جزر و مد در حال گردش است در برابر Huawei Pompeo می گوید

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo می گوید: بیشتر کشورهای در حال رد انجام کسب و کار با ابزار حزب کمونیست چین نظارت دولت مانند تجهیزات مخابراتی غول هواوی.

با توجه به نگرانی های امنیتی Pompeo طولانی مبارزه علیه هواوی که به تازگی نام برگ برنده دولت به عنوان یکی از 20 شرکت متعلق یا تحت کنترل ارتش چین عامل در ایالات متحده با توجه به گزارش رویترز منتشر شده در ژوئن 25.

یک روز قبل از آن گزارش Pompeo با صدور بیانیه ای برجسته چگونه کشورها در حال حاضر علاقه “اعتماد فروشندگان” به مدیریت زیرساخت های دیجیتال خود را در حالی که رد Huawei.

“جزر و مد در حال گردش است در برابر Huawei به عنوان شهروندان در سراسر جهان در حال بیدار شدن از خواب به خطر حزب کمونیست چین نظارت دولت” Pompeo گفت.

“Huawei معاملات با اپراتورهای مخابراتی در سراسر جهان در حال تبخیر چرا که کشور هستند تنها اجازه می دهد فروشندگان مورد اعتماد خود را در شبکه های 5G,” او گفت:.

وزیر خارجه ایالات متحده امریکا به نمونه هایی از سازمان ملل انجام چنین از جمله جمهوری چک و لهستان و سوئد و استونی رومانی دانمارک و لتونی.

“به تازگی به یونان موافقت کردند به استفاده از اریکسون به جای Huawei به توسعه آن 5G زیرساخت,” او اضافه شده است.

“برخی از بزرگترین شرکت های مخابراتی در سراسر جهان نیز تبدیل شدن به ‘پاک telcos,’,” او گفت: دادن نمونه هایی از پرتقال در فرانسه Jio در هند, SK و KT در کره جنوبی, NTT در ژاپن و O2 در بریتانیا است.

او همچنین اضافه Telstra در استرالیا به این لیست در چه بود همان هفته که رهبر کشور اسکات موریسون گفت: استرالیا در سازمان ها بوده است در برخورد با یک “پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر” بعد از تایید توسط منابع دولتی به چین گزارش ABC.

در بیانیه Pompeo همچنین به طور خاص به کانادا — یک عضو از پنج چشم هوش داد — به تازگی برای تامین امنیت دیجیتال امنیت در یک زمان از تنش های رو به رشد بین اتاوا و پکن است.

“چند هفته پیش سه بزرگ شرکت های مخابراتی در کانادا تصمیم به همکاری با اریکسون و نوکیا و سامسونگ به دلیل افکار عمومی بود و به شدت در برابر اجازه می دهد Huawei برای ساخت کانادا 5G شبکه” Pompeo گفت: در بیانیه خود همچنین در همان هفته به عنوان نخست وزیر کانادا جاستین ترودو کاهش یافته است به انتشار یک چینی Huawei اجرایی در ازای دو با مشخصات بالا کانادایی تحت بازداشت در پکن.

Pompeo همچنین اقدامات انجام شده توسط اسپانیایی های چند ملیتی ارتباطات از راه دور شرکت Telefónica و به نقل از رئیس آن خوزه ماریا الورز-پالت لوپز که گفت: “Telefónica مفتخر است به عنوان یک 5G پاک کردن مسیر شرکت. Telefónica اسپانیا و O2 (انگلستان) به طور کامل پاک کردن شبکه و Telefónica Deutschland (آلمان) و Vivo (برزیل) خواهد بود در آینده نزدیک بدون تجهیزات از هر غیرقابل اعتماد فروشندگان است.”

بر خلاف بسیاری از پیشینیان خود Pompeo شده است خجالتی در تماس چین حاکم رژیم کمونیستی در سراسر طیف گسترده ای از مسائل با یک مثال یک صدای جیر جیر ارسال در همان روز به عنوان Huawei بیانیه ای که به عنوان خوانده شده: “حزب کمونیست چین است که رفتار در راه است که اساسا قرار دادن مردم آمریکا امنیت در خطر است. آن [تهمت] دولت برای اولین بار در چندین دهه به این تهدید جدی است.”

سازمان دیده بان چین بدون سانسور قسمت از فوریه 2019 در مورد Huawei در اینجا:

چین, از بین بردن زبان تبتی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>