پیچیده علم جهان های موازی

هنگامی که فیزیکدانان بحث در مورد جهان آنها واقعا به معنای تمام جهان است. آنها با اشاره به قابل مشاهده جهان. و این بسیار نیست. این فقط بخشی ما تا کنون قادر به دیدن. هنگامی که فیزیکدانان بحث در مورد فرضیه چندجهانی و یا جهان های موازی آنها با اشاره به متمایز فرضهای مدل برای جهان است. اینها همه تئوری های ارائه شده نه حقایق تایید از طریق کسر. بیایید نگاهی به در برخی از نظریه ها در مورد آنچه به منزله جهان های موازی.

مدل

حباب جهانها یا کودک سیاه چاله کیهان

وجود دارد دیگر نقاط دور از جهان ما هرگز قادر به مشاهده زیرا آنها بسیار دور از ما. این جهان نیز می تواند در داخل سیاه چاله ها. همه جهانها با توجه به این نظریه که خود قوانین فیزیکی وجود داشته باشد و به عنوان موجودیت جداگانه.

غشاء و ابعاد اضافی

رشته نظریه پردازان بوده است تلاش طولانی و سخت به شکل از چگونه بسیاری از ابعاد جهان ما است; آنها موفق نبوده است. آنها پیشنهاد کرده اند نظریه دیگری که در آن فضا از نظر ما جهان ما در واقع 3 بعدی, سطح, اما از آن است که بخشی از یک جهان بزرگتر با 9 بعد فضایی. وجود دارد نیز می تواند وجود داشته باشد متعدد دیگر 3 بعدی سطوح یا “غشاهای.”

های زیادی وجود دارد که مدرن فیزیکدانان نمی فهمم در مورد مکانیک کوانتومی. با استفاده از مکانیک کوانتومیآنها استدلال که هر زمان-فضا واقعی است و این که آنها شعبه در هر راه ممکن است. است که همه چیز شما همیشه می تواند تصور کنید اتفاق می افتد, اما ما نمی آن را می دانم چرا که ما در گیر یک واقعیت قادر به دسترسی به واقعیت های دیگر.

(Image: Screenshot / YouTube)

با استفاده از مکانیک کوانتومی مدرن فیزیکدانان استدلال کرده اند همه چیز شما همیشه می تواند تصور کنید که در واقع اتفاق می افتد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

قابل مشاهده جهان شامل حدود پایین, 1,090 ذرات فوتون و نوترينو clumped هم به فرم 2 تریلیون کهکشان ها. هر کهکشان همراه با دیگر تریلیون ستاره داخل آن گسترش خارج از 46 میلیارد سال نوری. با توجه به نظریه انفجار بزرگ جهان همواره در حال گسترش است و این باید آن را ممکن است برای ما برای رعایت بیشتر کهکشانها به عنوان زمان می رود توسط.

استدلال در برابر جهان های موازی

اخترفیزیکدان اتان Siegal معتقد است محدودیت وجود دارد در این مفهوم است که فضا-زمان می رود برای همیشه لطفا برای. با توجه به علم ما جهان 14 میلیارد سال است. بنابراین سن بی نهایت است که به ارمغان می آورد پایین تعدادی از امکانات که در آن ذرات می تواند خود را تنظیم مجدد.

به گفته آقای Siegal نظریه ذرات توسعه رخ داده است که پس از انفجار بزرگ به طور قابل ملاحظه ای آهسته بر خلاف در آغاز زمانی که توسعه اتفاق می افتد در یک نرخ نمایی. این به این معنی multiverses پراکنده در سراسر جهان می تواند متمایز نرخ تورم و بنابراین امکان دیگری که شما زندگی می کنند یک زندگی شبیه مانند خود را می تواند تقریبا غیر ممکن است.

“حتی صرفنظر از مسائل است که ممکن است یک تعداد نامحدود از مقادیر ممکن برای ثابت های اساسی ذرات و تعاملات و حتی صرفنظر از تفسیر مسائلی مانند اینکه آیا many-worlds-تفسیر در واقع توصیف واقعیت فیزیکی ما” Siegal گفت: در یک رسانه پست. “واقعیت این است که تعداد نتایج ممکن افزایش می یابد بنابراین به سرعت بسیار سریع تر از صرفا نمایی — که مگر تورم شده است اتفاق می افتد واقعا بی نهایت مقدار زیادی از زمان وجود دارد جهان های موازی یکسان به این یکی.”

آقای Siegal می گوید این در خوش بینانه مد و می پرسد خوانندگان خود را به زندگی می کنند زندگی خود را به خاطر آنها منحصر به فرد هستند و به گنج که واقعیت است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

برخی بر این باورند که تنها راه برای حساب برای یک تعداد نامحدود از جهان است و اگر محدوده زمانی مورد بحث قرار گرفته است نیز بی نهایت است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

جهان های موازی به عنوان ارائه شده در داستان های علمی تخیلی

جهان های موازی شده است به یک جزء اصلی در فیلم علمی-تخیلی. در زیر آورده شده است برخی از آثار حاوی نظریه جهان های موازی.

  • مسطح: A Romance of Many Dimensions توسط Edwin A. ابوت (1884)
  • مردان مانند خدایان توسط H. G. Wells (1923)
  • تواریخ از نارنیا by C. S. Lewis (1950)
  • برج تاریک توسط Stephen King (1982)
  • بازگشت به آینده سری فیلم (1985)
  • غریبه همه چیز تلویزیون های سری (2016)
  • انیمیشن: Digimon, اژدها توپ و سونیک خارپشت
  • DC و Marvel جهان
  • دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

Password123 تغییر: این است رمز عبور خود را?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>