سخت ترین کار در جهان

چه کار سخت شما می توانید فکر می کنم ؟ ساخت و ساز معدن? است که از لحاظ جسمی-متمرکز شده است. چگونه در مورد جراحی مغز و یا یک فضانورد تعمیر ایستگاه فضایی ؟ اینها همه بسیار دشوار شغل در واقع هیچ شک و تردید در مورد آن است. کارایی بالا نیاز به مقدار زیادی از فداکاری ها و سال ها از نرم افزار قبل از روزمره فرد می تواند ادعای تسلط. اما وجود دارد یک کار است که تبلیغ می شود سخت ترین از همه آنها را. بنابراین آنچه در آن است ؟ آن است که خود بهبود می باشد.

نه “یادگیری به صحبت می کنند و در مقابل جمعیت” خود را بهبود و یا قرار دادن در یک 6-بسته. که کاملا شدنی توسط بسیاری از. آن فقط نیاز به کمی زمان و تلاش. اما نه آنقدر به عنوان یک ورزشکار المپیک یا یک وکیل.

در واقع زمانی که برای بهبود وضع می شود به این سطح این است که دیگر به نام خود-بهبود — آن را به نام کشت. درست مانند رشد گیاهان شما نیاز به طور مداوم روشن کردن علف های هرز حذف آفات و مطمئن شوید این خاک به درستی هیدراته و حاوی مواد مغذی ضروری برای حفظ رشد سالم. بنابراین دشوار است که چگونه می کشت واقعا بود ؟

تقریبا هر یک از ما تلاش کرده است با اتخاذ یک بهتر است عادت در زندگی ما. آن می تواند رفتن به ورزشگاه برش پایین در مواد غذایی آشغال و یا به سادگی در حال تلاش نیست که “یکی برای جاده ها است.” چند چوب به برخی از عادت های جدید اما اکثر ترک و آنهایی که به آن چوب ترک پس از برخی از زمان بیشتر می گذشت. یک مطالعه در بر داشت که در سال جدید قطعنامه های بیشتر انجام می شود در ژانویه 19.

The path of cultivation is not strewn with rose petals. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

مسیر کشت است پوشیده شده با گلبرگ گل سرخ. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

که تنها با در نظر گرفتن این مورد از قطعنامه های منحصر به فرد (مانند quiting سیگار کشیدن). نه تمام عادات (مانند تبدیل به یک فرد سالم). اما قبل از اینکه ما بیشتر در اینجا یک تعریف کشت: کشت است که روند بهبود خود از طریق خود بازتاب و مطالعه برای رسیدن به بالاتر متحده و روشنگر در یک سطح معنوی. بنابراین کشت معنی به زندگی به عنوان یک راهب? راهبان در حال کشتکار. نه آنهایی که حرفه ای که آن را به عنوان یک کار به طور منظم است که دستمزد و طول می کشد مراقبت از بیمه. راهبان در حال قرار بود کشتکار.

تفاوت بین خود کمک و کشت

قبل از خود-کمک به صنعت آنقدر شایع وجود دارد تنها معنوی و آموزه های دینی به آن اشاره شده برای بهبود خود است. کمک به خود شروع به محبوب شدن در اطراف قسمت بعد از دهه 1930 با دیل کارنگی و ناپلئون هیل تبدیل شدن به اصلی طرفداران.

کمک به خود همواره یک خواهر و برادر جوان به جدی معنوی تلاش. کمک به خود است که هدف بیشتر در اقدامات فردی در حالی که به دنبال یک نظم و انضباط معنوی است که زندگی در حال تغییر. سابق کمک می کند تا در ایجاد اعتماد به نفس و گرفتن یک تاریخ در حالی که دومی به شما کمک می کند زندگی می کنند یک زندگی معنی دار در حالی که درک هدف خود را در گراند پرده نقش دار از همه چیز. اما پس از آن این begs سوال — چرا بهبود در همه ؟ هدف چیست ؟ چه کل نقطه ؟

برای خودتان بهتر است یک نجیب انجام است. اهمیت این نمی توان به سادگی اعلام کرد. این بیشتر از یک تماس. یک میل عمیق است که آغاز می شود با این سوال: “من که هستم؟” چه هستم من انجام در اینجا ؟ هدف من در حال زنده است ؟ کار خوردن و خوابیدن خنده — این است که همه به آن وجود دارد?

