ستون: نسکار, رول در, از طریق بحران و جنجال

توسط جینا سرخ کن

شارلوت N. C. (AP) — یک چیز نسکار همیشه بدست راست است توانایی خود را به نگه داشتن چرخ چرخش. در بحران یا coronavirus نمایش می یابد راه خود را به یک مسیر مسابقه را نگه می دارد متصل کردن همراه است.

که هرگز شک و حداقل از سال 2001 زمانی که دیل Earnhardt کشته در یک تصادف در آخرین دامان دیتونا 500. بعد از هفت روز به یک تاری از غم و اندوه و خشم. در عین حال Earnhardt مراسم تشییع جنازه شد پنجشنبه و همه از آن ساخته شده به Rockingham در زمان برای تمرین جمعه.

تعیین نژاد شده است نسکار بزرگترین قدرت ترین و پر سر و صدا از بار و که قطعا شامل چند هفته گذشته.

داشت در گاراژ غرفه بابا والاس در آلاباما Superspeedway در آلاباما. اف بی آی و تعیین آن را به حال شده است وجود دارد از اکتبر گذشته و والاس — که دو هفته زودتر کمک prod نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن مسابقات بود و نه هدف از یک جنایت نفرت. هنوز توجه بود غیر منتظره خودنمایی میکند — برای والاس برای نسکار و برای طرفداران که احساس آنها در حال دفاع از میراث جنوبی پرچم و تمام.

بنابراین نسکار شتافت. توسط دوشنبه, کامل هفت روز پس از طول سرود ملی در آلاباما سه فنجان سری مسابقات شده بود به پایان رسید. مکالمه نقل مکان کرد و دور از طناب دار ممنوعیت و برابری نژادی — برای بهتر و بدتر است.

وجود دارد پچ پچ در مورد نسکار در Pocono بیش از آخر هفته که دیدم سری جام اجرای متوالی امتیاز-پرداخت نژادها. کوین Hoffman و دنی Hamlin رفت 1-2 در اولین مسابقه پس از آن حرف سفارش یکشنبه در آنچه که می تواند یک پیش نمایش از تکان دهنده قهرمانی نبرد.

Hoffman, نقاط رهبر و Hamlin این دیتونا 500 برنده هفت ترکیب پیروزی از طریق 15 نژادها و هر دو نقش مهمی در نسکار بقا در طول بیماری همه گیر. Hamlin بود یک بازیکن کلیدی در iRacing شوق در نسکار 10-هفته خاموش شدن و خستگی ناپذیر باقی مانده جلو و مرکز ، Hoffman از سر یک رادیو ملی نشان می دهد در حالی که نمایندگی خود را به عنوان یک سری قهرمان.

هر دو می تواند احساس تلفات از این درهم و برهم فصل است که در آن نسکار شد یکی از مهم ورزشی لیگ برای بازگشت به رقابت. روال شده است و طرح میتوانست جایگزین دیوانه وار یک فصل از یک روز را نشان می دهد تا حد زیادی بدون طرفداران — بدون اعمال هیچ مقدماتی و نه باران قطع شده و نژادها و همه در سایه طناب دار حادثه در آلاباما.

“این یک زمان منحصر به فرد,” Hamlin گفت. “همه چیز فقط متفاوت است. این راهی است که ما کار ما هفته, تعطیلات آخر هفته همه چیز در حال حاضر متفاوت است. شما در حال تلاش برای انطباق با آن است. پس ما باید همه چیز را در رفتن با جورج فلوید. که موجب مکالمات و تظاهرات. ما تا به حال از این حادثه ما فکر این حادثه با بابا.

“من فقط می خواهم برای رسیدن به مسابقه و صحبت کردن در مورد, مسابقه,” او گفت:. “این مشکل از ما بخواهید قادر به compartmentalize همه این مسائل است. ما رانندگان ماشین مسابقه. از ما بخواهید ما موضع در مسائل عمومی و چیزهایی مثل این که ما همیشه که در آن خوب است. ما نمی همیشه درست می گویند.”

کمتر از سه ماه پیش star driver Kyle Larson با استفاده از N-word در طول یک iRacing رویداد. او معلق توسط نسکار از دست رفته و کار خود را با تیم خود است و در حال حاضر racking تا برنده در ماشین با حداکثر سرعت دویدن آهنگ. به نظر می رسد که از مدتها پیش در حال حاضر, اما آن را یکی دیگر از جنجال در یک رشته از آنها را.

آیا گفتگو در مورد مسابقه محو? هیچ کس مطمئن است درست مثل هیچ کس مطمئن است که آیا یک ضامن خواهد گام برای والاس با کمبود بودجه روبرو Richard Petty موتورسواری تیم.

در هر صورت نسکار را فقط نگه داشتن در حال حرکت به Indianapolis Motor Speedway آخر این هفته برای اولین دیگر: گیج کننده تغییر زمان مسابقه به معنی نسکار و IndyCar خواهد شد به اشتراک گذاری این تسهیلات برای اولین doubleheader های کشور دو تا از بزرگترین مسابقه اتومبیل رانی سری.

Hoffman که در سال 2001 رفت از Busch سری راننده به Earnhardt جایگزینی یک شبه هرگز نبوده است بخشی از نسکار را بدون توقف عمل خرد کردن یا اسیاب. شاید در زمان خود اذیت او را فرسوده او حتی او را عصبانی ساخته شده. در حال حاضر قادر به مسابقه یک هدیه نمی شود جنبهی.

“من فکر می کنم مسابقات ما تا به حال یک تاثیر مثبت در موتورسواری جامعه در هر هفته. این بود که ما 11th نژاد پس ما آمده ایم پشت” Hoffman گفت. “صنعت ما فقط انجام یک کار بزرگ واقعا رهبر در تلاش برای کمک به ورزش های دیگر کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به عقب بر گردیم در مسیر.”

رفتن مسابقه چه نسکار می کند بهترین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

AP واقعیت بررسی: در واقع 20 درصد از ما در زندگی یک ویروس نقطه داغ

شانسی

توسط امید ین واشنگتن (AP) — آن بوده است مکرر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقطه صحبت های اخیر سنبله در COVID-19 عفونت: نگران نباشید فقط بریدن از ایالات متحده شهرستانهای استان است که بیشتر در معرض خطر است. در ارائه این اطمینان معاون رئیس جمهور مایک پنس و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex […]

Read More

LeBron James می گوید جورج فلوید مرگ به این دلیل بود Kaepernick زانو

شانسی

LeBron James در اینجا دیده می شود و چند تن از مشاهیر پیوست کر معترضان خواستار اجرای عدالت در مرگ جورج فلوید. فایل AP photo LeBron James و چند تن از مشاهیر پیوست کر معترضان خواستار اجرای عدالت در مرگ جورج فلوید. NBA superstar نوشته شده side-by-side عکس از فلوید با یک افسر را به […]

Read More

پنسیلوانیا می بیند افزایش به تازگی تایید موارد COVID-19

شانسی

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا است که با دیدن یک چشم انداز مثبت در تعداد تایید موارد جدید COVID-19 بیش از سه ماه پس از همه گیر برای اولین بار شروع به گسترش در دولت است. وزارت بهداشت و درمان گفت: روز شنبه وجود دارد 579 جدید موارد مثبت و 39 مرگ و میر. دولت […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول