سقط جنین دشمنان دریچه ناامیدی پس از حکم دیوان عالی

توسط ELANA SCHOR

نیویورک (AP) — سقط جنین مخالفان بادی خود را به ناامیدی و خشم در روز دوشنبه پس از دیوان عالی کشور صادر 5-4 تصمیم به اعتصاب کردن یک لوئیزیانا قانون که پیشتر دسترسی به سقط جنین.

تحویل یک شکست به ضد سقط جنین فعالان اما می تواند تشدید علاقه در انتخابات ماه نوامبر در میان محافظه کاران مذهبی که بخشی کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه. برخی از مذهبی محافظه کار و حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیز اشاره کرد که هر دو قاضیان به نام او به دادگاه عالی عقیده داشت از روز دوشنبه تصمیم به تصویر کشیدن آن به عنوان یک استدلال برای اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن است مدت دیگری در دفتر به طور بالقوه شیر بیشتر محافظه کار و نامزد.

این کشیش فرانک Pavone مدیر ملی کشیش برای زندگی و مغلوب ساختن پیشی جستن کاتولیک رای دهندگان, توسعه, تلاش, گفت: رئیس جمهور “دو انتصاب رای دادند و راه راست” در حمایت از لوئیزیانا توانایی نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در نزدیکی بیمارستان.

“یک بار دیگر این حکم تأکید بر اهمیت انتخابات” Pavone در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به یک جامد pro-زندگی اکثریت در دیوان عالی کشور به حمایت از حقوق زنان و به دنیا نیامده است.”

جانی مور انجیلی مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این تصمیم می تواند کمک به ایجاد انگیزه ضد سقط جنین فعالان برای رای دادن به تجدید انتخاب رئیس جمهور را به او بدهد یک سوم شانس برای قرار دادن یک نامزد در دیوان عالی کشور است.

“محافظه کاران می دانند که آنها در یک حیاط-خط” مور . “شور و شوق است که در حال حاضر بی سابقه انجیلی مردم در انتخابات خواهد بود بیش از حد.”

برخی از راست متمایل سقط جنین دشمنان روت خشم خود را پس از تصمیم گیری در قاضی جان رابرتز که موافق با دادگاه چهار لیبرال تر قاضیان در حالی که امضای بر روی نظر خود را در مورد.

“چه بعد رئیس دادگستری رابرتز است ؟ ما در متمم دوم حقوق؟” تشکر. جیم اردن R-اوهایو .

اما رابرتز’ حرکت ایستادن جدا از او بیشتر لیبرال همکاران بررس رای خود را به عنوان یکی برای محافظت از دادگاه گذشته سابقه چپ مذهبی دیگر محافظه کاران تعهد به rededicate خود به مبارزه خود برای سرنگونی 1973 Roe v. Wade تصمیم گیری است که تاسیس سقط جنین.

“این مورد بود در مورد اینکه آیا دولت حق دارد تا اطمینان حاصل شود که abortionists که زنان پول همچنین برای ارائه خود ایمنی” خانواده و پژوهش و رییس شورای تونی پرکینز برجسته pro-مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی متحد در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که دیوان عالی کشور صحیح ناخالص بی عدالتی از Roe v. Wade تصمیم گیری که منجر به کشته شدن دهها میلیون نفر از نوزادان متولد نشده.”

راسل و مور رئیس جمهور از سیاست های عمومی بازوی Southern Baptist Convention, دفاع, لوئیزیانا, سقط جنین در قانون به عنوان “قرار دادن حداقل ترین محدودیت ممکن است در سقط جنین صنعت است که اصرار بر بی بند و آزاد برای خود و سود آن است.”

“با این وجود ما همچنان به دنبال یک امریکا که در آن افراد آسیب پذیر از جمله کودکان متولد نشده و مادران آنها دیده می شود به عنوان با ارزش نیست یکبار مصرف” گفت: مور که منجر اخلاق و آزادی مذهبی در کمیسیون.

O. کارتر Snead یک استاد حقوق در دانشگاه نوتردام توصیف رابرتز’ موقعیت یابی در تصمیم گیری به عنوان “سرد آسایش” در غیر این صورت “روز غم انگیز.”

“امروز دادگاه تضعیف حاکمیت قانون انجام می شود بیشتر خشونت به قانون اساسی است و در نتیجه به شدت آسیب دیده خود را مشروعیت” Snead در بیانیه ای گفت.

پشتیبانی از rescinding کوچک باقی می ماند قوی میان انجیلی پروتستان. شصت و یک درصد از آنها گفت: آنها می خواستند برای دیدن این دادگاه به طور کامل واژگون تصمیم گیری انجام شده در سال گذشته توسط حزبی مرکز تحقیقات پیو. که بررسی برای حمایت از تغییر کوچک در 28 ٪ در میان کاتولیک ها و 42 درصد در میان پروتستان ها به طور کلی.

دادگاه حکم سقط جنین در روز دوشنبه به شرح زیر خود را 6-3 تصمیم در اوایل این ماه که یک مرکزی ارائه حقوق مدنی قانون از سال 1964 سپر همجنسگرایان مردم از تبعیض. مذهبی محافظه کاران نیز که تصمیم گیری در حالی که اشاره کرد که پتانسیل مبتنی بر ایمان معافیت می تواند حک شده.

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>