After all the effort in cultivation, you will taste the success that takes you out of this world. (Image via pixabay / CC0 1.0)

بعد از این همه تلاش در کشت شما خواهد شد طعم و مزه موفقیت است که شما را از این جهان است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

به بهبود خود را شروع می شود با یک سری از سوالات است که شما را به اندیشیدن در وجود زندگی خود را و جایگاه خود را در جهان. اکثر مردم خاموش کردن این احساس آزار دهنده بودن ناقص با محرک های خارجی, در حالی که دیگران بیشتر پایدار نگاه عمیق تر برای پاسخ. و سپس آنچه را که آنها پیدا کردن این است که به خودتان می دانید شما نیاز به بهبود. با پیشرفت های ساخته شده در ذهن و فکر شما قادر به درک کمی بهتر است. و سپس شما نیاز به بهبود بیشتر و این روند می رود.

به همین دلیل است که آن را بسیار دشوار است ؟

شما ممکن است فکر می کنم خودتان را نرم و قابل انعطاف. شما می توانید هر آنچه شما می خواهید — فقط می خواهید و مهارت کافی است. این اعتقاد بوده و چکش را از طریق رسانه ها و آموزش و پرورش و سرگرمی. شما فقط باید به این باور. اما آن نیست که آسان ،

فقط در یک سطح به تغییر خود را از نظر جسمی نیاز به دشوار مقدار خواهد و تلاش و زمان برای هر معنی تغییر و تحول است. تغییر دهید و سپس برای حفظ این تغییر نیاز به فداکاری که چند تا کنون با زحمت.

بدن خود را بسیار سازگار است. وجود دارد بسیاری از مزایای این, اما همانطور که در بسیاری از موارد وجود دارد معایبی نیز هست. یک نقطه ضعف است که خود را محدودیت و ضعف است که بخشی از شما. هنگامی که شما را به تلاش برای تغییر کل بدنه مقاوم در برابر. مغز و عضلات و اعصاب مشترک مقاومت در برابر تلاش به دلیل این نیست که شما هستند.

You can be whatever you want to be - just the want and skill is enough. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

آیا این درست است که شما می توانید هر آنچه شما می خواهید — فقط می خواهید و مهارت کافی است ؟
(تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

بخشی از شما که نیاز به اصلاح دارد تبدیل به قوی واحد یکپارچه از کل نفس خود را. بنابراین هنگامی که شما می خواهید برای ایجاد یک تغییر آن را مانند پاره شدن خود را از هم جدا. بدن مقاوم در برابر. ذهن در برابر. شما باید به احضار فوق العاده ای را به دلخواه تغییر دهید. سپس شما را به ادامه تلاش برای حفظ این تغییرات تا زمانی که یک روز آن را تبدیل به بخشی از شما.

آن را مانند گرفتن یک تکه از جراحی (یعنی خود خیره شخصیت) شکستن آن را پایین و جعل آن حق با تپش روی آن را با یک چکش بیش از یک شعله. شما رو به انجام این کار بارها و بارها تا زمانی که شما باید ثابت تمام معایب خود را. شما می توانید تحمل ؟ آیا شما آن را در شما به کل مایل ؟

هنگامی که کسی به شما صدمه دیده belittles شما, شما جرم خیانت شما — شما می توانید اجازه دهید آن را به زمانی که شما از هم جدا در داخل و در پایان عقل خود را ؟ چیزی بیشتر و شما را ترک خواهد کرد. در آن لحظه مانند سوزن بر پشت شتر را به یکی دیگر از مشکل بازدید شما از هیچ جا. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ آیا شما آن را در شما به تحمل و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو ؟

هنگامی که شما انجام این کار و تلاش فوق العاده ای نیاز به بهبود و سپس شما انجام داده اند چیزی است که تعداد کمی از مردم بر روی زمین می تواند انجام کشت. و به همین دلیل آن را سخت ترین کار در جهان است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

3 دلیل برای یک خانواده نمی تواند تبدیل به موفق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر