AP sources: NBC می شود باز ما به عنوان روباه خارج از قرارداد

توسط داگ فرگوسن

ایالات متحده باز است, بازگشت به, NBC شروع این سال در بالدار پا پس از Fox Sports خواسته است برای پایان دادن به آن 12 سال قرارداد با USGA متعدد مردم گفت: آسوشیتد پرس در روز یکشنبه شب.

سه نفر با دانش مستقیم از تغییر می گویند آمد آن هم در دو هفته گذشته. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که این معامله اعلام نشده است.

اعلام شد دوشنبه.

ایالات متحده باز در اصل برنامه ریزی شده بود در آخرین بازی هفته به تعویق افتاد به هفت. 17-20 در بالدار در نیویورک هنگامی که COVID-19 همه گیر تعطیل گلف برای سه ماه.

NBC تلویزیونی در ایالات متحده از سال 1995 از طریق 2014. که به پایان رسید که USGA امضا 12 سال مقابله با Fox Sports به ارزش حدود 1 میلیارد دلار آغاز شد که در سال 2015.

فاکس پخش آن برای اولین بار در ایالات متحده باز از اتاق های جنوبی خلیج سیاتل با گرگ نورمن به عنوان تحلیلگر سرب. او جایگزین سابق PGA قهرمان و جام رایدر کاپیتان پل Azinger.

یک نفر گفت: NBC خواهد پرداخت برای کمتر از نیمی از حقوق هزینه از طریق بقیه از قرارداد.

دو نفر دیگر گفت: این قرارداد شروع به شکل گرفتن در این ماه به خصوص با ایالات متحده باز در حال نقل مکان به سپتامبر در باز ماه NFL.

یک نفر گفت: Fox نظر بود در حال حرکت به ایالات متحده باز به FS1 یک ایده بود که رد شده توسط مایک دیویس مدیر عامل شرکت USGA. که منجر به عمیق تر گفتگو در مورد قرارداد و چگونه آن را می تواند حل و فصل شود.

Fox Sports همیشه در یک نقطه سخت از شروع قرارداد به دلیل USGA قهرمانی — در درجه اول باز می شود و آماتور — تنها گلف از آن تولید شده است.

این منابع گفت: NBC را نهایی هفت سال از قرارداد از طریق 2026. آنها نمی گویند که televise اوایل دور از ایالات متحده باز است. تحت قرارداد قبلی با ان بی سی, ESPN بود پنج شنبه و جمعه دور است.

ESPN در حال حاضر هفته دور از PGA قهرمانی شروع این سال با CBS انجام این آخر هفته.

معامله Comcast متعلق به NBC همراه با گلف کانال ایالات متحده باز و باز این بازیکنان در مسابقات قهرمانی جهان سه گلف قهرمانی جام رایدر رئیس جمهور جام. آن نیز خواهد شد که فدرال اکسپرس پلی آف جام هر سال دیگر زمانی که رسانه های جدید حقوق مقابله با PGA Tour آغاز می شود.

ان بی سی و کانال گلف نیز باید تمام رشته های اصلی در تور LPGA و PGA Tour قهرمانان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

عجیب ترین سیاره ها در جهان ما

شانسی

جهان ما ساخته شده است از ستاره ها و سیارات که در حال منظمی دستور داد به بی نهایت. متعدد وجود دارد ناهنجاری سیستم های عجیب و غریب و فوق العاده دیدنی همه در داخل قابل مشاهده بخشی از جهان است. آنچه اتفاق می افتد بر روی طرف دیگر حدس و گمان است. ما آموخته […]

Read More

10-پا کوسه بزرگ سفید کشته گشت و گذار در استرالیا

شانسی

سیدنی (AP) — 60-سال-قدیمی surfer مورد حمله قرار گرفت و کشته شد 3 متر (10 فوت) کوسه سفید بزرگ در سواحل شمال ولز جنوبی جدید دولت در روز یکشنبه خبر داد. انسان از دریافت یک نیش به پشت ران او و آورده بود به ساحل توسط خوانندگان دیگر که تا به حال مبارزه کوسه یک […]

Read More

اقتصاد آلمان کاهش 2.2% در Q1 بیش ویروس رکود

شانسی

برلین (AP) — اقتصاد آلمان کاهش 2.2 درصد در سه ماهه اول سال نسبت به مدت مشابه در سال 2019 در میان رکود اقتصادی جهانی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آلمان دفتر آمار فدرال روز دوشنبه گفت که این بزرگترین کاهش فصلی از 2008-2009 بحران مالی جهانی. آمار و ارقام نشان می دهد […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول