارایی برگزار شده توسط جیانگ Zemin خانواده در خانه و خارج از کشور بیش از حد US$500 میلیارد دلار است. همه از این گسترده دارایی از غنائم و دستاوردهای ممکن است در حال حاضر ذکر شده به عنوان جریمه و تشنج موارد توسط دولت ایالات متحده.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

سابق مدیر عامل گوگل انتقاد Huawei برای ارسال اطلاعات به دولت چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>