دهلی نو (AP) — هند گزارش جدید رکورد روزانه حدود 20,000 عفونت های جدید به عنوان چندین ایالت هند, reimpose جزئی یا کامل مستندات برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

هند در وزارت بهداشت ثبت شده 548,318 COVID-19 کل مواردی که از دوشنبه یک پرش از نزدیک به 100,000 نفر در یک هفته در جهان چهارم-بدترین آسیب دیده کشور پس از ایالات متحده, برزیل و روسیه است. هند تلفات رسیده است 16,475 در حالی که 321,723 بیماران بهبود از این بیماری است.

پایتخت منطقه از شمال شرقی ایالت آسام در مرز بنگلادش است reimposed کامل مستند تا جولای 12 زیر سنبله در موارد. یکی دیگر از مرز ایالت بنگال غربی یافته lockdown تا ژوئیه 31.

اما در هند را بدترین آسیب دیده ایالت ماهاراشترا که شامل هند سرمایه مالی بمبئی و دهلی به فدرال پایتخت دهلی نو بسیاری از کشور مستند محدودیت شده اند کاسته, با, رستوران ها, مراکز خرید و پارک بازگشایی و اتوبوس های عمومی و مشترک-سوار خدمات به عقب در جاده ها.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— طرفداران کره جنوبی pro ورزش ممکن است نیاز به پوشیدن ماسک و دلسرد از فریاد و یا خوردن مواد غذایی که آنها احتمالا بازگشت به غرفه در هفته های آینده. Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: چنین اقداماتی بودند که مورد بحث به عنوان مقامات بهداشتی و ورزشی وزارت, نقشه طرح برای تماشاگران برای بازگشت به ورزش است. این برنامه می تواند به عنوان اعلام کرد این هفته است. Jeong گفت: از آن خواهد شد بسیار مهم برای لیگ برای به اجرا درآوردن فاصله بین طرفداران. محدودیت در حضور و غیاب می توان کاسته به عنوان کشور anti-virus تلاش و پیشرفت است. کره جنوبی به کره حرفه ای بیس بال و فوتبال لیگ بازگشت و به عمل در ماه مه بدون تماشاگر. بحث بر سر طرفداران بازگشت آمده است با وجود ظهور مجدد این ویروس در سئول در منطقه است. کره جنوبی روز دوشنبه گزارش 42 عفونت های جدید و مقامات با توجه به قوی تر اجتماعی محدودیت اگر اگر این بیماری همچنان به رشد.

— مقامات فیلیپین می گویند مقامات در مرکزی ایجاد کرد ممکن است به صورت کیفری یا اداری شکایت برای اجازه دادن به یک خیابان رژه و رقص با وجود سخت coronavirus مستند. شهردار ادگار Labella سبو شهرستان گفت: مسئولان از Basak روستا دستور داده شده است به توضیح دهد که چرا مذهبی مقدس به افتخار سنت جان باپتیست برگزار شد شنبه با وجود ممنوعیت تجمعات عمومی. نوازندگان بومی بپوشید و ماسک صورت رقصید در طول شب صفوف آن جلب یک جمعیت بزرگ. در حالی که فیلیپین کاسته قرنطینه محدودیت در بسیاری از مناطق شهر سبو تحت سخت مستند زیر سنبله در عفونت. فیلیپین بیش از 35,000 ویروس مورد از جمله 1,244 مرگ و میر.

— مقامات بهداشتی با استفاده از یک تست بزاق در حالی که کار در برابر شیوع کروناویروس در استرالیا, دومین شهر بزرگ. این تست به نظر می رسد کمتر دقیق تر از بینی گرد و خاک است اما یک گزینه راحت تر. ویکتوریا دولت رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: این وضعیت در ملبورن بود “یک چالش واقعی در حال حاضر” در بخشی به دلیل این وضعیت بهتر است در جای دیگر در استرالیا ساخته شده آن را سخت تر برای مردم را به ماندن هوشیار. وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos گفت: 75 نفر تست مثبت در دولت در آخرین 24 ساعت. او گفت: تست بزاق برای اولین بار در ملبورن و حومه نقطه داغ در روز یکشنبه. بزاق آزمون در پژوهش تنها 87 درصد به عنوان دقیق که بینی گرد و خاک به دلیل بزاق موجود کمتر ویروس از گلو گفت: شارون Lewin, مدیر Doherty موسسه در ملبورن که توسعه بزاق تست استفاده می شود.

— چین گزارش داد کاهش بیشتر در مورد جدید تنها با 12. هفت نفر از کسانی که به صورت محلی گسترش موارد در پکن که در آن نزدیک به 8.3 میلیون نفر آزمایش شده اند در هفته های اخیر. تعداد موارد جدید در این شهرستان پایین بود با نیمی از روز قبل از ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است. پکن به طور موقت بسته بزرگ عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن ویروس گسترش به طور گسترده ای در اوایل این ماه reclosed مدارس و قفل کردن برخی از محله ها. هر کسی ترک پکن است که نیاز به یک منفی virus نتیجه آزمون تهیه شده درون قبلی هفت روز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de